UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!

  • 316 Odpowiedzi
  • 107445 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 11, 2008, 15:33:48 »
Cierpliwość swoją drogą, ok.
Z tajemniczego postu maryusha wywnioskowałem,że jest zespół, który jest dośc hermetyczny (jakby nie oczekuje pomocy z zewnątrz) pracuje pełną parą a i tak od cholery jest jeszcze do zrobienia..
W tym wątku były już deklaracje pomocy, nie wiem czy zostały wykorzystane.
Zauważcie,że z postów wynika,że chętni do pomocy nie oczekują żadnych korzyści dla siebie.Zatem, dlaczego tego nie wykorzystać?
Może podzielić się problemem typu "mamy problem z sql-em, może ktoś ma propozycje rozwiązania?" czy co by to nie było...
Wybieracie potem z ofert najlepsze....
Pozdrawiam
palmus

*

Offline maryush

  • *****
  • 1847
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://maryush.pdaclub.pl/
  • Sprzęt: i5700, HTC TyTN, FS LOOX 720, Palm III
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 12, 2008, 14:07:02 »
palmus to nie tak jest - tu chodzi o to ze sa finishowane pewne kroki od ktorych zalezy ciag dalszy prac nad nastepnymi pomyslami - grupa nie jest hermetyczna ale jest mala - dopoki nie skoncze tego co jest teraz na tapecie nie bedzie pchniete nic wiecej - zreszta wkrotce zobaczycie sami o co chodzi :) tak ze troche cierpliwosci - projekt nie umarl i nie umrze :)

*

Offline bartek_63

  • ****
  • 584
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.bayercropscience.pl/strony/1/i/91.php?pracownik_id=113
  • Sprzęt: Mio-169; NavRoad VIVO Plus; AM6; Nuvi 660; CN
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 12, 2008, 17:28:21 »
...- projekt nie umarl i nie umrze :)
Życzymy mu wiele zdrowia i czekamy z niecierpliwością.

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 12, 2008, 18:29:44 »
Dołączam się, choć czasem miewam jakieś niejasne wrażenie,że projekt cierpi na jakąś wstydliwą chorobę  :wink:
palmus

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 12, 2008, 19:54:43 »
Rozumiem wasza niecierpliwosc (sam jestem zywo zainteresowany tematem) ale rzeczywiscie bez tego nad czym trwaja prace raczej nie da sie pchnac projektu poi.

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 12, 2008, 20:26:43 »
Lada moment minie pół roku, niestety...
Gdybyśmy mieli podsumować wydarzenia, propozycje etc. poruszane tutaj (na dzisiaj ponad 3000 otwarć wątku- czyli potencjał i energia w narodzie jest!) Wypada to blado :(
To zresztą pikuś, blado może być, ale entuzjazm,zainteresowanie i inne takie spadają na łeb na szyję...
Dodałem sobie do ulubionych inne poi-serwisy i zaglądam tu coraz rzadziej...Szkoda.
I oby były to tylko moje przemyślenia  :worried:
palmus

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 28, 2008, 09:13:46 »
Witam, w oczekiwaniu na ten projekt, trafiłem na całkiem nieźle zapowiadającą się bazę POI. Myślę, że do momentu aż nie powstanie ten projekt, można się zainteresować tym:
http://www.poipoint.pl/

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 30, 2008, 18:43:56 »
Witam, w oczekiwaniu na ten projekt, trafiłem na całkiem nieźle zapowiadającą się bazę POI. Myślę, że do momentu aż nie powstanie ten projekt, można się zainteresować tym:
http://www.poipoint.pl/

Jak widać ktoś był szybszy.
A pół roku temu zapowiadało się całkiem nieźle...
palmus

*

Offline sledzik1984

  • 11
    • Concept Music Art
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 04, 2008, 19:01:10 »
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tematem poi.pdaclub.pl :)

Być może ekipa zajmująca się projektem poi.pdaclub.pl wydała by jakieś aktualne oświadczenie dotyczące postępu prac? Myślę, że ludzie zainteresowani tematem chętnie dowiedzieli by się czy prace trwają czy może zostały porzucone i nie mamy na co czekać.

