Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Dzisiaj o 08:49:52 »
Hej
2
AutoMapa / Odp: Automapa 4 - gubienie trasy , ciągłe rozglądanie się !!!!!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kenaanna dnia Dzisiaj o 06:34:35 »
Witam wszystkich

Zacznę od tego, że bardzo intensywnie używałem funkcji szukaj. Znalazłem wiele wątków na temat mojego problemu, ale mam wciąż wątpliwości.
LICZĘ NA ŁASKAWCĘ, KTÓRY ROZWIEJE JEDNOZNACZNIE WSZYSTKIE MOJE WĄTPLIWOŚCI.

A oto mój problem :

Od bardzo bardzo dawna jestem użytkownikiem nawigacji samochodowej. Używałem wielu aplikacji, ale pozostałem w końcu wierny Automapie, jako aplikacji , przynajmniej dla mnie, najbardziej przyjaznej, dokładnej i profesjonalnej.
Przez długi czas używałem Automapy w wersji 3.9.7. Zaznaczam, że nigdy nie miałem żadnych problemów ze stabilnością aplikacji, gubieniem sygnału itp.
Przed kilkoma miesiącami miałem wielki Cash test auta i nie korzystałem z Automapy, w międzyczasie tylko aktualizowałem do kolejnych wersji.
Dziś wybrałem się w dłuższą trasę i omal się nie rozbiłem kolejny raz manipulując Palmem.
- Na początku wszystko OK. Trasa wyznaczona taka jaką potrzebowałem.
- Logowanie szybko i na początku wszystko OK.
Problemy zaczęły się przy większej szybkości. Od ok. 80 km/h. Ciągłe gubienie trasy i wyznaczanie nowej. Jadę krajową 7 , na ekranie Palma na środku jezdni, a tu info, że zjechałem z trasy i wyznaczanie nowej i tak kilka razy na minutę. Na prostej drodze przy idealnych warunkach dla GPS !!!

Jakież było moje zdziwienie kiedy wjechałem do Wawy a tu wszystko wraca do normy – BO JADĘ WOLNO !!!! A co z sygnałem GPS - przecież to miasto, zabudowania , wysokie przeszkody dla GPS i wszystko OK.
Wracając przetestowałem starą 3.9.7,  którą zostawiłem na wszelki wypadek i OK. !!!!
TomTom – OK. !!!  Trzy inne OK. !!! Wracam do najnowszego produktu Automapy – KASZANA !!!

Pytanie – czy komuś jednoznacznie udało się usunąć ten problem – bo widzę, że nie jestem sam, czy pozostaje odinstalowanie 4 ?????

Jakoś nie wierzę w to, żeby konieczna była zmiana ustawien SIRfa. Skoro wszystko łącznie z 3.9.7. rice purity działa bez problemu ????

Pleaseeee Helppppp !!!
Tak, rozumiem Twój problem doskonale. Wygląda na to, że najnowsza wersja Automapy ma pewne problemy z sygnałem GPS, szczególnie podczas jazdy z dużą prędkością. Powrót do starej wersji 3.9.7 i wypróbowanie innych aplikacji nawigacyjnych, takich jak TomTom, pokazało, że nie jest to problem urządzenia GPS, ale jest związany z nową aplikacją Automap.
Myślę, że powinieneś nadal próbować rozwiązań, takich jak ponowna instalacja aplikacji lub sprawdzanie ustawień związanych z SIRFSTAR. Jeśli problemu nie można rozwiązać, najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z pomocą techniczną Automap. Mamy nadzieję, że wkrótce znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.
3
AutoMapa iOS / Odp: AutoMapa na telefony Apple'a
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kenaanna dnia Dzisiaj o 06:30:50 »
AutoMapa na telefony Apple'a w 1Q2010

W I kwartale 2010 roku Apple dostanie najprawdopodobniej do akceptacji aplikację do nawigacji satelitarnej AutoMapa. Ten jeden z najpopularniejszych w Polsce programów nawigacyjnych zainstalowano do tej pory legalnie na około 450 tys. urządzeń - podaje Dziennik Gazeta Prawna.

DGP powołując się na dwa źródła mówi zarazem o opóźnieniach związanych z pisaniem aplikacji, jak i o pierwotnych planach wypuszczenia programu w IV kwartale 2009 roku.

W Polsce używanych jest o 1,5 mln do 2 mln urządzeń do nawigacji satelitarnej - szacuje DGP. Obecna oferta aplikacji nawigacyjnych krok-po-kroku przygotowanych z myślą o telefonach Appl'e już jest bardzo duża i zawiera takie pozycje z polskimi mapami jak TomTom (od 69,99 euro), iGo My way (od 79,99 euro), Navigon MobileNavigator (od 54,99 euro) czy NDrive (od 29,99 euro).

Dostępna obecnie tylko na urządzenia z Windows Mobile aplikacja AutoMapa to z punktu widzenia polskich użytkowników bardzo istotne dopełnienie tej oferty.

http://www.telepolis.pl/news.php?id=16795
Otworzy to kolejną możliwość korzystania z aplikacji nawigacyjnej dla użytkowników iPhone'ów w Polsce, gdzie AutoMapa jest już powszechnie dostępna na innych urządzeniach. Przy ponad 1,5-2 milionach urządzeń nawigacyjnych używanych w Polsce, mile widzianą wiadomością jest udostępnienie dodatkowych opcji map i nawigacji specyficznych dla tego rynku.
4
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Wczoraj o 09:12:19 »
Cześć
5
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Maj 02, 2024, 09:21:25 »
Siema
6
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Maj 01, 2024, 10:49:21 »
Hejka
7
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Kwiecień 30, 2024, 07:58:25 »
Hej
8
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Orb dnia Kwiecień 30, 2024, 06:00:50 »
Hej!
9
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Kwiecień 29, 2024, 07:52:17 »
Siema
10
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Orb dnia Kwiecień 29, 2024, 06:39:29 »
Hej
Strony: [1] 2 3 ... 10