Nie mogę uruchomić swojego Polarisa

  • 4 Odpowiedzi
  • 925 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nie mogę uruchomić swojego Polarisa
« dnia: Grudzień 27, 2008, 00:02:19 »
Witam mam Polarisa i nie mogę go w żaden sposób uruchomić (żadnej reakcji nawet po podłączeniu do zasilania nie świecą żadne diodki). Proszę o informację co jest tego przyczyną i co mógłbym zrobić we własnym zakresie?

*

Offline zygzag

  • ****
  • 808
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Polaris>OMNIA II i8000>Wave II S8530>SGS II
Odp: Nie mogę uruchomić swojego Polarisa
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2008, 20:03:50 »
a nie rozładował ci się przypadkiem w trakcie użytkowania lub od długiego nieużywania? Podłacz do ładowarki i tak pozostaw na dłuższy okres ( kilka godzin nawet ). HR próbowałeś?

*

Offline Kaszub

  • 19
  • Sprzęt: HTC Touch Criuse
Odp: Nie mogę uruchomić swojego Polarisa
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2008, 12:47:00 »
co jest tego przyczyną
Przyczyn może być dużo: rozładowana bateria po długim nieuzywaniu (jak pisze wyżej "zygzag"), walnięta bateria, awaria ładowarki / zasilacza, brudne styki i mnóstwo innych przyczyn - których bez dodatkowych danych raczej trudno się domyślić...
i co mógłbym zrobić we własnym zakresie?
Zacznj od pomysłu, jaki dał "zygzag". Jeżeli nic nie da i potrafisz delikatnie przeczyścić styki - spróbuj. Jeżeli masz możliwość podlączyć sprzęt do innej ładowarki - spróbuj. Jeżeli nic z tych rzeczy nie zadziała, oddaj lepiej palm do serwisu. 
Pozdrawiam,
Kaszub

Odp: Nie mogę uruchomić swojego Polarisa
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2008, 20:45:24 »
Spróbowałem zrobić hr, podłączałem pod inną ładowarkę nawet nie drgnie, najwyżej może kupię jakąś baterie do niego i spróbuje z nią (ale nie wiem czy baterie do htc są całkowicie rozładowane czy na rozruch jest naładowana) - choć coś czuję, że to nie to. Na razie jeszcze spróbuje zawalczyć sam zanim zdecyduje się na krok ostateczny (serwis). Czym najlepiej przeczyścić styki (denaturat) ? Ech jestem podłamany i wkurzony :( Dzięki za dotychczasowe rady, pozdrawiam.

*

Offline Xanth

  • **
  • 159
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Tab
Odp: Nie mogę uruchomić swojego Polarisa
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2009, 21:50:36 »
Mialem to samo, brak jakiejkolwiek reakcji na cokolwiek. Skonczylo sie wymiana plyty glownej w CRC.
Z tego co mi mowiono, pewna partia Polarisow miala zwalone plyty.

X.