iPAQ rz1710 - niedziałające klawisze

  • 5 Odpowiedzi
  • 805 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iPAQ rz1710 - niedziałające klawisze
« dnia: Marzec 24, 2006, 23:59:27 »
Witam,

kupiłem używanego iPAQa rz1710. Dotychczas nie miałem z nim problemów jednak dzisiaj zauważyłem, że ni stąd ni z owąd nagle przestały działać klawisze sprzętowe... działa tylko wyłącznik chociaż jego dłuższe przytrzymanie nie powoduje wyświetlenia menu profili więc podejrzewam, że to wina software'u.

Czy ktoś z Was zetknął się z czymś takim? Co powinienem zrobić?

Pozdrawiam,
t

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
iPAQ rz1710 - niedziałające klawisze
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2006, 10:30:14 »
jak nie masz nic waznego to zrob hard reset - bedziesz mial system jak nowy i wtedy sprawdzisz

nie masz jakiegos programu do blokady klawiszy?

iPAQ rz1710 - niedziałające klawisze
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2006, 14:48:07 »
Programu do blokady klawiszy żadnego nie mam, w ustawieniach systemu ta opcja też jest wyłączona... Wolałbym się obejść bez hard resetu, chociaż chyba będzie to konieczne :(

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
iPAQ rz1710 - niedziałające klawisze
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2006, 16:48:20 »
no w ten sposob najszybciej i najpewniej sprawdzisz czy nie jest to uszkodzenie sprzetowe

zrob sobie backup wczesniej i po problemie jesli sie boisz o dane - pamietaj tylko, ze jesli po hard resecie bedzie wszystko OK to w momencie, w ktorym odzyskasz backup znowu moze byc zle - wtedy pozostaje ci tylko odzyskanie danych osobistych, a programy musisz zainstalowac na nowo

iPAQ rz1710 - niedziałające klawisze
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2006, 17:41:48 »
Zrobiłem ten reset i rzeczywiście, zaraz po nim klawisze normalnie funkcjonowały ale już po przywróceniu backupowanych danych znowu przestały :/ Czyli to wina softwaru... Chyba będę po kolei odinstalowywał ostatnio instalowane programy... Chociaż wydaje mi się, że nic nie instalowałem od czasu kiedy jeszcze wszystko było ok :|

*

Offline kacza

  • *
  • 51
    • www.matrax.net
iPAQ rz1710 - niedziałające klawisze
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2006, 20:42:46 »
No to i tak problem rozszedł się po kościach :) Dobrze, że to nie fizyczne uszkodzenie