[Samsung SGH-I600] Problemy z WIFi

  • 8 Odpowiedzi
  • 1505 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[Samsung SGH-I600] Problemy z WIFi
« dnia: Sierpień 16, 2007, 12:14:14 »
Witam, czy ktoś z Was spotkał się z wolnym działaniem WIFI w i600 ???

W domu posiadam zabezpieczoną sieć, i zwalałem winę na to. Sygnał był jak dzwon, łączył się do AP. Ale otworzenie jakiekolwiek strony to po kilku minutach może mu się udawało. i to nie zawsze.

Ale dzisaj przyjechałem do pracy, i tutaj na nie zabezpieczonej sieci działa tak samo.

Na WM 5, było tak samo. Teraz jest wgrany WM6 z romem i600UXXGG2.

Zawsze przy próbie używania WIFI, mam też uruchomiony mod. Telefonu, ale to chyba (oby) nie jest problem.

Oraz pytanie drugie, wczoraj odblokowałem telefon (chciałem coś zmienić w rejestrze). Czy jest możliwość zablokowania go ponownie ? Bo nie wiem jak (odpukać) musiał bym go oddać na gwarancję, zareagują w serwisie. Na WM 6 oraz zdjęta blokada.

Pozdrawiam, i dziękuję z góry za odpowiedzi.

*

Offline acidjazz

  • **
  • 133
  • Sprzęt: HTC Kaiser, iPod Touch, Garmin Forerunner 205, PSP :-)
Odp: [Samsung SGH-I600] Problemy z WIFi
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2007, 21:16:53 »
Cos chyba jest nie tak z Twoja siecia lub samym i600. Lacze sie przez WiFi z internetem poprzez udostepnione lacze laptopa i bezposrednio przez AP. Identycznie lacze mojego PPC N560 - i nie widze roznicy w szybkosci dzialania sieci.

pozdro,
acid

Odp: [Samsung SGH-I600] Problemy z WIFi
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2007, 11:10:16 »
No własnie tak mi się wydaje. Wczoraj uruchomiłem specjalnie AP bez zabezpieczeń i dalej to działało jak krew z nosa.

Wie ktoś może co z tymi upgradami do WM6 oraz zdjętą blokadą Windows a gwarancją????

Pozdrawiam.

*

Offline BaGRoS

  • ****
  • 641
  • Płeć: Mężczyzna
    • Bielizna damska
  • Sprzęt: HTC Touch PRO + Samsung OMNIA 8GB x2szt
Odp: [Samsung SGH-I600] Problemy z WIFi
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2007, 16:01:52 »
Więc u mnie na WM5 i WM6 WiFi działa tak samo, czyli bardzo szybko   B)
8) BaGRoS 8)
REGULAMIN!

*

Offline stano0

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad 560BF; Nokia N82, Samsung GalaxyS
Odp: [Samsung SGH-I600] Problemy z WIFi
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2007, 18:33:38 »
Sprawdź ustawienia DNS w i600. Nie może być fabryczne 0.0.0.0. Nie znam twojej sieci ale np. dla Orange powinno być:
Główny DNS 194.9.223.79
Zapasowy 194.204.159.1

*

Offline AMi

  • *****
  • 1763
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 7110
Odp: [Samsung SGH-I600] Problemy z WIFi
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 18, 2007, 18:49:25 »
Sprawdź ustawienia DNS w i600. Nie może być fabryczne 0.0.0.0. Nie znam twojej sieci ale np. dla Orange powinno być:
Główny DNS 194.9.223.79
Zapasowy 194.204.159.1
A co ma Orange do DNS-ów połączenia WiFi?

Odp: [Samsung SGH-I600] Problemy z WIFi
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 18, 2007, 20:43:10 »
No właśnie. To chyba nie o to chodzi. A może ktoś z tym sprzętem i działającym WIFI jest z Wrocławia ??? I może chciał by się spotkać w celu porównania? Bo kurcze no nie wiem czy to wina telefonu/softu/romu czy czegoś innego ;/ W każdym razie, dziękuję za podpowiedzi i czekam na następne... może ktoś będzie miał jakiś pomysł ;]

Pozdrawiam.

*

Offline joker77

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung I600, Toshiba G910, htc magic
Odp: [Samsung SGH-I600] Problemy z WIFi
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2007, 11:51:52 »
Witam, czy ktoś z Was spotkał się z wolnym działaniem WIFI w i600 ???

W domu posiadam zabezpieczoną sieć, i zwalałem winę na to. Sygnał był jak dzwon, łączył się do AP. Ale otworzenie jakiekolwiek strony to po kilku minutach może mu się udawało. i to nie zawsze.

Ale dzisaj przyjechałem do pracy, i tutaj na nie zabezpieczonej sieci działa tak samo.

Na WM 5, było tak samo. Teraz jest wgrany WM6 z romem i600UXXGG2.

Zawsze przy próbie używania WIFI, mam też uruchomiony mod. Telefonu, ale to chyba (oby) nie jest problem.

Oraz pytanie drugie, wczoraj odblokowałem telefon (chciałem coś zmienić w rejestrze). Czy jest możliwość zablokowania go ponownie ? Bo nie wiem jak (odpukać) musiał bym go oddać na gwarancję, zareagują w serwisie. Na WM 6 oraz zdjęta blokada.

Pozdrawiam, i dziękuję z góry za odpowiedzi.

Witam
Ja też tak miałem, albo nie pokazywał stron albo bardzo długo trzeba było czekać.
Rozwiązaniem problemu było zbyt stary firmware w AP (mam planet 1965 z wgranym dlink 900ap+) i tak sobie przypomniałem że dlink ma wersje 2.3 - i nie jest ona kompatybilna z nowszymi firmware, po wgraniu najnowszego (2.61) jak ręką odjął problemy z siecią.

Pozdrawiam
  Joker77

Odp: [Samsung SGH-I600] Problemy z WIFi
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 12, 2008, 15:13:13 »
witam . nabyłem  i 600 i  mam  mały  problem.  mianowicie kiedy  sie  łącze  z internetem  przez wifi  - kiedy  juz  znajdzie  nadajnik  i  siec -  to  przekierowuje mnie  przez wap. potem  znów musze   wpisywać pin  do   karty.  słyszałem ze  to  wina ustawienia  ale nie wiem co mam zmienić by  wi fi  łączyło mnie  zez problemu .  hellp