[7.09.2011] Android 2.3.x BETA / 2.2.x dla HTC Touch Pro

  • 704 Odpowiedzi
  • 142392 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #270 dnia: Grudzień 26, 2010, 21:21:26 »
To trzeba było to zaznaczyć we wcześniejszym poście :) Generalnie tak, bez zabawy w obniżanie taktowania procesora w trybie uśpienia, wyłączenie połączenia GPRS, itp. zabiegom na czuwaniu wytrzymuje jakieś kilkanaście godzin. Natomiast ciągłego użytkowania zależy - czy mamy włączone Wi-Fi (u mnie wówczas na więcej jak na jakąś godzinę nie ma co liczyć) czy tylko telefon i SMSy. Także kombinując może i osiągniesz dłuższe życie na baterii, tylko kosztem wyłączenia różnych rzeczy.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #271 dnia: Grudzień 26, 2010, 21:55:35 »
Hmm... Myślisz, że dałoby się obniżyć jakoś taktowanie w trybie uśpienia(Ustawienie profilu, który po wybudzeniu podnosi nam prędkość do 528 Mhz, a po uśpieniu obniża do przykładowo 100 Mhz? I tak w kółko? Wiem, że niektóre Androidy można tak załatwić, a nie wiem czy tu już na XDA wsadzili coś takiego czy nie. To może nie najlepsze rozwiązanie, ale lepsze to niż nic na czas czekania. Znalazłem jak podkręcić procesor, ale nie da się utworzyć profilu, tylko na stałe, a to trochę by było kłopotliwe.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=665909 -tutaj link do overclockingu.



Edit:

Mam dla was chyba dobrą wiadomość... :-)
Cytat: Corias;10064339
RAPH100: With latest kernel, camera works but image is upside down.
http://belive.homeip.net/corias/xdandroid/kernel_20101224_camera_test.rar
Tutaj macie link do kernela, na którym Corias uruchomił kamerę(co prawda jeszcze nie w pełni funkcjonalną, ale postęp jest).... Za niedługo (być może jeszcze dziś) wrzucę info czy u mnie poszło.

Edit2: Nie udało mi się zrobić 3 kroku z instrukcji uruchomienia Kamery.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2010, 00:19:55 wysłana przez GoldAngelo »

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #272 dnia: Grudzień 27, 2010, 08:33:39 »
Co do podkręcania, to gdzieś tu pisałem o programie SetCPU, i w nim się dało ustawić. A co do kamery, może podałbyś też link do instrukcji, żeby inni mogli spróbować?
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline anonim001

  • **
  • 204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Victory is mine!
  • Sprzęt: Treo 600-> Wizard-> G900-> Raphael
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #273 dnia: Grudzień 27, 2010, 10:22:02 »
Ciekawi mnie jedna rzecz: w opisie jest napisane, że działa CZUJNIK ZBLIŻENIOWY. Nie wiedziałem, że Rafał go posiada... to jest pomyłka czy faktycznie jest on w telefonie? Jeżeli tak to co on robi?

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #274 dnia: Grudzień 27, 2010, 10:58:15 »
Błąd, dystrybucja jest przeznaczona dla kilku modeli i widocznie któryś z nich posiada ten czujnik, a ja skopiowałem listę i ją przetłumaczyłem i nie zwróciłem na to uwagi. Już poprawione :)
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #275 dnia: Grudzień 27, 2010, 15:53:29 »
A co do kamery, może podałbyś też link do instrukcji, żeby inni mogli spróbować?
Sorki, myślałem że podałem, a późno było to nie sprawdziłem ;-)

Tutaj orginalny wątek na XDA http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=883966 , instrukcja w pierwszym poście ;-)

Połączone: [time]Grudzień 27, 2010, 21:38:11[/time]
Kamera na Touch Pro działa!!! Co prawda nie do końca (obraz do góry nogami) i na razie chyba tylko robienie zdjęć, bo video zostawili Sobie na później, ale lepszy ryc jak nic. Na dowód, że chodzi zamieszczam FOTKI(nie mojego autorstwa, ja jeszcze nie poradziłem Sobie z wgraniem tego)



Połączone: Grudzień 28, 2010, 19:41:11
Jeśli chodzi o baterię... przy 200 sms dziennie i jakieś 30-60 minut rozmowy bateria wytrzymała od godziny około 07:30 a 08:00 i padła (wyświetliła się przekreślona czerwonym krzyżykiem pusta bateria) równiutko o 19:15. Z tym, że przez noc ładowałem na Windowsie, rano włączyłem androida i odłączyłem ładowarkę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2010, 19:41:20 wysłana przez GoldAngelo »

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #276 dnia: Grudzień 30, 2010, 18:53:31 »
nie działa mi dotyk w wersji 2.2 ..

