w końcu warto kupic czy nie ?

  • 3 Odpowiedzi
  • 2209 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
w końcu warto kupic czy nie ?
« dnia: Lipiec 04, 2003, 15:39:18 »
Uwaznie sledze wszystkie watki dotyczace Automapy i Navigo.
Nie posiadam jeszcze zadnego z nich, sadzilem ze zdecyduje sie na Automape ale....? Czy ktos moze napisac po prostu warto czy nie ? W postach przewazaja raczej krytyczne uwagi.Znam dobrze tomtom citymaps, czesto tego uzywam w Niemczech i takich problemow o jakich tutaj sie pisze nieznam.Czy to oznacza ze lepiej jeszcze poczekac az nasze produkty zmeznieja i pozbeda sie tych niedorobek ? Nie ukrywam, ze najbardzie zapadl mi w pamiec post kogos z Radomia poparty zrzutami - przeciaz ja jako nieznajacy Radomia tak pewnie bym pojechal jak pokazala Automapa a to faktycznie idiotyczna trasa.
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

*

Offline Cat^

  • *****
  • 1017
    • http://www.catsoft.com.pl
  • Sprzęt: iPhone 4S/32, iPad 2 64/3G, TomTom GO 1005 LIVE
w końcu warto kupic czy nie ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2003, 17:54:11 »
Automape - WARTO! Jestem bardzo zadowolony a wszystkie moje krytyczne uwagi mają jeszcze bardziej podnieść moje zadowolenie :)

*

Offline mago

  • ***
  • 325
w końcu warto kupic czy nie ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2003, 18:22:10 »
To zalezy jak na to patrzec. Jesli jestes zapalencem i praktyczne korzysci plynace z uzywania takiego oprogramowania sa dla Ciebie drugoplanowe to na pewno bedziesz mial duzo uciechy. Jeli masz nadzieje, ze dzieki posiadaniu Automapy lub Navigo bedziesz gdzies wczesniej i unikniesz stresu wynikajacego z bladzenia to daj sobie spokoj i poczekaj az programy te beda dopracowane. Poza tym, ze bedziesz musial szukac drogi bedziesz sie jeszcze denerwowal bledami oprogramowania. Obydwa produkty sa niedopracowane. Na dodatek Twoj komputerek bedzie odwracal Twoja uwage i latwiej spowodujesz wypadek. .
Tak czy inaczej jesli uzywasz Citymaps to musisz pogodzic sie z faktem, ze dostaniesz znacznie mniej za wieksze pieniadze.

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
w końcu warto kupic czy nie ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2003, 19:39:12 »
Nie jestem zapalencem, oczekuje(za taka cene to chyba niezbyt wygorowane oczekiwania ?) ze bedzie to soft, ktory zaoszczedzi mi czasu i pomoze trafic pod konkretny adres w obcym, nieznamym mi miescie.Coz w Polsce zostaje mi AutoRout 2002 i TomTom Routplaner. :(
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....