No nie wiem czy fatum, a jeśli już to nad GPSem w okolicach Łodzi... tylko w jaki sposób to możliwe?
Często odwiedzam Łódź i okolice, najczęściej przejazdem, głównie na kierunku Śląsk - Pomorze choć nie tylko. Do nawigacji samochodowej używam Samsunga Galaxy S2 (i-9100) z AutoMapą Android (najnowsza wersja). A oto moja historia:
- marzec 2014: trasa okolice Łodzi i Pabianic -> bez problemu
- maj 2014: trasa okolice Pabianic i dalej w stronę Aleksandrowa -> bez problemu
- czerwiec 2014: trasa przez Łódź (od strony Częstochowy), Stryków i A1 nad morze -> fixa stracił w Łodzi, odzyskał sporo za Strykowem
- czerwiec 2014: trasa z Gdańska A1 na Stryków, Łódź i dalej na Częstochowę -> fixa stracił na A1 sporo przed Strykowem, odzyskał jakoś za Łodzią, jadąc już na Częstochowę.
- lipiec 2014: identyczna sytuacja jak wyżej
- sierpień 2014: identyczna sytuacja jak wyżej
W takim przypadku winę sprzętu raczej wykluczam, problem dotyczy jak widać więcej osób i na konkretnym obszarze, od pewnego czasu (maj/czerwiec 2014).
Więc co u licha?
B.