Screen Protectors -->test

  • 809 Odpowiedzi
  • 169178 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Sonny

  • ***
  • 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S 2
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #570 dnia: Sierpień 27, 2007, 23:35:21 »
No właśnie coś znaleźć nie mogę ;( A coś nie chce mi sie wierzyć ze nie można tego dostać od reki w trójmieście...
Pozdrawiam
Sonny

*

Offline BLAST

  • ***
  • 378
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #571 dnia: Sierpień 30, 2007, 20:10:49 »
Dzisiaj zmieniłem folię z PP na UC i jestem bardzo zadowolony :D Super kolorki, ostry obraz a do odbić jakoś się przyzwyczaję. Jeżeli w przyszłości będę zmuszony wymienić to także zdecyduję się na UC :)
Axim X51v (LennySh Football AximX51v WM6 ROM #2)

*

kepoks

Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #572 dnia: Wrzesień 23, 2007, 23:26:57 »
Parę dni temu nabyłem artemisa no i trzeba było coś na ten wyświetlacz nakleić. Nie obyło się bez wkur*****  :P Ogółem pierwsze starcia z folią to totalna porażka. Trzy pierwsze folie poszły do śmietnika. Dzisiaj kupiłem folię o nazwie "my screen protector" (2szt. ~10zł). Jest to jednorazowa folia na klej. Przykleiłem i z większym trudem od razu odkleiłem. Nie polecam! Wróciłem do gumowej no ale tym razem musiałem coś wymyślić żeby pozbyć się bąbelków powietrza no i z pomocą przyszedł płyn do czyszczenia szyb z marketu. Wystarczy prysnąć raz na folię, strzepać nadmiar i przyłożyć do ekranu, a folia sama się przyklei no i łatwo jest wtedy ją wyprostować zanim płyn wyparuje :D

Nie wiem czy ten sposób jest bezpieczny bo płyn tak samo jak woda przewodzi prąd z tym, że bardzo szybko wyparowuje.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2007, 23:29:13 wysłana przez kepoks »

*

Offline $ROGAL$

  • **
  • 117
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nexus 6p, Xiaomi RN4x
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #573 dnia: Wrzesień 24, 2007, 20:00:49 »
@kepoks a ile ogolem straciles $ na te wszystkie folie? Nie lepiej bylo uzyc sprawdzonej folii Brando?

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #574 dnia: Wrzesień 24, 2007, 20:20:28 »
Parę dni temu nabyłem artemisa no i trzeba było coś na ten wyświetlacz nakleić. Nie obyło się bez wkur*****  :P Ogółem pierwsze starcia z folią to totalna porażka. Trzy pierwsze folie poszły do śmietnika. Dzisiaj kupiłem folię o nazwie "my screen protector" (2szt. ~10zł). Jest to jednorazowa folia na klej. Przykleiłem i z większym trudem od razu odkleiłem. Nie polecam! Wróciłem do gumowej no ale tym razem musiałem coś wymyślić żeby pozbyć się bąbelków powietrza no i z pomocą przyszedł płyn do czyszczenia szyb z marketu. Wystarczy prysnąć raz na folię, strzepać nadmiar i przyłożyć do ekranu, a folia sama się przyklei no i łatwo jest wtedy ją wyprostować zanim płyn wyparuje :D

Nie wiem czy ten sposób jest bezpieczny bo płyn tak samo jak woda przewodzi prąd z tym, że bardzo szybko wyparowuje.
Przyklejanie na mokro jest jak najbardziej słuszne i dla niedoświadczonych użytkowników (ja też) to jedyne wyjście. Można przyklejać folię w łazience powodując zaparowanie ekranu, wszystko wychodzi pięknie. Ja swoją folię Brando na mojego A696 przyklejałem na sucho i nie wyszło najlepiej bo się porobiły na brzegach bąbelki i nie trzymała dobrze folia. Nauczony starą zasadą, że lepsze jest wrogiem dobrego zostawiłem tak jak jest i po ok. miesiącu wszystko się "naprawiło" samo  :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2007, 20:22:02 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Makubo

  • ****
  • 939
  • Płeć: Mężczyzna
  • System: Android 8.0
  • Sprzęt: LG G7 ThinQ
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #575 dnia: Wrzesień 24, 2007, 20:26:45 »
Uważam, że Brando plus jest bardziej sztywna niż clear i należy uważać przy próbie jej odkształcania podczas uwalniania pęcherzyków powietrza z brzegów ekranu. Widziałem jak znajomemu trwale acz nieszkodliwie brando plus się odkształciła nie przylegając do ekranu. Nieszkodliwie bo efekt odkształcenia obejmował blisko połowę cm^2
"We are the Borg, resistance is futile!"