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #277 dnia: Grudzień 30, 2010, 19:38:09 »
A próbowałęś innego kernela? Ja używam tego:
http://zimages.googlecode.com/files/htc-msm-linux-20101204_005141-package.tar.bz2

Jak nie zadziała to spróbuj tego:
http://zimages.googlecode.com/files/htc-msm-linux-20101124_215731-package.tar.bz2

Na tych dwóch mi działa. Używam najnowszego roofts(http://files.xdandroid.com/rootfs/rootfs-20101115-42b44e2.zip) .

A jeśli chodzi o kamerę, to wyżej link podałem do tematu na xda.

*

Offline morrow85

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard, HTC Touch Pro (Orange), Desire Z
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #278 dnia: Grudzień 30, 2010, 20:33:08 »
ten z grudnia muli niesamowicie i się wiesza co chwile, ma tym z listopada 24. łazi całkiem fajnie, dzisiaj testowałem bateria padła mi po 16h pracy, fakt że nie działa wskaźnik baterii ( cały czas pokazuje full/94%).

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #279 dnia: Styczeń 01, 2011, 12:55:00 »
Po najnowszej aktualizacji testowego kernela i paczki do działania kamery wychodzi na to, że robienie zdjęć na TouchPro na raphaelu działa (nie wiem jak z video, nie miałem czasu pobrać i sprawdzić), jeszcze tylko żeby słuchawki zaczeły działać i poprawili zarządzanie baterii i nic tylko czekać na wersje nand, tym bardziej, że na Leo już wyszła, to może  i na raphaela jak będzie bez błedów też wyjdzie ;-)

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #280 dnia: Styczeń 01, 2011, 14:01:05 »
Po najnowszej aktualizacji testowego kernela i paczki do działania kamery wychodzi na to, że robienie zdjęć na TouchPro na raphaelu działa (nie wiem jak z video, nie miałem czasu pobrać i sprawdzić), jeszcze tylko żeby słuchawki zaczeły działać i poprawili zarządzanie baterii i nic tylko czekać na wersje nand, tym bardziej, że na Leo już wyszła, to może  i na raphaela jak będzie bez błedów też wyjdzie ;-)
Czytam, czytam i sie dziwie. Wielu narzeka ze w romie ktorego uzywa brak jakiejs ikonki albo jest jakis bug, a tu ludzie mecza sie uzywajac czegos czego nie da sie uzywac na codzien chocby z przyczyny bateriozernosci. I nie wiadomo kiedy sie da uzywac. Co jest takiego w Androidzie czego nie ma w WM, może mnie uświadomicie?
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #281 dnia: Styczeń 01, 2011, 15:30:59 »
AMIGAnTOMEK, Android jest jak dla mnie bardziej funkcjonalny, przyjemniejszy w obsłudze, no i nie mam wrażenia że producent mnie olewa (jak to jest w przypadku Microsoftu). Dlaczego uważasz, że się męczę używając go? Przez ostatnie 10 dni używałem tylko i wyłącznie Androida (kamere mieć jest fajnie, ale od robienia zdjęć i nagrywania video mam aparat cyfrowy i kamere cyfrową, a za oba urządzenia zapłąciłem razem za dużo, żeby leżały i odpoczywały), a na windowsa przeżuciłem się dwa razy. Raz, żeby przetestować, czy jak naładuję baterie na windowsie do pełna i dopiero na 100% przerzucę się na Androida to będzie dłużej trzymało, i rzeczywiście, bateria trzyma trochę dłużej. A drugi raz jak zmieniałem Kernel na ten z działającą kamery (i obrazem do góry nogami) i wystarczyło. No i w moim odczuciu łatwiej skonfigurować Androida pod Siebie  niż to jest w Windows Mobile.

Poza tym można zapytać w drugą stronę, co ludzie widzą w Windowsie Mobilu, Windowsie Phone i Windowsie na zwykłe PeCety, że producenci modemów nie potrafią nawet dobrych sterowników na Linuxa wydać od Modemu, bo za mało Użytkowników, albo większość gier i programów (nie robionych przez Microsoft i nie opłacanych przez niego) działa tylko pod Windowsem?

