[i600] problem z bt a2dp

  • 3 Odpowiedzi
  • 1108 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Pasztor

  • **
  • 152
  • Płeć: Mężczyzna
[i600] problem z bt a2dp
« dnia: Listopad 17, 2008, 18:56:07 »
Witam

1.Mam samsunga i600 i słuchawki bt a2dp creative i nie mogę zmusić ich do współpracy z samsungiem.
Niby tel się z nimi paruje ale nie może się połączyć, przez co z słuchawek bt stereo mam tylko przyrząd do włączania podświetlenia w ekranie :|

2.I tak przy okazji to jak ktoś ma albo coś to prosiłbym o linka bądź upload firmware i600xxgg2 (chyba), ten z wm6 bo na modaco link wygasł :(

*

Offline andmobil

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS-N560 Samsung-I600 Toshiba-G900
Odp: [i600] problem z bt a2dp
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2008, 17:52:05 »
W przypadku WM 5 (raczej wszystkich - u mnie jest WM 5.0 OS 5.1.525 a i600 ma PDA ver. i600BKGE1) jest bład prawdopodobnie wynikajacy z hardware telefonu - przy połączeniu opisanego przez Ciebie połączenia odpala sie VoiceAssist. U mnie nie można programu  wyłączyć bądź wykasować zupełnie z telefonu - można znależć w necie przykład poprawy poprzez wpis rejestru - u mnie nie ma niestety odpowiedniego wiersza w rejestrze (prawdopodobnie dlatego ze telefon był brandowany przez Orange).
Znalazłem w necie programik jako cab o nazwie A2DP Toggle - i wszystko działa jak należy. Niestety mam słuchawki Jabra BT320s i żeby program działał przed każdym użyciem słuchawek musze je parować - ale te słuchawki są znane z takich niedogodności. Z innymi może być lepiej.
Tyle jeśli idzie o WM5 - na rożnych forach można wyczytać ze opisany problem nie występuje dla WM 6 ale ze względu na małą ilość sprawdzających okreslic jest trudno czy dla wszystkich firmware.

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: [i600] problem z bt a2dp
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2008, 09:53:06 »
Witam

1.Mam samsunga i600 i słuchawki bt a2dp creative i nie mogę zmusić ich do współpracy z samsungiem.
Niby tel się z nimi paruje ale nie może się połączyć, przez co z słuchawek bt stereo mam tylko przyrząd do włączania podświetlenia w ekranie :|

2.I tak przy okazji to jak ktoś ma albo coś to prosiłbym o linka bądź upload firmware i600xxgg2 (chyba), ten z wm6 bo na modaco link wygasł :(


Witam 
 Nic podobnego co  kolega pisze  (tym bardziej  brandowane  pomaranczem) hardware nic nie ma do rzeczy w wersji systemu WM5 sa  stare  sterowniku rzadzenia  BT  ktore  zostaly  poproawiaone  w  wersji  WM6  gg2 . Wszystkie niezgodnosci wynikaja  wlasnie  z  identyfikatorow  urzadzen   to normlane  ze  kompatybilnosc urzadzen nie bedzie  100%   poniewaz  kazdy  z producentow  wykorzystuje inne uklady  oraz  sposob parowania . I najwazniejsza rzecz  kompatybilnosc Bt   jak kolega nizej pisze   Jabra nie specjalnie obsluguje BT 2.0 bez EDR-a bo niestety  taki  sprzetowo uklad  widnieje  na plycie  glownej  i  nie ma nic  do rzeczy  czy  to  orange czy play  bo plyty glowne sa te  same .  Tak jak pisalem dopiero soft   z WM6  rowiazuje po czesci  ten problem czyli sposob  parowania urzadzen    i ma  szanse to lepiej dzialac .


sciagnij update  z oficjalnej witryny, linka  ci podam do softu jak  go wrzuce na serwer 

ps.  z tego co wiem creative  to BT2.0 EDR  wiec  z rozmowami mozesz miec problem, moze przerywac lub ciac  co do muzyki przez BT   gra fajnie  tyle  ze  telefon zmulony jest  totalnie 
Polece ci moj post na temat  overclockingu  -->  http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=89487.0   zrob tak podniesie sie wydajnosc urzadzenia a  czas dzialania niewiele sie rozni

pozdrawiam





========================================================================================
link do upadatu do wm6 dla i600  (podzielone archiwum ) =====>http://cid-b3681f73a1295f37.skydrive.live.com/browse.aspx/Publiczny/BJ%7C_I600%7C_UXXGG2%7C_update

ps. nie trzeba sie rejestrowac  po lewej u  gory masz linki  download
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2008, 11:38:51 wysłana przez tranzystor »

*

Offline Pasztor

  • **
  • 152
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [i600] problem z bt a2dp
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2009, 21:57:49 »
Faktycznie wm6.0 rozwiązuje ten problem, a i overclocking też jest dobry
przez słuchawki nie porozmawiam bo nie mam w nich mikrofonu (creative sl3100) :)
Pozdrawiam