*

kepoks

Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #576 dnia: Wrzesień 25, 2007, 01:06:08 »
@kepoks a ile ogolem straciles $ na te wszystkie folie? Nie lepiej bylo uzyc sprawdzonej folii Brando?

Jedna była naklejona od nowości ale niestarannie i mnie to drażniło więc zabrałem się za "poprawianie". Druga była w pudełku, a trzecia wyszła mnie 5zł bo drugiej z opakowania już nie przykleiłem :P

Owszem w niektórych foliach bąbelki same znikają po czasie ale dla mnie jest to coś ala "czekanie na śmierć".

*

Offline GrimReaper

  • *****
  • 1177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ♠ HTC Topaz   ♥ Lark FreeBird 43.1
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #577 dnia: Wrzesień 25, 2007, 01:16:56 »
Moje pierwsze folie były klejone -> wycięte do konkretnego ekranu samodzielnie  ;)  Wytrzymywały dwa, trzy miechy...

Ostatnio jak naklejałem BClear'a --> potrzebowałem wręcz laboratoryjnych warunków, aby żaden śmietek nie dostał się pod nią ---> czyli czyszczenie ekranu płynem + sprężone powietrze + tylko ja w mieszkaniu i zamknięte okna... śmieszne? Może, ale mam idealnie naklejanego barndona na ekran   :ok:
Grimi & - Zobacz mnie na GoldenLine

*

Offline k.karapka

  • 6
  • Sprzęt: loox c550 + bt-359
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #578 dnia: Październik 07, 2007, 21:34:02 »
Witam. Zakupiłem Brando Protector Plus i ...... jestem max zadowolony. Bez żadnej pary w łazience itp. Może i troche zmienił wygląd wyświetlacza ale nie odbija się światło i nie boje się że porysuje wyświetlacz. Wydaje mi się że Clear nie nadawałby się do mojego loox'a właśnie z braku antyrefleksu. Ogólnie rzecz biorąc solidny towar wart swojej ceny.
zagadką jest dla mnie skonfigurowanie neta przez wiFi na moim AP

*

Offline donau

  • *
  • 53
  • Sprzęt: MDA IV
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #579 dnia: Październik 07, 2007, 21:55:23 »
Hmmm, to ja z takim dziwnym pytaniem: w jaki sposób można odkleić folię brando? Próbowałem już wielu rzeczy: od podważenia, aż do użycia taśmy klejącej...jednak trzyma się dość mocno i boję się, że uszkodzę ekran :/

*

Offline ja456

  • *****
  • 1248
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 & HTC HD2
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #580 dnia: Październik 07, 2007, 21:57:07 »
Ja zawsze ostrożnie podważam małym nożem i potem normalnie zdejmuję bez żadnych kombinacji.
Były: HP h4150, HP 114 i HP rw6815. sklejka

*

Offline sierek

  • ****
  • 568
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OnePlus9, Surface Pro 7
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #581 dnia: Październik 08, 2007, 14:38:46 »
Ja używam wykałaczki. Jest bezpieczniejsza dla ekranu.

*

Offline Kolumbus

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS 696 & WM 6.0
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #582 dnia: Październik 14, 2007, 19:03:04 »
Ja powiem króciutko, kilka dni temu kupiłem ASUSA 696 w w tym samym dniu kupiłem folię Brando Ultra Protector Plus (ta matowa)... Jeżeli jeszcze jest ktoś, kto ma wątpliwości co do jej zakupu, to niepotrzebnie, bo towar jest wart swojej ceny. Spokój użytkowania PDA, gwarancja bezpieczeństwa ekranu no i sama jakość obrazu, ta folia naprawdę daj dużą poprawę w czasie pracy na powietrzu... I nakłada się super, nie miałem żadnych problemów, jest czyściutko, dokładnie i precyzyjnie. Trzy płaskie bąble powietrza uszły po kilku godzinach. Jednym słowem gorąco polecam...
---------------------------------------
Pozdrawiam,
Kolumbus