A żeby nie było że jestem stronniczy, to WinMo też ma swoje plusy, a jakie? hmmm... chociażby łatwość podłączenia do PC :P i natychmiastowe wykrycie przez system jako Urządzenie magazynujące :P Chociaż... linux i tak zawsze lepiej Sobie z tym u mnie radzi :-)
Zajrzyj tutaj:
http://www.gsmmaniak.pl/19091/android-przed-iphone-os-i-windowsem-mobile-do-konca-2012-roku/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2011, 15:43:56 wysłana przez GoldAngelo »

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #282 dnia: Styczeń 01, 2011, 16:00:49 »
Alez mylisz pojecia. Nie mam nic do linuxa, androida itp. Ale jakbym chciał urządzenie z Androidem tobym je kupił zamiast używać protezy.
A co ludzie widza w Windowsie? Chłopie korzystałem z różnych dystrybucji linuxa i z każdą z nich miałem więcej problemów niż z Windowsem. Pomijając problemy o których piszesz dochodzi sprawa tego ze wiele rzeczy trzeba samemu kompilować bo dostępne są tylko w ten sposób. I teraz posadź na linuxa zwykłęgo użytkownika dla którego instalacja czegokolwiek pod windą jest wyprawą w nieznane. I stąd się bierze powszechność win. A co do gier to sie nie dziw. Producent chce zarobic wiec produkuje na platforme gdzie najwiecej sprzeda. Użytkownicy linuxa sa zwolennikami GPL itp :D
A co do artykułu to nie zapominaj o jednym. Za WM w każdym urzadzeniu producent musi odprowadzic do M$ oplate. Android jest free :F
A co do wsparcia to i tak nie zalezy od producenta systemu a od producenta-dystrybutora urzadzenia czy wypusci aktualizacje.
Kazdy system ma swoje plusy i minusy nie ma idealnych. Jak dla mniepo to wziałęm się za gotowanie aby mieć po HR system gotowy do pracy bez dostosowywania, Wystarczy mi tylko synchronizacja kontaktow, kalendarza itp i juz.
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #283 dnia: Styczeń 01, 2011, 17:08:33 »
Jak dla mniepo to wziałęm się za gotowanie aby mieć po HR system gotowy do pracy bez dostosowywania, Wystarczy mi tylko synchronizacja kontaktow, kalendarza itp i juz.
Właśnie AMIGAnTOMEk, Ty wiesz o co chodzi z gotowaniem, więc bez problemu możesz to wszystko zrobić pod Siebie ;-) Ale 90 % użytkowaników PDA nawet nie wie jakie narzędzia są do tego potrzebne ;-) A na Androidzie łatwiej to zrobić, wiem, bo mało wiem o gotowaniu, a samemu udało mi się ledwo za pomocą OZKitchen ugotować dla Siebie rom 6.1 z HTC SENSE 2.5 i CHT 2.0 Final ;-) Dlatego m. in używam Twojego ROM-u, bo jest gotowy do użycia po HR, i mało co muszę w nim ustawiać pod Siebie ;-)

Alez mylisz pojecia. Nie mam nic do linuxa, androida itp. Ale jakbym chciał urządzenie z Androidem tobym je kupił zamiast używać protezy.
Tylko, że nie każdego na to stać. Poza tym, ja np. kupiłem Sobie Xperie X8 na Andku, a mimo to korzystam z TouchPro-przyzwyczajenie i sentyment ;-) I jedno urządzenie i drugie jest Ciekawe ;-)

A co do artykułu to nie zapominaj o jednym. Za WM w każdym urzadzeniu producent musi odprowadzic do M$ oplate. Android jest free :F
Dla mnie to kolejny plus ;-) Jak Microsoft wypuści choć jedną wersje systemu (chociażby Windows Phone 2) to przysięgam, że kupie urządzenie z nim ;-) O ile oczywiście będzie to poważny system nad którym się postarają, a nie wypuszczą byleby był ;-)

A co ludzie widza w Windowsie? Chłopie korzystałem z różnych dystrybucji linuxa i z każdą z nich miałem więcej problemów niż z Windowsem. Pomijając problemy o których piszesz dochodzi sprawa tego ze wiele rzeczy trzeba samemu kompilować bo dostępne są tylko w ten sposób. I teraz posadź na linuxa zwykłęgo użytkownika dla którego instalacja czegokolwiek pod windą jest wyprawą w nieznane. I stąd się bierze powszechność win.
Tylko, że gdyby tak ktoś kto widzi PC pierwszy raz w życiu posadzono przed Ubuntu z poradnikiem co i jak poradziłby Sobie tak samo ;-) Windows na PC to system dla leni, bo wszystko jest na tacy;-) I chyba podobnie z Androidem, z tym, że tu na tacy jest mniej, za to łatwiej to znaleźć :-)

