Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Orb dnia Dzisiaj o 06:22:04 »
Zazdroszczę! U nas jednak dzieję się dużo nawet w taki piątek:)
2
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Wczoraj o 08:09:39 »
Ja mam bardzo długi weekend, bo jeszcze poniedziałek wolny.
3
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Wczoraj o 08:08:34 »
Siema
4
Hyde Park / Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Orb dnia Wczoraj o 05:53:42 »
Cały zestaw czy tylko telefon?
5
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Orb dnia Wczoraj o 05:52:20 »
Długi weekend czy praca?
6
Hyde Park / Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adamerso dnia Maj 30, 2024, 20:11:30 »
To ja ożywię wątek... Żywym trupem ;)  niedawno doszła do mnie, wyłapana za jedyne 200zl, a teraz wlasnie zrootowalem sobie n900 :))


Wiecie, że repo maemo nadal dycha i mozna sobie instalować sporo apek? :) to jest jednak potęga open-source, 3 pozostałe repo z ori Nokii oczywiście leżą... chociaż oczywiście aż tak bajecznie nei jest i niektóre oczywiście mają broken dependency i już się nie da... :( Ale jakby nie było, miło sobie powspominać dawne czasy :)

7
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Maj 30, 2024, 08:20:39 »
Siema
8
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Orb dnia Maj 30, 2024, 06:57:56 »
Hej!
9
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Orb dnia Maj 29, 2024, 07:43:08 »
Witam
10
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Maj 29, 2024, 07:39:23 »
Cześć
Strony: [1] 2 3 ... 10