Pogoda

  • 6 Odpowiedzi
  • 1119 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcinek__85

  • *
  • 57
  • Sprzęt: HTC Touch Cruise
Pogoda
« dnia: Marzec 09, 2008, 21:35:15 »
Witamm..
Za kilka dni bede szczesliwym posiadaczem Polarisa ale przed odebraniem chcialbym wiedziec kiedy przez tel jest pobierana pogoda (ile razy dziennie) i ile zabiera kb/s? bo chce wiedziec jaki pakiet zamawiac w erze:)
pozdrawiam

*

Offline lazik_s

  • ***
  • 386
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Cruise, FS N560
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2008, 21:49:30 »
Witamm..
Za kilka dni bede szczesliwym posiadaczem Polarisa ale przed odebraniem chcialbym wiedziec kiedy przez tel jest pobierana pogoda (ile razy dziennie) i ile zabiera kb/s? bo chce wiedziec jaki pakiet zamawiac w erze:)
pozdrawiam
Jest pobierana/aktualizowana jak wejdziesz w zakładkę pogody.
brak podpisu i kropka

*

Offline marcinek__85

  • *
  • 57
  • Sprzęt: HTC Touch Cruise
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2008, 08:27:02 »
a ile na ta okolicznowsc jest pobieranych kb? nie wiem moze jakims programikiem ktory sprawdzi ile pobralo kb podczas auktualizacji?:)

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2008, 10:47:02 »
jak nie bedziesz chcial zeby pobieralo mozesz zablokowac a korzystac z pogodynki jak bedziesz w zasiegu wifi

*

Offline marcinek__85

  • *
  • 57
  • Sprzęt: HTC Touch Cruise
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2008, 12:34:37 »
tak ja wiem ze moge ale mi chodzi o to ile pobiera aplikacja "pogoda" podczas polaczenia gprs bo mam do wykorzystania tylko 5mb na miesiac i musze oszczedzac :E mam nadzieje ze teraz jasniej wytlumaczylem:)

*

Offline technics

  • *
  • 61
  • Sprzęt: HTC Polaris Touch Cruise
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2008, 20:05:12 »
to jest kilka kilo 5 mega starczy tobie na caly rok pogpdynki qrwa ile moze kosztowac taki pakiet w polsce czlowieku stac ciebie na tel za gruba kase to przynajmniej nie pisz o tym ze nie stac ciebie na pogodynke :)

*

Offline marcinek__85

  • *
  • 57
  • Sprzęt: HTC Touch Cruise
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2008, 20:08:51 »
qrwa ile moze kosztowac taki pakiet w polsce czlowieku stac ciebie na tel za gruba kase to przynajmniej nie pisz o tym ze nie stac ciebie na pogodynke :)
Tak myslalem ze ktos to napisze:) ale nie musisz przeklinac;) a po za tyml ubie miec wszystko przeliczone i nie myslcie ze jestem jakims skapcem:) a po drugie ciekawosc ile to bierze kb.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2008, 20:10:38 wysłana przez marcinek__85 »