*

Offline ainaruth

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC 7 Pro, Transformer Prime
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #284 dnia: Styczeń 01, 2011, 22:36:42 »
Z Androidem działa się przyjemniej niż z WM i ma większe możliwości. Oczywiście o ile ma się dostęp do neta, a ostatnio mam praktycznie nielimitowany. Jak kupowałem rafałka, w zasięgu cenowym z Androidem był tylko G1, a on mi nie pasuje.
W Touch pro bardzo podoba mi się  design, ma optymalne rozmiary (choć mógłby być nieco cieńszy) i najlepszą klawiaturę spośród urządzeń mobilnych, które macałem. No i ma praktycznie wszystko czego bym chciał od tego typu urządzenia.

Dlatego jeśli na Touch Pro mogę używać systemu, który w pełni wykorzystuje zasoby tego urządzenia, to czemu nie. Na razie uruchomiłem tylko kilka razy na próbę, ale czekam z niecierpliwością na wersję bez błędów. Podoba mi się, że akcelerometr i przyciski sprzętowe są lepiej wykorzystywane.
WM6.5 z SPB Mobile Shell używa się podobnie jak Androida, choć ten drugi jest chyba lepiej skonstruowany. Widać po nim, że był tworzony dla dotykowych ekranów i stylus jest całkowicie zbędny. Podoba mi się to jak działa tam przycisk wstecz, który niezależnie co robimy powraca do poprzednio oglądanego okna. No i wszystkie te ładne przejścia pomiędzy ekranami, które na niezbyt mocarnym rafałku działają całkowicie płynnie.
Co do aplikacji, wiele ma swoje odpowiedniki na obu systemach (choć jeszcze nie znalazłem dobrego zastępstwa dla Automapy i transportoida). Tak że wybór konkretnego systemu zależy od konkretnych zastosowan i upodobań użytkownika.

WM łatwiej mi skomunikować z komputerem i świetnie działa jako dysk przenośny albo modem. W ogóle na WM komunikacja (2G, 3G, WiFi) jest jakoś łatwiej dostępna. Przynajmniej mi wygodniej się używa windowsowego connection managera. Albo po prostu ni znalazłem odpowiednika na androida. Często korzystam też z OneNote, który synchronizuję z PC. A przy tekstach bardzo przydają mi się skróty Ctrl+C, Ctrl+V.

W Androidzie Market jest znacznie lepszy niż windowsowski. Możliwość ściągnięcia i zainstalowania aplikacji jednym kliknięciem to super sprawa. A podobno po instalacji innego systemu (znaczy aktualizacji Androida) czy też wymiany urządzenia na inne, programy kiedyś pobrane i zainstalowane, instalują się automatycznie. Wystarczy używać tego samego konta google w obu telefonach.
Nokia 3310 -> Nokia 5510 -> Nokia 6800 -> Nokia 6822 -> Samsung i600 -> SPV E650 -> SPV M3100 -> HTC Touch Pro -> HTC 7 Pro

HTC 7 Pro: Windows Phone 7 (Mango) -  Sianto v1.6 7.10.8835.35
Asus Transformer Prime TF201:  Android (JB) - 4.1.1

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #285 dnia: Styczeń 01, 2011, 22:44:17 »
Android nie do końca jest za free. Żeby producent mógł wrzucić aplikacje Google'a (Gmail, itp.) i umieścić na telefonie znaczek "with Google" musi odpowiednią kwotę zapłacić. Przynajmniej kiedyś tak było. Google pozwało chyba nawet twórcę CM za załączanie Google'owych aplikacji w swojej dystrybucji.

