Polskie czcionki

  • 4 Odpowiedzi
  • 1914 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polskie czcionki
« dnia: Lipiec 28, 2003, 23:35:07 »
Temat był poruszany już wielokrotnie, ale ja nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy (niestety). Mam oryginalną lokalizację do iPaq-a która daje mi polskie czcionki. W IE bez problemu są te czcionki natomiast w iSilo ich nie mam. Oczywiście dograłem pakiet Janka ale ponieważ przy "boldzie" dalej nie mam polskich czcionek (u Janka jest tylko Tahoma a nie ma TahomaBold) więc interesuje mnie dlaczego tak się wogóle dzieje? Czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie tego ? Ewentualnie czy można to jakoś obejść, aby nie wgrywając czcionek Janka mieć w iSilo polskie czcionki?
Paweł

Polskie czcionki
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2003, 19:03:25 »
Może da się filtrować style czcionek w konwerterze iSilo?
Zrobił bym te boldy ale roboty z tym sporo a... sam nie potrzebuję bolda :)
pozdrawia Adam

Polskie czcionki
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2003, 14:55:26 »
Nie miałem nawet zamiaru dodawać Ci roboty, tylko nie potrafię zrozumieć dlaczego kupuję spolszczenie systemu a program nie wyświetla mi polskich czcionek. Męczy mnie to bardzo, a oprócz tego iSilo nie potrzfi skorzystać z Twoich czcionek, musiałem mu dopiero "podmienić" Tahomę, aby wyświetlił mi polskie znaki.

*

Offline Sebol

  • **
  • 158
Polskie czcionki
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2003, 08:04:57 »
A co to za program? Moze jakis link? Bo jak wrzucam twoje czcionki na Aximie to on niestety je chyba zle rozpoznaje gdyz po podmianie czcionki systemowej na twoja wszystkie zanki wyswietla jakbym ustawil frutiger linotype :(

Polskie czcionki
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2003, 11:49:22 »
http://www.gowerpoint.com/
Mały zgrabny skin mogę podesłać na priva.
pozdrawia Adam