Qtek s200 bluetooth -> słuchanie muzyki z radia samochodowego

  • 0 Odpowiedzi
  • 1241 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qtek s200 bluetooth -> słuchanie muzyki z radia samochodowego
« dnia: Czerwiec 11, 2009, 21:14:02 »
Witam wszystkich ;) mam radio LG w samochodzie, dokładnie nie pamiętam modelu, ale to nie jest ważne. Jest w nim możliwość słuchania muzyki z urządzeń, które mają w sobie bluetootha. Wygląda to tak, że włączam radio i włączam w nim bluetootha, kod to 1234 i każdy telefon znajomych wykrywa jako słuchawki, wpisuje się standardowo kod no i puszcza muzykę, która leci normalnie w głośnikach. Problem polega na tym, że mam Qtek s200 (spv m600), WM5 chciałbym tak samo, tyle, że nie ma w ogóle opcji w radiu po połączeniu, żeby przełączyć na słuchanie muzyki z bluetootha, tzn tak jakby można było jedynie rozmawiać przez radio dzwoniąc do kogoś. I pytanie następujące, czy ktoś z was wie jak zrobić, żeby leciała muzyka, nie wiem czy to wina windowsa czy palma, ale wydaje mi się, że radio wykrywa to jako zestaw słuchawkowy a nie jako słuchawki, sam się na tym nie znam. Ewentualnie prosiłbym o jakiś program czy tutorial jak to zrobić żebym mógł sobie pusczać muzykę, wiem, że jest PersianBlue i jeśli ktoś używa to czy się orientuje czy można zmieniać tak opcje. Z góry thx ;)