Palmax-decydujace starcie (oby)

  • 2 Odpowiedzi
  • 436 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

kapec

Palmax-decydujace starcie (oby)
« dnia: Listopad 25, 2005, 19:52:21 »
Mam jeszcze jedno pytanie odnoscnie palmaxa. W tescie napisano, ze tester nie sprawdzil dzialania TMC bo nie mial jak. Ja wiem, w Polsce nie dziala ale czy w palmaxie jest wbudowane wszystko kompletnie potrzenbne do obslugi tmc? Czytajac opisy palmaxow wszedzie jest napisane, ze palmax posiada wsparcie dla TMC. Wiec jak to jet? Musze jeszcze dokupic jakas antene, tuner czy cos jeszcze innego czy juz po zainstalowaniu Destinatora PN i wyjechaniu za granice zachodnia palmax bedzie mnie informowal o korkach na drogach? Wczesniej, ze 2 lata temu uzywalem do nawigowania po niemczech radioodtwarzacza samochodowego z nawigacja (Blaupunkt DX-R52) i TMC dzialalo bardzo dobrze. CZy w palmaxie (o ile to co tam jest wbudowane bedzie juz dzialalo) moge spodziewac sie rownie dobrej pracy?
POzdrawiam

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Palmax-decydujace starcie (oby)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2005, 21:14:08 »
Modul TMC jest dostepny na jednym z portow COM, czyli Palmax jest gotowy do obslugi TMC. Nic nie trzeba dokupowac. TMC to TMC... bedzie dzialac tak samo, w aplikacji ktory to obsluguje - np. Destinator PN.

Palmax-decydujace starcie (oby)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2005, 21:19:43 »
Tak Palmax / Holux ma juz w sobie odbiornik TMC ale nie ma programu do obsługi TMC (dla tego napisane jest "wsparcie dla …")! Wystarczy zainstalować Destynatora PN a on ma w swoim menu ikonę TMC (czyli program do odbierania takich informacji). Całość będzie stanowić zestaw informujący o tym co się dzieje na drodze, tak jak miałeś wcześniej w samochodzie. Nie ma potrzeby instalowania żadnych anten !!