spolszczenie wm6.1

  • 7 Odpowiedzi
  • 3145 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

spolszczenie wm6.1
« dnia: Grudzień 04, 2010, 12:48:44 »
witam mam telefon asus p 750 z wm 6.1 w angielskiej wersj jezykowej jak zmienić na polską wersie prosze o pomoc

*

Offline v3ct0r

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS P750, MIO P560

Odp: spolszczenie wm6.1
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2010, 13:43:37 »
robilem zgodnie z instrukcją i nic niewiem co zrobilem nie tak

*

Offline v3ct0r

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS P750, MIO P560
Odp: spolszczenie wm6.1
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2010, 18:57:54 »
sprawdź start/settings zakładka system i tam regional settings masz tam ustawione polish?

Odp: spolszczenie wm6.1
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2010, 17:01:58 »
mialem ustawiony jezyk polski   czy dobrzezrobilem  bardzo bym prosil rzeby mi ktoś wyjaśnił krok po kroku jak to zrobić

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: spolszczenie wm6.1
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2010, 19:12:37 »
mialem ustawiony jezyk polski   czy dobrzezrobilem  bardzo bym prosil rzeby mi ktoś wyjaśnił krok po kroku jak to zrobić
Napisz tego posta jeszcze raz i po polsku.
Opis zmiany romu jest w przyklejonych watkach, nikt nie bedzie pisal po raz kolejny tego samego.

Odp: spolszczenie wm6.1
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 19, 2010, 20:26:36 »
proszę wytłumaczuć mi krok po kroku jak to zrobić mam od niedawna ten telefon

*

Offline v3ct0r

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS P750, MIO P560
Odp: spolszczenie wm6.1
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 21, 2010, 18:43:36 »
Instrukcja wgrania ROM-u ASUS P750 firmware V6.8.0_PLK_PL00 only for Poland user.


Ze strony Asusa musimy ściągnąć sobie nowy ROM. Niestety w czasie kiedy piszę ten opis, strona Asusa nie działa tak jak powinna, zresztą z tego co widziałem to od paru dni nie działa, więc podaję linka, którego znalazłem w innym temacie na tym forum. Mam nadzieję, że jest on poprawny, postaram się go zweryfikować jak najszybciej tylko się da.
Oto link: http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us&model=P750
Po wejściu wybieramy nasz system operacyjny na PDA (Windows Mobile) i wchodzimy w zakładkę Firmware i wyszukujemy ROM: Asus P750 firmware V6.8.0_PLK_PL00 only for Poland user. Bardzo istotne jest by był to ROM przeznaczony dla polskich użytkowników! Następnie wrzucamy wszystkie ściągnięte pliki na kartę pamięci (tutaj drobna uwaga: im mniejsza karta tym lepsza, ponoć dopuszczalne są karty do 2GB, ja korzystam z karty 1GB, zreszta specjalnie do tego celu kupionej). Jeżeli na karcie mamy folder o nazwie "2577" powinniśmy przed wrzuceniem plików ROM-u zmienić jego nazwę na inną. Wyłączamy w PDA moduł GSM, bluetooth oraz wi-fi. Następnie wkładamy kartę do PDA i robimy soft reset. Bardzo ważne jest by PDA nie rozładowało się w czasie wgrywania ROM-u więc podłączamy je do zasilania zewnętrznego, co zresztą sugeruje stosowny napis na ekranie. Praktycznie od tej chwili nie mamy już na nic wpływu, pozostaje nam czekać aż proces dobiegnie końca. Później przeprowadzamy wyrównywanie ekranu, ustawienie czasu, daty itp ;) No i oczywiście cieszymy się z posiadania nowego ROM-u ;)

Jak widać proces instalacji ROM-u jest prosty i nie ma się czego bać. Tradycyjnie, ja nie biorę na siebie żadnej odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia sprzętu podczas instalacji, aczkolwiek moim zdaniem tutaj nie ma co popsuć ;)

PS. Sugestie co do opisu mile widziane ;)