Микроком

  • 22 Odpowiedzi
  • 3999 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Микроком
« dnia: Luty 12, 2003, 21:30:25 »
To napisz co udalo ci sie kupic ... i jaka byla prawdziwa cena koncowa.

*

Offline astved

  • **
  • 137
Микроком
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2003, 12:57:41 »
fascynujące... medal dla tego, kto wie, dlaczego u nich są ceny niższe niż u nas.. podatek liniowy? Szkoda, że nie istnieje coś takiego jak ebay.ru choć może i oni posiadają jakieś aukcje?. Pytanie drugie jakie ciśnie się na usta brzmi, czy bezpiecznie jest coś ściągać stamtąd, czy nie będzie tak jak np. z Białorusią, że paczkę prześwietlą i skradną na granicy?

Микроком
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2003, 14:45:52 »
Osobiscie znam bialorusina ktory udaje sie do Moskwy na zakupy po elektronike. Sprzet jest niekiedy naprawde tani (laptop Sony Vaio PIV nowka za niecale 2500$) Tylko jesli chodzi potem o gwarancje, jak nam cos padnie to wsiadamy w kolejke transyberyjska i go to Moscow :)

Микроком
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2003, 21:21:43 »
astved: a zastanawiałeś się dlaczego Coca Cola jest tańsza i w Czechach i w Niemczech (chociaż pewnie w Niemczech już niedługo). Otóż dlatego, że w Polsce, niezależnie czy to AWS (obecnie PiS i PO), SLD czy PSL to wszystko socjaliści, którzy mają jedyną metodę na gospodarkę: jak Janosik doić zaradnych i dawać nieudacznikom: PKP, huty, stocznie itp. Każdy, kto wyjdzie na ulicę dostanie co chce, a przedsiębiorcy niech płacą. Żal, że taki Pockecik kosztuje w Polsce tyle ile 4 pensje kasjerki z marketu, ale nic na to nie poradzisz.

Микроком
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2003, 22:26:53 »
z tymi Niemcami to niezupełnie bo w naszych MM w promocjach ceny na Handspringi były niższe niż w Niemczech

Микроком
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2003, 00:21:38 »
Naprawde po wschodniej granicy CENY MAJĄ NIEZŁE :) Zdziwil mnie rowniez duzy wybor sprzetu :)

... tylko przeczytajcie sobie opisik...

Pocket LOOX - устройство компании Fujitsu Siemens. Технические характеристики носят предварительный характер. Pocket LOOX обладает широкими коммуникационными способностями, и его можно будет использовать в качестве сотового телефона, правда, при дополнительной установке модуля GPRS

цена: 649 у.е

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Микроком
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 15, 2005, 23:10:26 »
Trochę odświerzam wątek, bo znów wypatrzyłem ciekawe ceny:

-HP iPAQ rz1710  - $251,39 (~780 PLN)
-HP iPAQ rx3715 - $413,44 (~1.280 PLN)
-HP iPAQ hx2400 - $451,88 (~1.400 PLN)
-HP iPAQ hx2700 - $565,11 (~1.750 PLN)
-HP iPAQ hx4700 - $618,09 (~1.920 PLN)    
-HP iPAQ h6340 - $711,58 (~2.200 PLN)

Więcej szczegółów + ceny akcesoriów tutaj http://www.hpplaza.ru/catalog/vndclass.asp?class=WHP-CK

Jeszcze tutaj http://www.digital.ru/subcategory.html?cat=MOB-C%2FCF&page=1 a kurs RUB to 0,1111 zł
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline Wicked

  • ****
  • 829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer n311 sd 2GB + toshiba g900 + nokia 5530 4GB
Микроком
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 15, 2005, 23:29:38 »
Noo, cena tego rx3715 jest naprawdę niezła. W ogóle jak zobaczyłem początek posta, to nie mogłem zrozumieć dla kogo te ceny są atrakcyjne, dopiero później spojrzałem na datę.

Микроком
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 16, 2005, 15:20:04 »
Cytat: gps maniak
(...) Otóż dlatego, że w Polsce, niezależnie czy to AWS (obecnie PiS i PO), SLD czy PSL to wszystko socjaliści (...)


