problem z e-mailem

  • 2 Odpowiedzi
  • 272 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline overs

  • 47
problem z e-mailem
« dnia: Wrzesień 29, 2005, 12:13:48 »
witam. moj problem polega na tym ze nieumie wyslac meilow z outlock do mio168. dodam ze lacze sie z nim przez irde... activsync widzi... ale niechce mi ich zsynchronizowac... choc inne pliki synchronizuje... czy ktos wie jak to ugryzc?? dodam ze w acticsync chcialem zmienic ustawienia poczty odebranej... niestety pisze zebym podlaczyl pocketa a ja mam juz go polaczonego... ( w activsync pisze polaczony ) ... juz zglupialem. a potrzebuje to do pisania np.email-ow na pocket w offline a pozniej jak beddzie polaczenie z pc to mi automatycznie wysle... dzieki z gory za pomoc...

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
problem z e-mailem
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2005, 16:33:35 »
Nie rozumiem tylko jak Ty tworzysz te listy. Normalnie w pocketowym InBoxie, konto ActiveSync, dajesz new ... piszesz ... Send i trafia do OutBox tak? Teraz podlaczasz PDA do PC gdzie masz zainstalowany MS Outlook i poczta synchronizowana jest w jedna strone (czyli nowe wiadomosci trafiaja do PDA) a poczta z OutBoxa po prostu znika? Moze zostaje tam nadal?

Pamietaj ze poczte z PDA mozesz wysylac samodzielnie - bez posrednictwa pecetowego Outlooka. Jak podlaczasz PDA do PC to internet jest automatycznie przekierowywany na PDA. Wtedy wystarczy utworzyc wlasne konto pocztowe w InBox na PDA, napisac list i kliknac SEND. Po podlaczeniu PDA do PC wybierasz swoje utworzone konto w InBox i na dolnym pasku klikasz w polacz.

*

Offline overs

  • 47
problem z e-mailem
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2005, 20:07:31 »
kurde ... dzisiaj wieczorem dokladnie opisze co i jak... sprawdze to co napisales. narazie dzieki