P750 i Automapa 6.5c - opinie

  • 6 Odpowiedzi
  • 2314 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bolongo

  • 43
  • Sprzęt: Asus P750 WM 6.1 (AM 6.6.1 beta2)
P750 i Automapa 6.5c - opinie
« dnia: Lipiec 03, 2010, 13:59:59 »
Witam
Jeśli ma ktoś wgraną najnowszą wersję AM to proszę o opinie.
Sam jej używam i dla mnie to masakra (wersja AM 6.2 chodziła bez problemu) , wiesza się i non stop brakuje pamięci (szczególnie w miastach).
Mam wgrany oficjalny software Asusa - WM 6.1 i nakładkę SPB Mobile Shell 2.1.5
Może macie jakieś pomysły bo support rozkłada ręce.

Pozdrawiam
Pedro

*

Offline iksbed

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2
Odp: P750 i Automapa 6.5c - opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2010, 21:20:51 »
Witam
Miałem ten sam problem - 6.2 chodziła bez zarzutu a po postawieniu 6.5 zwis za zwisem.
Wszystko przy oficjalnym romie 6.1 legalnym zestawie SPB (mobile shell, backup, time, keyboard, brain evolution) i sporej ilości innego softu.
Ponieważ wybierałem się na urlop w całkiem obcy teren postanowiłem za wszelką cenę uruchomić AM.
Rozwiązaniem okazał się HR po którym zainstalowałem tylko SPB Backup, miplosync i oczywiście AM 6.5. Dwa tygodnie w górach z AM 6.5 to po prostu bajka! Jedynie przy wyszukiwaniu POI 2 razy zdarzyła się zwiecha - po wpisaniu każdej litery trzeba dać asusikowi czas na przefiltrowanie.
To tyle ode mnie. Jestem zbyt leniwy żeby teraz doinstalowywać program po programie i testować kiedy znowu zaczną się problemy więc póki co jadę na pakiecie minimum.
pzdr
iksbed

Odp: P750 i Automapa 6.5c - opinie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2010, 08:44:09 »
ja też wgrałem am 6.5 i porażka , co prawda nie zawiesza się ale widzę że chodzi na krawędzi romu nieraz zostaje tylko 2 mb pamięci nie powoduje to zawieszenia ale prowadzi jak chce . Jechałem nad morze i wyznaczyłem aby prowadziła bez autostrad -jeszcze przez takie dziury to nie jechałem chyba nikt nie jechał bo było pusto . Na początku trasy pokazała że do mety 7 godzin za chwilę że 5h i znowu 7h, w lasach gubiła sygnał i na nowo przeliczała dosłownie co sekundę myślałem że coś się stało z gps . na starcie sygnał łapała z 20 minut . Z powrotem wracałem na garminie xt  z mapą ump no to była dopiero bajka normalnie poprowadziła (tam gdzie targeo pokazywało korek to go nie było ten traffic to o kant.........) czas dotarcia taki jak pokazała (-15 minut) no i szybki start gps nie gubiła sygnału. Szukam teraz na internecie garmin asus m 20 chyba się przesiąde.

Odp: P750 i Automapa 6.5c - opinie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2010, 10:58:33 »
w moim asusie mam wlutowane dodatkowe 64mb ram i wszystko działa wyśmienicie,
przynajmniej na mapie polski

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: P750 i Automapa 6.5c - opinie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2010, 11:56:32 »
Mobile Shell jest zabojczy na VGA + 64 MB RAM. Sprawdzaliscie jak to dziala po wylaczeniu mobile shella? Powinno to pomoc na ilosc wolnego ramu.

Odp: P750 i Automapa 6.5c - opinie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2010, 22:20:20 »
Mobile Shell jest zabojczy na VGA + 64 MB RAM. Sprawdzaliscie jak to dziala po wylaczeniu mobile shella? Powinno to pomoc na ilosc wolnego ramu.

Fakt. Mobile Shell jest zabójczy. Testowałem w różnych konfiguracjach SPB i tylko jego brak nie powodował "zwiechy"  AM 6.5 jak i 6.6

*

Offline bolongo

  • 43
  • Sprzęt: Asus P750 WM 6.1 (AM 6.6.1 beta2)
Odp: P750 i Automapa 6.5c - opinie
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2010, 14:44:13 »
Po wyłączeniu LD i SR z wersji 6.6.0 wszystko było ok.
W aktualnej wersji AM 6.6.1 nawt z włączonym LD i SR wszystko chodzi płynnie.
A cały czas mam wgrany Mobile Shell