Ja np. pokładam wielkie nadzieje w tym projekcie - serwisy poi aktualnie dostępne w internecie to moim zdaniem żenada.

Pozdrawiam,
P.

*

Offline toszcze

  • **
  • 177
  • Płeć: Mężczyzna
    • GeekToys
  • Sprzęt: LOOX N560, AM5
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 04, 2008, 20:34:09 »
Być może ekipa zajmująca się projektem poi.pdaclub.pl wydała by jakieś aktualne oświadczenie dotyczące postępu prac? Myślę, że ludzie zainteresowani tematem chętnie dowiedzieli by się czy prace trwają czy może zostały porzucone i nie mamy na co czekać.
Prześledź sobie cały ten wątek. Próśb podobnych do Twojej było już kilka, niektóre nawet odbiły się jakimś echem, ale na dzień dzisiejszy ekipa nie udziela żadnych informacji na temat postępu prac (nawet osobom, które zadeklarowały swoją pomoc przy projekcie).

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 04, 2008, 21:51:27 »
Cóż, szkoda:(
Proponuję zatem wesprzeć zapaleńców z poipoint.pl
palmus

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 04, 2008, 23:16:13 »
Cóż, szkoda:(
Proponuję zatem wesprzeć zapaleńców z poipoint.pl
Widzisz w nich jakąś wolę działania wspólnego ?

Wydaje mi się, że głównym problemem projektu poi.pdaclub.pl jest jego zupełne nierealizowanie. Stąd moje pytania o harmonogram. Ale nawet działając bez tego harmonogramu czyli na żywioł można osiągnąć więcej niż to co tutaj osiągnięto. Ciągle pozostaje tylko pytanie czemu ma służyć tworzenie serwisu internetowego. Naprawdę nie wydaje mi się by użytkownicy byli zainteresowani korzystaniem z serwisu internetowego. To tylko forma reklamy. Przede wszystkim potrzebne jest oprogramowanie do automatycznej wymiany POI na PDA. W wątku dynamiczny i rozproszony system informacji geograficznej napisałem trochę na temat takiego systemu...
Napisane: Maj 04, 2008, 23:15:20
...
Ja np. pokładam wielkie nadzieje w tym projekcie - serwisy poi aktualnie dostępne w internecie to moim zdaniem żenada.

A czego Ty właściwie oczekujesz od takiego serwisu ?

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 08, 2008, 17:13:57 »
Dywagacje na temat serwisu http://www.poipoint.pl/ zostały (jako nie majace związku z tematem tego wątku) wydzielone do wątku: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=97478.0 i przenisione do Hyde Parku.

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 08, 2008, 17:44:12 »
Dywagacje na temat serwisu http://www.poipoint.pl/ zostały (jako nie majace związku z tematem tego wątku) wydzielone do wątku: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=97478.0 i przenisione do Hyde Parku.
No i znowu bezsens. O ile samo wydzielenie ma sens to miejsce zupełnie niewłaściwe.

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 08, 2008, 17:45:49 »
Dywagacje na temat serwisu http://www.poipoint.pl/ zostały (jako nie majace związku z tematem tego wątku) wydzielone do wątku: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=97478.0 i przenisione do Hyde Parku.
No i znowu bezsens. O ile samo wydzielenie ma sens to miejsce zupełnie niewłaściwe.

To zaproponuj inne. Nie ma działu poświęconego serwisom wymiany punktów poi innych niż Miplo i PDAClub.