*

Offline krissto

  • **
  • 207
  • Sprzęt: F-S Loox n560, iPhone3G, HTC Desire
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #583 dnia: Październik 14, 2007, 19:22:53 »
A mnie Brando po 5 latach użytkowania (na 7 różnych palmtopach) zaczęła drażnić i przyciąłem ją do wyświetlacza Canona G9.
Na Looxie od 6 miesięcy nie mam folii i jakoś działa. Pojawiło się kilka rysek, malutkie zmatowienie na krzyżyku zamykającym aplikacje ale jakość wyświetlacza znacznie się poprawiła.
Na Tungstenie T2 tez obecnie nie mam folii i mimo, że używa go mój 6-letni syn do gierek jakoś ekran jeszcze działa.
Uważam z doświadczenia , że zasadniczą zaletą folii jest to, że łatwiej sprzedać sprzęt z czyściutkim ekranem.
Drugą zaletą jest to, że bez folii ekran jest potwornie wypalcowany i trzeba go częściej czyścić.
Rozumiem tych, którzy przyklejają folię ale ja mam już dość  :P

*

Offline nowak.michal

  • *
  • 90
  • Sprzęt: 3gs 32GB/HD2(near future)
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #584 dnia: Październik 29, 2007, 23:06:57 »
dzis zainstalowalem na ekranie kaisera
brando ultra clear
ekran wyczyszczony szmatka z mokrofibry
odklejona czerwona ta pierwsza warstwa ale nie do konca tylko sukcesywnie w miare przyklejania
za 1 razem pieknie sie przykleila ..
potem odkleilem niebieska druga z warstwy wierzchniej
zero babelkow czy tez inncyh smieci pod folia

aha
folia moglaby byc dluzsza o 1mm !

Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #585 dnia: Październik 31, 2007, 23:34:35 »
Na allego znalazłem taką folię ochronną do mojego asusa p535:
http://www.allegro.pl/item258070814_folia_brando_asus_p535_matowa_antyrefleksyjna_wawa.html
Sprawdzi się? Chodzi mi o to żeby w dzień lepiej się pracowało. A i czy matowa folia jest chropowata czy gładka ?

*

Offline wpmike

  • *****
  • 1169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia Z
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #586 dnia: Listopad 01, 2007, 09:36:20 »
Sprawdzi się?
Jak najbardziej!

A i czy matowa folia jest chropowata czy gładka ?
Matowa jest matowa. Różnicę pomiędzy Brando Ultra Clear a Brando Protector Plus można porównać do różnicy pomiędzy fotografiami na papierze błyszczącym i matowym.

*

Offline open

  • ****
  • 799
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Defy
    Touch Pro
    Lark FreeBird 5.1
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #587 dnia: Listopad 01, 2007, 12:40:40 »
(...) jedyne co zaobserwowalem to delikatne sladki w miejscu klawiatury ekranowej i przycisku X. sa widoczne pod swiatlo. nie wiem czy ta folia tak ma, czy wina oryginalnego rysika, czy moze tego ze nie zawsze mam czysy ekran, choc stawiam na to ostatnie bo ostatnio czyszczac go czesciej sladki sie nie powiekszaja.

Właśnie, właśnie - wszyscy piszecie jakie super są folie Brando (zgadzam się ;) ale jakoś nie widzę informacji ile Wam wytrzymują?
Swoją UC mam już prawie rok (kupowałem w gwiazdkowej promocji Brando) i mam podobnie jak re_ - u mnie punkciki na klawiaturze są już dosyć wyraźne, a "X" od zamykania aplikacji widoczny już jest nie tylko pod światło  :S

To chyba znaczy, że jej czas już mija? Kilka razy szorowałem ją chusteczkami do TFT i nic to nie pomaga - czas na nową?  :-?
Ile wytrzymują na Waszych maszynkach?

Aha, ja tym razem chyba kupię zwykłego Plusa (miałem kiedyś na T|T) - na słońcu gdzie często używam sprzętu ta UC jednak za bardzo przypomina lustereczko  :P

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #588 dnia: Listopad 02, 2007, 19:43:50 »
mi sie te punkciki nie powiekszaja od jakiegos czasu. odnosze wrazenie ze to wina jezdzenia rysikiem po brudnym ekranie to spowodowala...

*

Offline 123fokus

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus A696, Nokia 5700
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #589 dnia: Listopad 08, 2007, 16:24:02 »
Właśnie dołączyłem do grona posiadaczy folii brando protector plus :) . Przykleiłem bez większych problemów. Pojawiło się kilka bąbli, dwa wycisnąłem, a dwa jeszcze zostały ale mam nadzieję że same wyparują :) . Niestety zauważyłem że pod folią jest jakiś kawałek kurzu czy czegoś (mimo to nie ma w tym miejscu bąbla). Czy takie coś może być szkodliwe dla folii lub ekranu?

