Aktualizacja systemu - nie mogę uruchomić ponownie Palma

  • 8 Odpowiedzi
  • 739 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aktualizacja systemu - nie mogę uruchomić ponownie Palma
« dnia: Wrzesień 13, 2005, 10:29:49 »
Naświetlę problem. Wgrywałem nowy system. W trakcie operacji zabrakło wysiadło zasilanie i aktualizacja została przerwana. Teraz nie mogę włączyć urządzenia (Palm III). Nie reaguje na nic. Proszę o radę co mogę z tym zrobić.

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Aktualizacja systemu - nie mogę uruchomić ponownie Palma
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2005, 10:37:43 »
Rozumiem ze nie chcesz oddawac go do serwisu? Moze zadzwon i dowiedz sie ile to bedzie kosztowac. Palmy naprawia Scientific.

Aktualizacja systemu - nie mogę uruchomić ponownie Palma
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2005, 10:47:08 »
Dziekuje za sugestię. Masz może telefon do serwisu?

[Dodano: 2005-09-13 10:55:07]
Serwis raczej odpada. Koszt będzie wyższy, niż zakup innego Palm'a tego samego typu.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Aktualizacja systemu - nie mogę uruchomić ponownie Palma
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2005, 19:20:06 »
spróbój włączyć ponownie aktualizacje, a palma uruchomić z wciśniętym resetem j strałką w dół. U mnie (Vx) pomogło

PS:aktualizacjamusi być w trybie "zaawansowanym".

Aktualizacja systemu - nie mogę uruchomić ponownie Palma
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2005, 21:09:42 »
Problem tkwi w tym, że aby zrobić aktualizację muszę włączyć ikonkę  HotSync'a. A to jest niemożliwe, ponieważ po włożeniu baterii na wyświetlaczu pojawiają się wąskie pionowe paski i to swszystko. Nie działa nic. Nawet przycisk wyłącznika.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Aktualizacja systemu - nie mogę uruchomić ponownie Palma
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 18, 2005, 09:59:47 »
no właśnie o to chodzi. normalna aktualizacja instaluje na palmie program, który resetuje go do debugera. To że palm się tak uruchamia to dobrze, gdyż nie mając systemu uruchomił debugera i czeka na nowy. W pierwszym oknie Flash Installa kliknij na dole okna przycisk "Advanced". W następnym oknie nic nie klikaj, poczehaj aż przycisk "next" będzie aktywny. wtedy kliknij go. Aktualizacja powinna ruszyć pełną parą:)

Aktualizacja systemu - nie mogę uruchomić ponownie Palma
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 19, 2005, 08:13:05 »
Dziękuje serdecznie. Wszystko przebiegło tak, jak napisałeś.

Aktualizacja systemu - nie mogę uruchomić ponownie Palma
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 24, 2005, 21:21:12 »
Witam
jeśli można to chce jeszcze pociągnąć ten temat :)
Mam TYPHOON MYGUIDE 5500 XL i przeprowadziłem aktualizację tak jak poradził mi to "kolega" przez co jestem mu teraz wdzieczny, palm leży i rdzewieje. Mam pytanie czy jest ktoś kto by mi wgrał na nowo soft do niego bo juz wszystkiego sam próbowałem i nic :(

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Aktualizacja systemu - nie mogę uruchomić ponownie Palma
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 30, 2005, 20:19:10 »
a przypadkiem nie pomyliłeś działu? zdaqje mi się, że to urządzenie z kyórąś odmianą windowsa na palmptopy.