*

Offline nocnyMarek

  • ******
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 08, 2008, 18:56:25 »
To może ja zaproponuję ... małą reorganizację   B)
Uważam, że 2 osobne działy główne:
'Nawigacja GPS - Miplo.pl' i 'Nawigacja GPS - poi.pdaclub.pl' to lekki przerost gormy nad treścią

Jeden dział 'Nawigacja GPS - serwisy wymiany POI' w zupełności by wystarczył, a w nim:
-poi.pdaclub.pl - na pierwszym miejscu (to może trochę na wyrost, ale niech jest ambitnie ;-) )
-Miplo.eu -i to bez rozdzielania na miplosynca i serwis, bo tematy często tak się przenikają,
     że nie wiadomo w którym dziale je trzymać
- inne /z perspektywą wydzielenia, gdyby kiedyś jakiś serwis zdominował /

AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 08, 2008, 20:34:53 »
...
Jeden dział 'Nawigacja GPS - serwisy wymiany POI' w zupełności by wystarczył, a w nim:
-poi.pdaclub.pl - na pierwszym miejscu (to może trochę na wyrost, ale niech jest ambitnie ;-) )
-Miplo.eu -i to bez rozdzielania na miplosynca i serwis, bo tematy często tak się przenikają,
     że nie wiadomo w którym dziale je trzymać
- inne /z perspektywą wydzielenia, gdyby kiedyś jakiś serwis zdominował /

To ma sens poza tworzeniem działu dla poi.pdaclub.pl który to serwis nie istnieje (i wydaje się, że nie zaistnieje) gdy nie tworzy się osobnych działów dla serwisów, które istnieją. W każdym razie artykuły nt serwisów które istnieją nie mogą lądować w HydeParku.

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 08, 2008, 22:53:02 »
...
Jeden dział 'Nawigacja GPS - serwisy wymiany POI' w zupełności by wystarczył, a w nim:
-poi.pdaclub.pl - na pierwszym miejscu (to może trochę na wyrost, ale niech jest ambitnie ;-) )
-Miplo.eu -i to bez rozdzielania na miplosynca i serwis, bo tematy często tak się przenikają,
     że nie wiadomo w którym dziale je trzymać
- inne /z perspektywą wydzielenia, gdyby kiedyś jakiś serwis zdominował /

To ma sens poza tworzeniem działu dla poi.pdaclub.pl który to serwis nie istnieje (i wydaje się, że nie zaistnieje) gdy nie tworzy się osobnych działów dla serwisów, które istnieją. W każdym razie artykuły nt serwisów które istnieją nie mogą lądować w HydeParku.
Trzcionk : ten wydzielony dzial bedzie bo poi.pdaclub powstaje. Idzie bardzo powoli bo niestety ludzi gotowych do prac jest bardzo malo. Dlaczego nie ujawniamy opini publicznej wszystkiego bo juz niektorzy podpatrzyli nasze pomysly. Jestesmy juz ostrozni. Dlatego jesli ludzie zglosza sie do projektu bedzie forum zamkniete a raz na jakis czas bedzie sprawozdanie robione dla pozostalych jak postepuja prace. Tak to wyglada.
Zalozenia mamy spisane , opis projektu technicznie juz wzasadzie tez. Teraz jestesmy na etapie pisania konwerterow i prac na baza danych oraz zaczynamy myslec o softach do synchronizacji. NIetety jak widac prace nie ida szybko wrecz ospale ale jednak do przodu. To tyle gwoli informacji. Moze sie Wam wydawac ze nic nie robimy trudno ale tak nie jest. Jesli sa chetni to zapraszamy. Na teraz potrzebujemy ludzi ktorzy znaja perla , pythona , php i orientuja sie w poi jako temacie do budowania struktur baz danych. Przydadza sie takze ludzie ktory znaja sie na api joomli. Tylko pamietajcie ze samo zgloszenie to jeszcze nic nie znaczy. Nalezy to przemyslec bo zapalencow do roznych projektow mielismy juz cale stado a z tych ludzi malo kto pozostal.
pozdrawiam
Jachu

*

Offline maryush

  • *****
  • 1847
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://maryush.pdaclub.pl/
  • Sprzęt: i5700, HTC TyTN, FS LOOX 720, Palm III
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 11, 2008, 10:46:30 »
Przemek zapomnial dodac ze chodzi o J1.5.x nie 1.0.x - a to gigantyczna roznica jest...

