Jak połaczyć mdaII i odbiornik z urwanym wtykiem??

  • 2 Odpowiedzi
  • 427 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline urbek

  • 13
Jak połaczyć mdaII i odbiornik z urwanym wtykiem??
« dnia: Lipiec 09, 2006, 15:07:55 »
Witam!!!
Mam MDA II z uchwytem samochodowym i kablem Y. Dostałem od kolegi odbiornik nigdy nie używany (fabrycznie nowy) TP-051 (ma takie oznaczenie pod spodem). Jedyny problem to że nie ma przy nim wtyczki. Kabel są koloru :czerowny , czarny , zielony i biały. Domyślam sie że czerwony to "+" a czrny "-".  W kablu Y do złącza PS2 dochodzą tez cztrey przewody: czerwony "+" , czarny "-" , zielony "RX" , żółty "TX". W chwilo obecnej połaczyłem kabel następująco: czerwony-czerwony , czarny -czarny , zielony-zielony , bialy-żółty. Czy ktoś się może orientuje czy dobrze zrobiłem?? Do tej pory nie udało mi się złapac żadnego sygnału.  Obudowa odbiornika jest cała czarna i nie ma na niej żadnej diony więc nie wiem czy odbiornik działa (napięcie do niego napewno dochodzi). Program win fast nie wykrywa nic. Po przeczytaniu watku "TTFF, Hot Start, Cold Start, Fix - o co tu chodzi?" czekałem półgdziny (FACTROY SET) i też nic nie złpało, byc moze jeszcze za krótko czekałem.  Może macie jakieś rady czego póbować, jak inaczej podłączyć kable??

Pozdrawiam

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • ******
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Jak połaczyć mdaII i odbiornik z urwanym wtykiem??
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2006, 07:12:24 »
Na początek spróbuj zamenić zielony i biały z prą tx i rx w Ppc - oczywiście są tylko 2 możliwości :). Zainstaluj i odpal na PPC Pocketty - pozwoli sprawdzić połączenie. Acha - koniecznie wyłącz podczerwień zanim zaczniesz sprawdzać cokolwiek ! (connections/ beam ODZNACZYć receive all incomeing beams).

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • ******
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Jak połaczyć mdaII i odbiornik z urwanym wtykiem??
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2006, 07:16:59 »
Na początek spróbuj zamenić zielony i biały z prą tx i rx w Ppc - oczywiście są tylko 2 możliwości :). Zainstaluj i odpal na PPC Pocketty - pozwoli sprawdzić połączenie. Acha - koniecznie wyłącz podczerwień zanim zaczniesz sprawdzać cokolwiek ! (connections/ beam ODZNACZYć receive all incomeing beams).