screenlock i problem z HP rz1710... :(

  • 3 Odpowiedzi
  • 719 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

screenlock i problem z HP rz1710... :(
« dnia: Kwiecień 04, 2005, 20:33:26 »
hejka wszystkim!

Wiec probowalem z powyzszym palmem screenlocka, ale jest 1 problem: uzycie przyciskow zgodnie z instrukcja nic nie daje (najbardziej "lewy" i "prawy" przycisk naraz).

Czy ktos wie moze jak uzywac screenlocka z Hp iPAQ rz1710? :(

screenlock i problem z HP rz1710... :(
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2005, 22:55:15 »
Też mi coś nie działał na HP1915... Tego programu używa się właściwie tylko podczas słuchania muzyki, a odtwarzacze mają zazwyczaj już wbudowaną taką opcję (obecnie używam GS Player, BetaPlayer i PocketMVP chyba też to miały)

*

Offline jacol

  • ***
  • 400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: całe pudło złomu
screenlock i problem z HP rz1710... :(
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2005, 00:27:18 »
ScreenLock bardo pięknie się gryzie z Nyditot Virtual Display...

To znaczy wyłączyć ekran się daje, natomiast z włączeniem są duże problemy - praktycznie pomaga jedynie softreset.

Czyli jeżeli używacie VD to wyłączcie go przed zastosowaniem ScreenLock. A jeżeli to nie VD, to prawdopodobnie inna aplikacja ingerująca albo w sterownik ekranu albo przejmująca klawisze funkcyjne.

screenlock i problem z HP rz1710... :(
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2005, 22:50:37 »
Tak na wstepie: u mnie tylko hard-reset pomagal.
Co do Nyditot Virtual Display- nawet nie wiem co to jest, ale tego nie mialem na palmtopie. Screenlock'a potrzebowalem do Beta Playera- ale skoro jest tam taka funkcja, to widocznie nie dosc dobrze szukalem. Za to przerzucilem sie na Pocket Music Bundle 3 Pro i rewelacja =].

Jacol... wlasnie sprzedalem tego rz1710... szukam czegos nowego- widze, ze z Krk jestes- byla by kiedys mozliwosc spotkac sie (np. Rynek) i zebym mogl tego hp 5550 przetestowac? Nie chce z Allegro brac w ciemno palma ;). Propozycja narazie przyszlosciowa, bo musze najpierw maturke zdac ;).

Pzdr: Jędrek