*

Offline Henryk

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #590 dnia: Listopad 09, 2007, 10:36:45 »
Założyłem naswoim N560 folię Brando UC. Nie było łatwo - zakładająć "wzdłuż" ustawiłem krzywo i końcówka wlazła na ramkę, a że nie byłem cierpliwy to trochę ją pogiąłem. Jak chwilę pomyślałem to zacząłem naklejać ją w poprzek i trafiła idealnie na ekran, choć pogięty rożek nie przylega do ekranu. Mam też dwa paproszki pod nią - takie małe niteczki od koszulki zapewne - już sie przyzwyczaiłem i myślę jakie im nadać imiona ;-) Co do jakości jestem zadowolony - wolę odbicia niż matowy ekran (zdjęcia się ogląda super, w autku przy nawigacji też daje radę). Ostatnio kolega powiedział mi żebym dokupił folię - gdy mu powiedziałem że przecież już mam to był zdziwiony i musiał się dobrze przyjrzeć żeby ją zauważyć - więc nie jest tak źle. A i przydaje się bo fleja ze mnie straszna - już mam małą ryskę od jakiegoś ziarenka piasku (używam w terenie podczas spacerów i jakoś mi wtedy często wypada z łapek).

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #591 dnia: Listopad 09, 2007, 11:09:19 »
Niestety zauważyłem że pod folią jest jakiś kawałek kurzu czy czegoś (mimo to nie ma w tym miejscu bąbla). Czy takie coś może być szkodliwe dla folii lub ekranu?
nie, chyba, że jest to np. ziarenko piasku - jak je dociśniesz możesz uszkodzić folię

*

Offline big_l

  • 46
  • Sprzęt: Nokia e90 + 2GB microSD KINGSTON
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #592 dnia: Listopad 12, 2007, 21:08:52 »
Witam
Kupiłem tą folię http://allegro.pl/item265518161_265518161.html BRONDO matową. Szczerze mówiąc myślałem, że łatwiej pójdzie mi przyklejenie jej :/
Trochę się z tym namęczyłem - nie dość, że ciągle coś się do niej przyklejało (nagle jakimś cudem powstały na niej dwie małe rysy), musiałem odklejać kilka razy bo nie przykleiła się dokładnie, do tego te bąbelki powietrza - katastrfa :( To chyba zbyt trudne dla mnie :)
Ostatecznie umyłem ją pod wodą i po wysuszeniu przykleiłem. Są jednak bąbelki powietrza na brzegach, czyli to własciwie jakby nie doklejone części przy bokach, nie bąbelki. Wygląda to tak jakby odchodziła. Nie tylko w rogach, na środku, przy ściankach także - naciskałem na to rysikiem, palcem itp ale nic nie pomaga. Czy przez to moje kombinowanie straciła swoją "siłę przyklejania" ?
Generalnie nie jest źle, ale trochę to widać (nawet na włączonym wyświetlaczu). Da się coś z tym zrobić, czy musiałbym kupić nową folię ?

*

Offline sierek

  • ****
  • 568
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OnePlus9, Surface Pro 7
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #593 dnia: Listopad 13, 2007, 12:52:21 »
Wygląda na to, że nie odkleiłeś folii zabezpieczającej. Nie ma siły by na brzegach zostały nie doklejone części.

*

Offline Wojtek-P

  • *
  • 53
  • Sprzęt: Asus p535
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #594 dnia: Listopad 13, 2007, 13:42:18 »
Witam  B)

Dzisiaj założyłem na P535 matową folię Brando Protector Plus bez żadnych problemów. Najpierw ekran wyczyściłem chusteczką z mikocośtam, potem szybko przykleiłem folię na ekran. Udało się bez strat, tzn. grudek pod spodem  :mrgreen:. Jeden pęcharzyk powietrza zlikwidowałem rysikiem. Troszeczkę nierówno mi się przykleiło, ale ogólnie folia zakrywa całą powierzchnię 'czynną' ekranu - jest (folia) wystarczająco duża moim zdaniem.