A to dobre ;). Rozumiem ze za niesocjalistow szanowny gps maniak uwaza jednynie LPR i UPR, ewentualnie - o zgrozo - Samoobrone ;)

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Микроком
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2005, 16:11:07 »
Cytat: magic01
Cytat: gps maniak
(...) Otóż dlatego, że w Polsce, niezależnie czy to AWS (obecnie PiS i PO), SLD czy PSL to wszystko socjaliści (...)


A to dobre ;). Rozumiem ze za niesocjalistow szanowny gps maniak uwaza jednynie LPR i UPR, ewentualnie - o zgrozo - Samoobrone ;)

Proszę tylko pamiętać, że wypowiedź ta padła dwa lata temu (i nie jest ona głównym tematem niniejszego topica), a od tego czasu trochę się pozmieniało... ceny PDA u naszego wschodniego sąsiada również ;)
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
Микроком
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 16, 2005, 17:16:20 »
Mam nadzieje że w nich podstawowa wersja jezykowa to angielski a ew. nakladka jezykowa rosyjska a nie odwrót ?

*

Offline irwin

  • ***
  • 434
    • http://www.irwin.republika.pl/
Микроком
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 16, 2005, 17:42:06 »
hmm... ale polityczny się nam tu wątek zrobił ;)
@biblo - nie zasłaniaj się latami - jutro dostaniesz zawiadomienie na przesłuchanie komisji śledczej do wszystkich spraw (dawniejsza nazwa d/s Orlenu) Prezydent w lutym nie może to się wolny termin zrobił.
;) ;) ;)

Микроком
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 16, 2005, 19:52:10 »
zastanawia mnie jedno to pytanie do pana z poznania GPS Maniak kogo nazywasz nieudacznikami taka gadke wsadz sobie w cztery litery za przeproszeniem rodzice dawali na wszystko to co chciales i edukacje zawdzieczasz dzieki nim bo gdyby twoj stary sie nie zlal na twoja matke to bys teraz nie kozystal z IPaqa. Rusza mie taka gadka ze ci z dolu to nieudaczniki. Ciekawae co powiesz jak ty zejdziesz jak jeden z politykow i plakac bedziesz ze chcesz marne 4 tys miesiecznie <hahaha> bo beda mlodsi lepsi niz ty ZASTAPIA CIEBIE SZYBCIEJ niz myslisz na rynku beda tansi i lepsi heh

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Микроком
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 16, 2005, 21:11:26 »
Cytat: demon79
zastanawia mnie jedno to pytanie do pana z poznania GPS Maniak kogo nazywasz nieudacznikami taka gadke wsadz sobie w cztery litery za przeproszeniem rodzice dawali na wszystko to co chciales i edukacje zawdzieczasz dzieki nim bo gdyby twoj stary sie nie zlal na twoja matke to bys teraz nie kozystal z IPaqa. Rusza mie taka gadka ze ci z dolu to nieudaczniki. Ciekawae co powiesz jak ty zejdziesz jak jeden z politykow i plakac bedziesz ze chcesz marne 4 tys miesiecznie <hahaha> bo beda mlodsi lepsi niz ty ZASTAPIA CIEBIE SZYBCIEJ niz myslisz na rynku beda tansi i lepsi heh

demon79:: to jest topic, który powstał na początku 2003 roku i jego głównym wątkiem są ceny palmtopów w Rosji. Te swoje wulgarne "mądrości", których nawet nie potrafisz poprawnie napisać, to  opowiadaj kolegom z klatki schodowej!!! Idź się poucz gramatyki i ortografii, a nie wpieprzaj się tutaj z tym bełkotem! Wyżej masz prywatne namiary na GPSmaniaka, adres jego strony domowej i tam kieruj swoje frustracje.

Jako autor i inicjator tego wątku wywalam Cię stąd na zbity pysk!

