Klopot z Wifi

  • 5 Odpowiedzi
  • 1200 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pillsxp

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG L7 II (P710)
Klopot z Wifi
« dnia: Październik 17, 2009, 16:39:02 »
Mam samsunga I600 i w domu normalnie mi działa wifi, natomiast teraz jestem na urlopie i dostałem dane dostępu do  internetu takie jak username, password, price, ESSID, wireles key i nie wiem jak to wpisac do samsunga bo teraz pisze ze polączony a jak wchodze na internet explorer to wp\oła mnie o nazwe i haskl\ło, podaje to i nic dalej nie hce sie logować i ani jednej strony mi nie wyświetla, mam soft 6.1
Orange Free Na Kartę

Odp: Klopot z Wifi
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2009, 23:01:08 »
W hotelach i podobnych sieciach często jest tak, że sama sieć jest niezabezpieczona - ale można wejść tylko na ich stronę domową. I żeby połączyć się z internetem trzeba na tej stronie się zalogować i zaakceptować regulamin.

Więc jak Ci nie chce przejść logowania na stronie, to sprawdź inną przeglądarkę.

*

Offline pillsxp

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG L7 II (P710)
Odp: Klopot z Wifi
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2009, 11:50:58 »
ściągnąłem Skyfire, ale ten nie chce się łączyć z ich stroną a IE zaś się łączy tylko nie chce się logować, a ich komputer jest zabezpieczony przez instalacja innego oprogramowania więc opery już nie wgram bo jak a po GPRS nie ściągnę bo całą kasa poszła na dogadanie się ze skyfire, które i tak nie chce chodzić po wifi tylko przez GPRS  :(
A osoba która mi dala klucze nie umie ustawić Routera by mój adres mac dodać do preferowanych i dupa, będę musiał bez neta wytrzymać te 2 tygodnie i tylko korzystać czasem z tego jednego z ograniczeniami
Orange Free Na Kartę

*

Offline Xplaner

  • 21
  • Sprzęt: Mio-180 / Samsung SGH-I600 / Acer N50
Odp: Klopot z Wifi
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2009, 14:08:43 »
a weź zobacz tak. Wyłącz na wszelki wypadek funkcje telefonu, by wrazie czego nic nie zabrało z gprs-u. W IE wes tak 9.Tools -> 3.Options -> Connections -> zaznacz "Automatically detect settings." oraz Select network: The internet."
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2009, 20:15:21 wysłana przez Xplaner »

*

Offline pillsxp

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG L7 II (P710)
Odp: Klopot z Wifi
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2009, 23:38:55 »
Niestety tak miałem ustawione i nic, jakoś wytrwałem bez neta, ale następnym razem biorę lapka bo jakoś mniej konfliktowy niż Samsung, za dobre te zabezpieczenia robią
Orange Free Na Kartę

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Klopot z Wifi
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2009, 21:45:27 »
I600 nie ma problemów z szyfrowaniami, chyba ze jest naprawdę wymyślne, u mnie na uczelni jest szyfrowanie WPA2 i dodatkowo certyfikat z logowaniem do sieci za pomocą nazwy użytkownika i hasła i nie ma z tym żadnego problemu, podejrzewam ze nie potrafiłeś odpowiednio skonfigurować połączenia...


@Xplaner: przestudiuj słownik ortograficzny to "weś" za dobrze o Tobie nie świadczy...