T|E - coś nie tak!!

  • 3 Odpowiedzi
  • 325 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

T|E - coś nie tak!!
« dnia: Październik 13, 2004, 19:08:59 »
Mam "wspaniałego" palma, wyrzej wymienionego! Ostatnio próbowałem zmienić w nim z Graffity 1 na 2!!! (zostało to opisane na tym portlu) tylko chyba mialem zle pliki (ktore tez zreszta zostały sciągnięte z tąd) i jak resetowałem palma to zawieszał sie i jedynym wybawieniem był hard-reset:(!!
spodziewajac się takiej sytuacji zrobiłem kopię zapasową danych! Po resecie chciałem przywrucić swoje dane i tu pojawił sie perwszy problem!!! Nie wiem dlaczego przywruciło mi się tylko około 30% danych! ale pogodziłem się z tym bo i tak miałem zapasowe dane więc troche kombinując przywruciłem swoje dane!!! ale pojawiła się też inna żecz! Po instalowaniu programów na palmie za każdym razem prosi mnie o zresetowanie palma!

Czy może pojawiało się to komuś też a jak tak to co powinienem zrobić!!!

*

Offline Maciej Wójcik

  • *****
  • 1038
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Treo 600, IBM ThinkPad T60, Asus eee 701, Nokia E71
T|E - coś nie tak!!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2004, 19:16:28 »
Niektóre programy po prostu wymagają resetu po instalacji, może na takie trafiłeś.
Co do backupu to polecam BackupBuddyVFS.

*

Offline elita

  • **
  • 161
    • http://gg.overwap.net
T|E - coś nie tak!!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2004, 19:49:17 »
pozatym aby backup był kompletny to najlepiej poustawiać bit archive na wszystkich plikach, wtedy zrzut jest pełny (ustawić bit wszystkim potrafi filez, jest specjalna opcja w menu) wtedy zarówno backupbuddy jak i hotsync zbackupuje całą pamięć, (ale każdy z nich usuwa ten bicik podczas backupu ;)

T|E - coś nie tak!!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2004, 15:51:06 »
wielkie thx!

Ale poradziłem sobie z tym jakoś (około 3 h roboty) zrobiłem hard-reset i pokolei intalowałem wszystkie programy a potem przegrałem tylko bazy danych do takich programów jak SMS czy memo i już działa!!

jeszcze raz dzięki!!