Co do jakości itp.
+ kupiłem Protectora aby więcej widzieć w słońcu bo wcześniej, bez folii widziałem jedynie swoją głowę  :E. Teraz w Bielsku świeci słońce i mogę powiedzieć, że wyświetlacz widać dobrze, znacznie lepiej w oryginale.
+ kolejny i to bardzo duży plus jest taki, że nie widać teraz licznych rys na moim ekranie (wynik użytkowania bez folii przez 4 miesiące :E).
+ bardzo przyjemnie również się pisze, trochę więcej siły trzeba w to włożyć :wink: ale jest ok.
- jedyny minus to pogorszenie jakości wyświetlacza. Widać tak jakby drobną 'kaszę' lub coś w tym stylu, jednak myślę, że to kwestia tygodnia aby się przyzwyczaić.

Folię bardzo polecam dla ludzi używających pda nie tylko w pomieszczeniach  :ok:. Natomiast dla maniaków jakości obrazu kosztem widoczności w dzień proponuję Ultra Clean.

*

Offline big_l

  • 46
  • Sprzęt: Nokia e90 + 2GB microSD KINGSTON
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #595 dnia: Listopad 13, 2007, 20:16:28 »
Co do folii ochronnej - odkleiłem ją. Nie wiem jakim cudem są te niedoklejone kawałki, ale są. Na szczęście nie jest tak źle :) jak się włączy monitor, prawie tego nie widać hehe

*

Offline Asassello

  • ****
  • 594
  • Sprzęt: LOOX 718, i600, i5700
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #596 dnia: Listopad 14, 2007, 14:46:47 »
(...) jedyne co zaobserwowalem to delikatne sladki w miejscu klawiatury ekranowej i przycisku X. sa widoczne pod swiatlo. nie wiem czy ta folia tak ma, czy wina oryginalnego rysika, czy moze tego ze nie zawsze mam czysy ekran, choc stawiam na to ostatnie bo ostatnio czyszczac go czesciej sladki sie nie powiekszaja.

Właśnie, właśnie - wszyscy piszecie jakie super są folie Brando (zgadzam się ;) ale jakoś nie widzę informacji ile Wam wytrzymują?
Swoją UC mam już prawie rok (kupowałem w gwiazdkowej promocji Brando) i mam podobnie jak re_ - u mnie punkciki na klawiaturze są już dosyć wyraźne, a "X" od zamykania aplikacji widoczny już jest nie tylko pod światło  :S

To chyba znaczy, że jej czas już mija? Kilka razy szorowałem ją chusteczkami do TFT i nic to nie pomaga - czas na nową?  :-?
Ile wytrzymują na Waszych maszynkach?

Aha, ja tym razem chyba kupię zwykłego Plusa (miałem kiedyś na T|T) - na słońcu gdzie często używam sprzętu ta UC jednak za bardzo przypomina lustereczko  :P
Ja mam Protector Plusa od 2,5 roku, oczywiście palmtop używany praktycznie codziennie (ale obchodzę się z nim czule  :P ). Mam punkcik na "X" oraz na większości miejsc - gdzie są przyciski klawiatury ekranowej. Oprócz tego - smugę tam, gdzie jest pasek przewijania i jeszcze znaki powstałe od grania w tego wbudowanego solitaire :) Jednak widać to wszystko tylko przy wyłączonym palmtopie i raczej tylko pod światło.

PS. Ten solitaire jest imho najlepszy, bo zlicza punkty "na bieżąco" - czego nie ma chyba żaden inny Klondike!  :ok:

*

Offline czayna

  • **
  • 114
  • Płeć: Mężczyzna
    • megasite.republika.pl
  • Sprzęt: HTC magician,BigStorage,2GBsandisc Motorola HT-820->HTC Kaiser i Asus P750
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #597 dnia: Grudzień 01, 2007, 19:23:40 »
mam Brando , korzystalem z kilku tanich folii, polecam Brando  :ok:

*

Offline Wojtek-P

  • *
  • 53
  • Sprzęt: Asus p535
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #598 dnia: Grudzień 01, 2007, 19:53:12 »
A ja po 3 tygodniach całkowicie przyzwyczaiłem się do obrazu z Brando Protektor Plus, już nie widzę folii :mrgreen:
Następna folia też będzie matowa :wink:

*

Offline open

  • ****
  • 799
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Defy
    Touch Pro
    Lark FreeBird 5.1
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #599 dnia: Grudzień 03, 2007, 20:56:42 »
Uwaga dla zainteresowanych zakupem folii Brando - obecnie, do 5.12.2007 jest w ich sklepie promocja - darmowa wysyłka na cały świat  :ok:
Aż sobie chyba kupię nową...  :O~

edit: Wydłużyli promocję darmowej wysyłki do 1.1.2008  :ok:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2007, 17:30:55 wysłana przez open »