Do adminów: nie było moim celem rozpoczynanie takiej żenującej debaty, a ponieważ niektórym odbijać zaczęła palma, to proszę o zamknięcie tego wątku, bo i tak - jak widać wyżej - jego główny temat nie wzbudza zbytniego zainteresowania...
Pozdrawiam,
biblo

Микроком
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 16, 2005, 21:58:34 »
Wzbudza, wzbudza. jesli ktos dobrze rozumie rosyjski to niech znajdzie ceny looxa 720 i dell axim x50v.

Cos tam znalazlem Loox 720 ~1968,5 zł.

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Микроком
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2005, 22:09:54 »
Pozdrawiam,
biblo

Микроком
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 17, 2005, 09:03:11 »
Biblo czy jakos tak. Rusz troche glową bo klatke widzę ze masz ty i ortgorafię zostaw sobie dla swojej babki bo nie mam czasu pisac z takimi jak ty i SAM WEŹ SOBIE SŁOWNKI ORTOGRAFICZNY i zobacz cos ty nabazgrał i nie rusza mnie taka gadka chlopaka ze wsi.

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
Микроком
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 17, 2005, 10:02:55 »
>Demon79 nie zdziw się , jeśli za te wypowiedzi admin wstawi Ci baan-a.

*

Offline kAMOT

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wizard + miniSD 1GB + GPS BT Navibe + Automapa 4.1, Loox 720 + SD 1 GB
Микроком
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 17, 2005, 12:19:41 »
Juz przy ostatniej wypowiedzi osobnika Demon79 zagotowalem sie w sobie, ale mysle nic , dajmy kolesiowi szanse, bo moze zly dzien ma. Teraz to juz Demon79 przesadza i niech admin wkroczy w ten watek. Jak dla mnie to przy pierwszej wypowiedzi powinien dostac zolta kartke - teraz nalezy sie czerwona, czyli zakaz wystepow na boisku!!

Forum jest po to, zeby sie szanowac, zdobywac wiedze i polemizowac w kulturalny sposob, a nie prezentowac poziom skonczonych czterech klas podstawowki.

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Микроком
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 17, 2005, 12:26:46 »
Cytat: irwin
hmm... ale polityczny się nam tu wątek zrobił ;)
@biblo - nie zasłaniaj się latami - jutro dostaniesz zawiadomienie na przesłuchanie komisji śledczej do wszystkich spraw (dawniejsza nazwa d/s Orlenu) Prezydent w lutym nie może to się wolny termin zrobił.
;) ;) ;)

Oj chyba sobie sam kajdanki i jaką włosienicę założę, bo takie mnie gnębi poczucie winy... ;)

BTW jednak nasz Wielki Brat wywołuje u nas sporo emocji... :| chyba mamy niemałe kompleksy...
Pozdrawiam,
biblo

Микроком
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2005, 12:35:02 »
OJ mamy mamy kompleksy. Sam mam ich sporo ale szczerze powiem i troszę się wypowiem ze są różni ludzie i różne poglądy na temat życia. Czasami ci co mają kase nie patrzą na tych co mają jej mniej POZDROWIENIA od Świerzaka

Микроком
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 17, 2005, 13:16:41 »
Cytat: demon79
Biblo czy jakos tak. Rusz troche glową bo klatke widzę ze masz ty i ortgorafię zostaw sobie dla swojej babki bo nie mam czasu pisac z takimi jak ty i SAM WEŹ SOBIE SŁOWNKI ORTOGRAFICZNY i zobacz cos ty nabazgrał i nie rusza mnie taka gadka chlopaka ze wsi.

lol... co za gość...
Nie moge :D.
Wez poczytaj czlowieku troche to forum to sie moze czegos nauczysz.

Po pierwsze jak masz odmienne zdanie niz inni to sa bardziej cywilizowane sposoby na jego wyrazanie. Po drugie pisanie 4 zdan bez ani jednej kropki i duzej litery czy przecinka stwarza pewne problemy z czytaniem tego co naplodziles.
Po trzecie tacy jak ty zwykle koncza z banem czego i tobie zycze :P.


*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Микроком
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 17, 2005, 16:45:44 »
Szkoda ze byle tak dlugo zdala od kompa...

Demon wez sobie na wstrzymanie bo bedzie ban.