*

Offline toszcze

  • **
  • 177
  • Płeć: Mężczyzna
    • GeekToys
  • Sprzęt: LOOX N560, AM5
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 12, 2008, 09:57:16 »
(...) poi.pdaclub powstaje. Idzie bardzo powoli bo niestety ludzi gotowych do prac jest bardzo malo. (...) Dlatego jesli ludzie zglosza sie do projektu bedzie forum zamkniete a raz na jakis czas bedzie sprawozdanie robione dla pozostalych jak postepuja prace. (...) Jesli sa chetni to zapraszamy. Na teraz potrzebujemy ludzi ktorzy znaja perla , pythona , php i orientuja sie w poi jako temacie do budowania struktur baz danych. (...)
Wybacz moje "czepialstwo", ale zgłosiłem się do Ciebie na początku października 2007 z "ofertą" pomocy. Dostałem odpowiedź, że jesteś zainteresowany współpracą i na tym się skończyło... Tak więc może to nie ludzie się wykruszają, ale Wy po prostu nie umiecie z nimi współpracować?

Żeby nie było, że mam negatywne nastawienie - tworzony przez Was serwis to Wasza sprawa i nikomu nic do tego, jak i w jakim tempie są realizowane prace. Ale jeśli sami rozpoczęliście publiczny wątek na ten temat, to przynajmniej poinformujcie raz na jakiś czas, że projekt nie umarł. I nie gadajcie o braku rąk do pracy, bo na moim przykładzie widać, że po prostu nie chcecie ich znaleźć.

*

Offline maryush

  • *****
  • 1847
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://maryush.pdaclub.pl/
  • Sprzęt: i5700, HTC TyTN, FS LOOX 720, Palm III
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 12, 2008, 11:29:01 »
toszcze widze ze to co ja pisalem pozostalo bez echa - pisalem jak byk - ze ruszymy na maksa dopiero jak beda dokonczone pewne prace, jak widac po stronie glownej pewne prace zostaly w jakims stopniu ukonczone i sa teraz moce przerobowe by zabrac sie na powaznie poi - i to nie my nie umiemy wspolpracowac - bo przy tworzeniu nowej wersji strony chetnych bylo wielu, a jak przyszlo co do czego i rozdzielone zostaly zadania to kazdy schowal glowe w piasek i sie tlumaczyl, ze ma szkole, ze ma prace, ze nie ma czasu, ze niedlugo siadzie do roboty i tak sie bujalismy ponad pol roku zwodzeni przez "chetnych do wspolpracy" a polowa listy todo lezala i czekala na, sam juz nie wiem co, wiec nie dziw sie teraz ze Przemek w ten sposob pisze - z praktyki mamy bardzo niemile wspomnienia z ochotnikami zwiazane, i mozemy miec tylko nadzieje ze przy tym projekcie tak nie bedzie i nabierzemy znowu zaufania do ludzi...

*

Offline toszcze

  • **
  • 177
  • Płeć: Mężczyzna
    • GeekToys
  • Sprzęt: LOOX N560, AM5
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 12, 2008, 12:36:49 »
maryush: ja się odniosłem do tego, co napisał jachu - celowo nawet zacytowałem te fragmenty, których dotyczyła moja wypowiedź.

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #172 dnia: Maj 12, 2008, 20:07:58 »
maryush: ja się odniosłem do tego, co napisał jachu - celowo nawet zacytowałem te fragmenty, których dotyczyła moja wypowiedź.

