Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Dzisiaj o 07:40:11 »
Hejka
2
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Orb dnia Dzisiaj o 06:51:29 »
Hej
3
TomTom / Odp: Urządzenia TomTom z głosem komputerowym Zosia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Slavekk dnia Wczoraj o 10:32:04 »
U mnie dla odmiany (Go 5200) Zosia, po włączeniu "wymawiaj nazwy obcojęzyczne" na Sieradz mówi Sieradź.
I to nawet po wyłączeniu tej opcji  :cool:
Ignorować.
4
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Wczoraj o 08:51:33 »
Cześć
5
TomTom / Odp: TomTom GO Classic 6 "
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kolczan dnia Wczoraj o 08:22:56 »
Czy ktoś z Państwa ma taki model urządzenia i zna go dobrze . Nie znajduję w nim gniazda do karty pamięci. Czyżby ten model nie posiadał takiego gniazda ?
Jeśli nadal szukasz:
https://youtu.be/T4_5Vswx_Xc?si=NeJRr43nbG8Wv2I_&t=71
6
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas dnia Wczoraj o 08:20:58 »
Cześć
7
TomTom / Urządzenia TomTom z głosem komputerowym Zosia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kolczan dnia Wczoraj o 08:15:51 »
Hello!

Nie wiem, czy jeszcze ktoś tu zagląda :), ale problem jest typowo polski, więc jeśli gdziekolwiek to tu powinienem znaleźć odpowiedź lub przynajmniej potwierdzenie problemu, który u mnie występuje.

TT GO Premium głos komputerowy Zosia tytułuje mnie żeńskimi zaimkami - z "dojechałaś do celu podróży" na czele :)
Od miesięcy (jak nie od lat) zgłaszam ten problem do supportu TT, ale oni oczywiście mają to gdzieś odsyłając grzeczne maile, ze support wyższego poziomu nad tym pracuje ;)

Pytanie, czy ktoś ma podobnie i czy jest na to jakaś rada poza zmianą języka (w Słowackim jest OK :) )?
8
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Orb dnia Wczoraj o 06:39:02 »
Cześć
9
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Orb dnia Maj 14, 2024, 08:16:44 »
Cześć
10
Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap dnia Maj 14, 2024, 07:50:23 »
Siema
Strony: [1] 2 3 ... 10