A z Andkiem na TP ja wolałem się katować, bo jednak praktyczniejsze to od WM. Jest porządna aplikacja Facebook'a, porządna przeglądarka (Opera marnie radzi sobie ze stronami projektowanymi pod iOS i Andka, w zależności od wersji wyłażą poza ekran i trzeba przewijać, albo ich elementy są za duże, a część w ogóle wczytuje się w jakiejś antycznej wersji, np. Google'a), nie ma potrzeby korzystania z rysika. Ostatecznie jednak WM mnie tak wkurzał, a bateria jednak za krótko trzymała pod Andkiem, że do końca umowy mam iPhone'a, bo przynajmniej ma on współczesny OS. A przy przedłużeniu kupi się coś z Androidem na pokładzie :)
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #286 dnia: Styczeń 02, 2011, 00:14:59 »
A przy przedłużeniu kupi się coś z Androidem na pokładzie :)
Jeśli mogę coś polecić, to może  (na chwilę obecną) HTC Droid Incredible? ;-) A jeśli chodzi o Androida na Touch Pro, to powolutku będzie coraz lepiej ;-) W lutym mają wyjść kolejne wersje Xperi, a ja własnie na prezent siostrze zamówiłem X8, więc będę miał porównanie ;-)

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #287 dnia: Styczeń 02, 2011, 16:16:47 »
Jeśli mogę coś polecić, to może  (na chwilę obecną) HTC Droid Incredible? ;-)

Orange go w ofercie nie ma. Poza tym wątpię, że przy mojej umowie będzie jakiś telefon z wyższej półki (z tych nowych) dostępny w rozsądnej cenie :) Obecnie kandydatami są HTC Desire, Motka Milestone i LG P500. Ale dobra, koniec OT :P
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #288 dnia: Styczeń 05, 2011, 01:39:47 »

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #289 dnia: Styczeń 05, 2011, 19:11:03 »
Hmm... Ale to dział dla Touch pro 2. Myślicie że można spróbować na rafałku?

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #290 dnia: Styczeń 05, 2011, 21:26:31 »
Nie. Trzeba czekać wydanie dla Raphaela.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #291 dnia: Styczeń 05, 2011, 21:58:19 »
Tak myślałem.

Natomiast jeśli chodzi o zdjęcia to pod spodem jest działanie kamery po aktualizacji z 01.03 (dzisiaj była aktualizacja więc nie wiem jak to jest dzisiaj, muszę sformatować kartę pamięci i się tym pobawić). Zdjęcie nie jest moje. Jak widać, trzeba poprawić balans koloru. Jak przetestuje dzisiejszy to napiszę ;-)

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #292 dnia: Styczeń 06, 2011, 23:52:05 »
Koledzy
chce zainstalować na moim urządzeniu ten system.  w opisie instalacji jest jest napisane, że trzeba znaleźć plik startup.txt w w folderze z naszym urządzeniem. W trybie BL mam napisane RAPH300 niestety nie ma takiego folderu, co mam zrobić który wybrać

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #293 dnia: Styczeń 07, 2011, 09:59:32 »
Sprawdź czy z plikiem z innych RAPH nie pójdzie. Jeśli nie to niestety, nikt nie dostosował Andka pod ten model.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #294 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:39:05 »
Próbował ktoś z was uruchomić tę kamerę? Mi coś nie śmiga...

*

Offline drunkenmunky

  • **
  • 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia Lumia 800, LG P920 3D
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #295 dnia: Styczeń 08, 2011, 18:36:22 »
No ja tez nie moge uruchomic. A dogrywalem najnowsze aktualizacje. Tez macie taki blad z pierwszorazowa kalibracja. Tzn nie widac tych punktow kontrolnych. Dobrze ze wczesniej uruchamialem Andka to wiedzialem na pamiec gdzie sa punkty.

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #296 dnia: Styczeń 08, 2011, 19:50:37 »
Też. Ale byle gdzie dotkniesz i się skalibruje. Z jakiej sieci masz TouchPro? Ja mam dla porównania X8 i szczerze... Na TP jakoś bardziej mi się to podoba...

*

Offline drunkenmunky

  • **
  • 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia Lumia 800, LG P920 3D
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #297 dnia: Styczeń 09, 2011, 10:49:47 »
OOO  mylisz sie jak kalibrowalem byle gdzie to po uruchomieniu nie moglem nawet odblokowac ekranu bo nie moglem przesunac nic na ekranie.

Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #298 dnia: Styczeń 09, 2011, 11:49:11 »
A u mnie działało to normalnie. Dzisiaj spróbuje na czystej paczce, być może to coś nie tak u mnie. Ew. spróbuje użyć starej kalibracji, kiedy te punkty były widoczne.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2011, 11:52:19 wysłana przez GoldAngelo »

*

Offline zdzieszek13

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus
Odp: [20.11.2010] Android 2.2.1 dla HTC Touch Pro
« Odpowiedź #299 dnia: Styczeń 10, 2011, 13:33:54 »
Da się tego Androida używać zamiast WM?
Samsung Galaxy Nexus @ 4.3
Samsung Galaxy S @ 4.2.2