Toszcze wiem ze sie zglosiles i dyskutowalismy. Okazalo sie ze nie jestes wtedy w stanie pomoc mi w tym co robilem i robie. Wiec stanelo na tym ze znasz sie na projektach i bedziesz jednym z koordynatorow. Dalej to podtrzymuje ale zeby bylo czym koordynowac trzeba miec ludzi do pracy - programistow , dlubaczy  od carnej roboty itp :)
Ok odezwe sie do Ciebie na PW. Podesle CI to co mamy juz spisane.
Uzgodnimy wtedy co i jak.
Jesli jestes oczywiscie dalej zainteresowany .
Thx.

pozdrawiam
Jachu

*

Offline toszcze

  • **
  • 177
  • Płeć: Mężczyzna
    • GeekToys
  • Sprzęt: LOOX N560, AM5
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #173 dnia: Maj 12, 2008, 22:33:50 »
Toszcze wiem ze sie zglosiles i dyskutowalismy. Okazalo sie ze nie jestes wtedy w stanie pomoc mi w tym co robilem i robie. Wiec stanelo na tym ze znasz sie na projektach i bedziesz jednym z koordynatorow. Dalej to podtrzymuje ale zeby bylo czym koordynowac trzeba miec ludzi do pracy - programistow , dlubaczy  od carnej roboty itp :)
Nie do końca tak to było. Ustaliliśmy, że będę czymś w rodzaju "pomocniczego dewelopera" (nie będę publicznie wchodził w szczegóły) i niejako przy okazji koordynatorem. Pisałem zresztą, że kwestie techniczne bardziej mnie interesują.

Myślę, że nie ma sensu dyskutować nad tym publicznie. ;)

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 12, 2008, 23:14:33 »
Toszcze wiem ze sie zglosiles i dyskutowalismy. Okazalo sie ze nie jestes wtedy w stanie pomoc mi w tym co robilem i robie. Wiec stanelo na tym ze znasz sie na projektach i bedziesz jednym z koordynatorow. Dalej to podtrzymuje ale zeby bylo czym koordynowac trzeba miec ludzi do pracy - programistow , dlubaczy  od carnej roboty itp :)
Nie do końca tak to było. Ustaliliśmy, że będę czymś w rodzaju "pomocniczego dewelopera" (nie będę publicznie wchodził w szczegóły) i niejako przy okazji koordynatorem. Pisałem zresztą, że kwestie techniczne bardziej mnie interesują.

Myślę, że nie ma sensu dyskutować nad tym publicznie. ;)

ok wyjasniles na pw i zakonczmy tym mailem . Thx.
pozdrawiam
Jachu

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #175 dnia: Maj 22, 2008, 01:22:26 »
Jakieś bieżące informacje o projekcie?

*

Offline sledzik1984

  • 11
    • Concept Music Art
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #176 dnia: Maj 25, 2008, 17:35:25 »
Jakieś bieżące informacje o projekcie?

Chociaż jakieś małe info chcielibyśmy zobaczyć. Nie wiem. Np. że serwis nie ruszy wcześniej niż za 5 lat. Albo, że wersja beta jest już nie długo.

Liczę na was mocno... Na to, że będziecie bardziej profesjonalni niż załoga z poipoint.pl - wczoraj i dziś wdałem się z panem cikago z poipoint.pl w dyskusje i śmiem twierdzić, że z jego podejściem jego serwis padnie tak szybko jak powstał.

PS.
Wcześniej w tym wątku widziałem zdanie, iż potrzebujecie ludzi do czarnej roboty. Jeśli idzie o czarną php'ową robotę to ja chętnie wam pomogę - w ramach swojego wolnego czasu.


*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #177 dnia: Maj 28, 2008, 10:07:41 »
A sądziłem, że cikago otwarty na sugestie;)
palmus

*

Offline sledzik1984

  • 11
    • Concept Music Art
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 14, 2008, 10:14:44 »
Ta.... otwarty... ale żadnych sugestii nie realizuje. Tylko tworzy jakieś idiotyczne działy opisujące funkcje nawigacji.

W poipoint.pl punktów przybywa ale serwis nadal jest tak badziewny że hoho.

Jakieś info o poi.pdaclub.pl?

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 14, 2008, 18:00:42 »
Jakieś info o poi.pdaclub.pl?
Intensywne prace trwaja :) Szczegoly moze zdradza Admini :)