Plusy cMapy

  • 5 Odpowiedzi
  • 2540 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ragozd

  • **
  • 129
Plusy cMapy
« dnia: Kwiecień 27, 2003, 22:56:57 »
Dzieki uprzejmosci jmb wzamian za moje (chyba cenne) uwagi i wnioski na temat ww programu zostalem nagrodzony jego plena wersja. Ostatnio zmienilem iPaqa, no i stary kod przestal  byc aktualny. Wystarczyl jednak jeden mail, i juz po paru minutach  znow mialem pelna wersje :)
Porzadna firma!

*

Offline Cat^

  • *****
  • 1017
    • http://www.catsoft.com.pl
  • Sprzęt: iPhone 4S/32, iPad 2 64/3G, TomTom GO 1005 LIVE
Plusy cMapy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2003, 23:49:36 »
Czy sugerujesz zatem, że producent Automapy nie będzie postępował podobnie? A tak poważnie: wydaje mi się, że to normalne i prawidłowe podejście każdego uczciwego producenta.
Dla mnie to co napisałeś przypomina mi trochę jedną z piosenek Wojciecha Młynarskiego, a raczej końcową sekwencję: "Bo kochani, kto na codzień żyje w cyrku, temu cyrkiem zdaje się normalne życie..." :)
Tak czy inaczej, dla mnie ten program ma zbyt wiele wad by można było go używać.

Plusy cMapy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2003, 23:52:24 »
Ja raczej za moje "krytyczne" uwagi nie mam co liczyć na pełną wersję... :D

*

Offline Cat^

  • *****
  • 1017
    • http://www.catsoft.com.pl
  • Sprzęt: iPhone 4S/32, iPad 2 64/3G, TomTom GO 1005 LIVE
Plusy cMapy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2003, 00:50:17 »
Aha, wlasnie zassalem to demo. Niestety ograniczenie czasu dziala.
Ale nawet jakby nie dzialalo, to i tak dla mnie (chocbym i kupil oryginal, tak jak zrobilem w przypadku Automapy) program cMap jest bezuzyteczny!!! Nie wspolpracuje mianowicie z moim GPSem EMTAC Bluetooth :( Nie da sie skonfigurować portu COM8: !!!!
A poza tym tak się przyzwyczailem do zarysu budynkow w Automapie, ze mapa cMap wydaje sie byc strasznie uboga. No i kwestia braku projektowania i sledzenia trasy - jak na razie najwiekszy bajer ale praktyczny bajer Automapy!

[Dodano: 2003-04-28 00:52:41]
Kurde, to nie miala byc odpowiedz w tym temacie, ale tu w zasadzie tez na temat ;)

*

Offline ragozd

  • **
  • 129
Plusy cMapy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2003, 22:22:56 »
Ja do Automapy   nic nie mam, poza tym ze droga - czas jej reakcji na moje bytania tez byl natychmiastowy. cop rawda kwiecien sie konczy a mapy polski dalej nie ma.
Moje  uwago dotyczyly programu GPS Nawigator do Garminow - kto mial nieprzyjemnosc kupienia tego programu to wie o czym mowie

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
Plusy cMapy
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2003, 22:55:15 »
Wlasnie kupilem haicom cf 303 mmf i tez nie ma takiej sily aby skonfigurowac com1.
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....