Marketing programów z gps

  • 2 Odpowiedzi
  • 2272 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marketing programów z gps
« dnia: Maj 15, 2003, 10:59:56 »
Ostatnio pojawiło się dużo wątków dotyczących programów z mapami, które mają wspódziałać z gps. Przyznam że jestem wkurzony na brak jakichkolwiek oficjalnych działan marketingowych ze strony producentów tych programów. Gdzieś w ramach forum, ktoś rzuci że będzie jakieś Navigo - tańsze od Automapy. Przecież  jeżeli takie Navigo ma byc konkurencyjne dla Automapy to powinno nas (prawdopodobnych klientow Automapy) starac się przynajmniej skusić swoją ofertą. Przedstawic ją. Jesli nie maja gotowego produktu to pokazac zalozenia, zrzuty z programu.. Jak kupie Automape z mapą Polski to nie będę kupowal drugiego takeigo samego programu Navigo (i vice versa). Podobnie Automapa. Na  stronach Automapy jest zdawkowe stwierdzenie ze trwają testy. Nie ma żadnych zrzutow z ekranu, większej informacji. Pełny olew klienta .

Ręce opadają. O braku angielskiej lub niemieckiej wersji stron www automapy nie wspomnę.


*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Marketing programów z gps
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2003, 11:18:01 »
Informacje o Navigo byly juz bardzo dawno prezentowane na PocketPage. Widocznie czytasz nie uwaznie. Wystarczy wpisac navigo w naszym oknie szukaj... to naprawde nie wiele roboty.

Wiekszosc ludzi tylko pyta ... moze czasem warto samemu poszukac odpowiedzi.

Oto odnosnik do pierwszego tekstu z dnia 21 listpada 2002 roku:
http://www.pocketpage.pl/index.php?kat=0&view=3;20n;4931;1

A nowy tekst na temat Navigo znajdziesz dzis na glownej stronie PocketPage.

Marketing programów z gps
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2003, 20:28:35 »
Admin,

Faktycznie przeoczylem tekst z listopada. Twoj dzisiejszy tekst jest jednak ukojeniem dla mojej duszy. Dokladnie o cos takiego mi chodziło. Jestem teraz bardzo ciekaw nowej wersji Cmapy o ktorej wspominasz na wstępie oraz reakcji cenowej Automapy.

Co do Navigo, to jako laik widzę podobienstwa do Autoroute, tyle ze Navigo ma - jak rozumiem z artykulu - parę lepszych rozwiazan np. eksport map o duzej powierzcni (wspomniane w artykule 400km jest niewykonalne dla Autoroute i Pocket Streets) oraz mozliwosc wyznaczania trasy w pockecie.