Pytanie dot. i600.

  • 1 Odpowiedzi
  • 597 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pytanie dot. i600.
« dnia: Styczeń 17, 2008, 21:43:45 »
Witam,

Chcialbym zakupic samsunga i600. Przeszukalem wiekszosc stron i komentarzy w sieci na jego temat, ale ciezko mi bylo znalezc jakies informacje bardziej aktualne, blizsze dzisiejszej dacie.

1. Co jest bardziej oplacalne, kupienie telefonu np. w P4 czy np na allegro prosto od samsunga bez fabrycznego sima i ingerencji operatora w soft? Podobno ingerencja ta nie wypada najlepiej. Czy w P4 daja marchevke juz zainstalowana w telefonie czy tylko na CD? Zalezy mi na tym, zeby telefon nie kisil i nie wieszal sie, zbedny mi jest jezyk polski, moze byc angielski.

2. Czy sprzedaja juz telefon np. w P4 z WM6? Jak dziala w tej sieci?

3. Czy po kupieniu telefonu ktory mial wczesniej simlocka na inna siec (nie koniecznie polska) niz ta w ktorej mam zamiar go uzywac skutkuje jakimis nieoczekiwanymi niespodziankami, mial ktos z tym problemy? Spotkalem sie z przypadkiem, ze telefon nie chcial laczyc sie z wifi.

4. Jedna osoba sprzedaje i600 na allegro, wygrala go w konkursie, nie posiada dowodu zakupu ani podbitej gwarancji. Czy po jego zakupie mam mozliwosc podbicia gwarancji? I gdzie, u samsunga?

Obecnie zastanawiam sie nad dwoma mozliwosciami. Kupieniem i600 w P4 i przejsciu do nich, albo na allegro i pozostanie u mojego starego operatora, tj. w plusie.

Z gory dziekuje za pomoc.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2008, 21:46:05 wysłana przez celm »

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Pytanie dot. i600.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2008, 00:21:05 »
Nie odpowiem moze na wszystkie pytania ale tak:
AD1.  Ja kupilem telefon normalnie w sklepie od samsunga, marchevka byla tylko nie plycie nie byla preinstalowana na telefonie, takze mam jezyk angielski, co do zakupu w P4 to z tego co sie orientuja daja marchevke na plycie ale czy zainstalowana jest na telefonie to nie powiem.

AD2. Nie P4 nie sprzedaja I600 z WM6

AD3. W teorii nie powinno sie nic dziac, znajomy sciagal locka i nic mu sie nie dzieje z telefonem dziala normalnie.

AD4. Jezeli nie masz dowodu zakupu to nie masz gwarancji, obecnie dla gwaranta ktorym w tym wypadku jest SAMSUNG wazny jest dowod legalnego zakupu wraz z data jego nabycia, sama karta gwarancyjna nic nie daje...

ps. jezeli pasuje Ci taryfa jaka oferuje Ci P4 to raczej nie masz sie co zastanawiac, oczywiscie jeszcze zalezy w jakiej cenie zaproponuja Ci ten telefonik. Pozdrawiam