Active sync problem.

  • 5 Odpowiedzi
  • 1316 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Active sync problem.
« dnia: Listopad 19, 2008, 22:01:17 »
Mam problem z acitive sync : w momencie gdy chcę zsynchronizować kontakty w outlook 2000 z telefonem pisze mi coś takiego :

Nie można wykonać synchronizacji przy użyciu bierzącego profilu microsoft outlook ponieważ został skonfigurowany inny profil, lub profil jest chroniony hasłem.Uruchom program outlook używając właściwego profilu.

Kod obsługi:8500301f

Kompletnie nie mam pomysłu o co chodzi... Outlooka instalowałem przed chwilą i wybrałem opcję, że nie będzie używany do odbierania poczty... Nie używam tego programu, więc się na nim za bardzo nie znam... Ma ktoś jakieś pomysły co jest nie tak zrobione ?

Odp: Active sync problem.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2008, 23:00:30 »
Poradziłem sobie inaczej : zainstalowałem w telefonie program do backupu kontaktów - turbo contact backup - działa dobrze i bez problemu archiwizuje kontakty.

Temat do zamknięcia.

*

Offline luqasss

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH PRO 2
Odp: Active sync problem.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2008, 09:39:57 »
Nie tak szybko. Korzystając z okazji chciałem zapytać jak wylaczyc uruchamianie sie AS podczas resetu czy wlaczania PPC ? W autostarcie niby nie ma. Opcji w AS tez takowej nie znalazłem ...
SE P910i >> HTC Hermes >> HTC Kaiser >> HTC Raphael >> HTC Rhodium

ROM:  ¯`·.¸¸.- Energy -.¸¸.·´¯
RADIO: 4.49.25.77

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Active sync problem.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2008, 09:47:32 »
luqasss poszukaj na forum hasła: fake server
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline luqasss

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH PRO 2
Odp: Active sync problem.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2008, 22:26:43 »
Jeśli mówisz o tym:

Cytuj
Nalezy zrobić rozwiązanie tzw "Fake Sync"
Jak to robimy:
1.Uruchamiamy AS na PDA
2. Menu
3.Add Server Source
4.Wprowadzamy po kolei .... np FAKE jako serwer, jego adres,hasło itd
5. Menu - uzyskujemy dostęp do "Schedule"
6.Zaznaczamy: Peak Time: Manual, Off peak Time :Manual
7.Następnie options; - i wywalamy Wprowadzony perzed chwilą Exchange Server.
Ponieważ usuneliśmy mały bug polegający natym iż co 10 minut rozpoczynala się automatyczna synchronizacja to od tego momentu synchronizacja będzie strowana manualnie - czyli zależnie od naszej woli.

To sprawdzałem i nie pomaga mi to ... ale po tym jak powiedziałeś mi jak się to zwie "fake serwer" znalazłem rozwiązanie tutaj  http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=288352
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 21:35:49 wysłana przez luqasss »
SE P910i >> HTC Hermes >> HTC Kaiser >> HTC Raphael >> HTC Rhodium

ROM:  ¯`·.¸¸.- Energy -.¸¸.·´¯
RADIO: 4.49.25.77

*

Offline Mikeangelo

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Active sync problem.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2009, 09:50:33 »
Witam,

A ja ma mtaki problem. Nie mogę zsynchronizować zawartości PDA z komputerem. Windows Mobile Device Center łączy się ale nic nie synchronizuje. Opcja zmienienia zawartości synchronizacji z PDA jest szara. Nie mam pojecia dlaczego się nie synchronizuje. nigdy nie mailem z tym problemów.