Wasz Ekran Today

  • 5578 Odpowiedzi
  • 810408 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2430 dnia: Sierpień 19, 2007, 23:13:34 »
?? :E
Napisane: Sierpień 19, 2007, 23:11:52
No to mój  :]
(czas zmienić system)
ssssssssssstraszne........................ :grin:................... jest przywiązanie do staroci....ale co kto lubi.......... :proud:
Lepsze niż te udawane w WAD :P
:grin:

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2431 dnia: Sierpień 20, 2007, 10:05:09 »
Nie, nic  :wink:

*

Offline Legal

  • *
  • 76
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2432 dnia: Sierpień 20, 2007, 10:44:56 »
No to mój  :]
(czas zmienić system)


Windows CE .net 4.20.1081 build 13100  :mrgreen:

sliczny.... :) nic dodac nic ujac :)

Coz , moim zdaniem wyglada tragicznie ... cos jak obraz na zepsutym telewizorze , jesli faktycznie sie to komus podoba to ...dziwne ma pojecie smaku ... koszmar w porownaniu nawet do najgorszych zrzutow z calego tego watku . No ale co kto lubi . Wyrazam jedynie wlasna opinie .
Napisane: Sierpień 20, 2007, 10:42:48
[/quote]
Lepsze niż te udawane w WAD :P
[/quote]

...ZE CO ??? . Moj Boze , jeszcze chwila a ktos powie ze kaczynski jest piekny a Jolene Blalock wstretna ... Piliscie cos ? ;-)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2433 dnia: Sierpień 20, 2007, 10:45:45 »
Co się nie podoba? Tapeta czy kolory? Po na pasek zawsze mogę rzucić wisbara/gigabara i CE będzie wyglądał bardzo podobnie do WM

To nie jest Today. To jest Pulpit.

...ZE CO ??? . Moj Boze , jeszcze chwila a ktos powie ze kaczynski jest piekny a Jolene Blalock wstretna ... Piliscie cos ? ;-)
Nic nie piliśmy. Bat wie jak to zrobiłem i również wie że to nie WAD, że jak już pisałem nie jest to screen z pocketa

Jakby ktoś dalej nie wierzył
http://pdaclub.pl/view.php?news_id=4804#4332
tylko że tu jest .net 4.0 a ja mam 4.2
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2007, 10:57:05 wysłana przez kitor :: Kajetan Krykwiński »

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2434 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:03:43 »
Panowie takiego szukacie ....


ladny. chyba zaczne znowu baiwc sie wisbarem :)
podzielibys sie rowniez? mail na pw:)
Ehh, to jest PocketWin i istnieje od dobrych kilku lat. Co więcej jest to ANIMACJA FLASH, więc w praktyce DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJE, bo jest i ekstremalnie wolne i pamięciożerne a okienka i pasek start widać tylko w tym programie, po uruchomieniu innego wracamy do rzeczywistości. :D

Kitor: faktycznie kolorystyka jest nędzna, ten screen będzie lepszy:

Pulpit prosty i funkcjonalny :ok:

*

Offline Legal

  • *
  • 76
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2435 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:05:26 »
Co się nie podoba? Tapeta czy kolory? Po na pasek zawsze mogę rzucić wisbara/gigabara i CE będzie wyglądał bardzo podobnie do WM

To nie jest Today. To jest Pulpit.

...ZE CO ??? . Moj Boze , jeszcze chwila a ktos powie ze kaczynski jest piekny a Jolene Blalock wstretna ... Piliscie cos ? ;-)
Nic nie piliśmy. Bat wie jak to zrobiłem i również wie że to nie WAD, że jak już pisałem nie jest to screen z pocketa

Jakby ktoś dalej nie wierzył
http://pdaclub.pl/view.php?news_id=4804#4332
tylko że tu jest .net 4.0 a ja mam 4.2

No ok ok , przecierz ja nie chce sie klocic ... Tyle ze zrzut pokazany jest jak wszystkie inne by sie pochwalic tym czym mamy a co gorsza oceniany zostal w kategoriach estetyki ( zreszta nie wydaje mi sie by uzytkowosc takiego rozwiazania wyprzedzala i tak watpliwa estetyka ) ... no ale jak juz wsopomnialem kazdy ma inny gust . Coz , zrzut nie podoba mi sie i nie wazne czy to ppc , pc czy telewizor - plamy jakies bezmyslne i tyle no ... Bez urazy , domyslam sie ze potrafisz stworzyc znacznie lepsze ekrany today czy pulpity pc ...jesli natomiast chciales pokazac jaki mozna zrobic koszmar na jakimkolwiek displayu to gratuluje - udalo sie .

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2436 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:11:52 »
Wiem że kolorystyka jest nędzna no ale wiesz że trochę namieszałem a w rejestrze nie chce mi się szukać kolorków ;-)

A jak ktoś się upiera na todayu (z dotka, ja todaya nie mam w romie)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2007, 11:13:37 wysłana przez kitor :: Kajetan Krykwiński »

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2437 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:12:13 »
mi sie podoba ten CE... szczegolnie ze stylem jest podobny do tego jak mam w XP na kompie - czyli szary pasek(nie zaden niebieski, srebrny czy inny) z menu start i granatowe tlo pulpitu.
ciagle szukam namiasek czegos takiego na PPC. jesli tak wyglada wasz projekt to zapewniliscie mi  tyle nerwow w oczekiwaniu na wersje finalna ze az chyba nie bede mogl spac ;)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2438 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:14:59 »
Nie wiem dlaczego piszę 3 raz że to screeny z CE a wszyscy myślą że albo WAD albo
będzie to wyglądało jeszcze lepiej

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2439 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:17:29 »
albo
będzie to wyglądało jeszcze lepiej

aaa to zle zrozumialem :)
co i tak nie zmienia faktu tego o czym wspomnialem powyej :)

*

Offline Legal

  • *
  • 76
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2440 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:34:45 »
No ok , a jak standardowo wyglada CE ? Naprawde nigdy nie widzialem , rozumiem ze Wasze zmiany wprowadzily nieco zycia w ekran CE i teraz jest COOL ,

w dazeniu do prostoty .......

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2441 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:37:23 »
Dokładnie tak:


Albo tak jak na moim pomijając kolorystykę - oryginalnie jest identyczna jak na tym wyżej

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2442 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:44:45 »
Legal: Dobrze się czujesz? Napisałeś
Cytuj
no ale jak juz wsopomnialem kazdy ma inny gust
a następnie
Cytuj
jesli natomiast chciales pokazac jaki mozna zrobic koszmar na jakimkolwiek displayu to gratuluje - udalo sie
i na koniec
Cytuj
Bez urazy

Co do funkcjonalności to na pewno twój today z gołymi babkami jest bardziej funkcjonalny od standardowego WinCEowskiego. Bez urazy ( ;) ) ale masz super nędznego todaya. ;)

A jak cię palce bolą i musisz wypisywać jakieś bzdury to idź po prostu na forum onetu.

Kitor: kilka postów wyżej zobacz mój screen ;)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2443 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:46:09 »
Przecież wiem że to ten sam :P od twojego wziąłem linka  :mrgreen:

*

Offline Legal

  • *
  • 76
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2444 dnia: Sierpień 20, 2007, 12:01:04 »
Legal: Dobrze się czujesz? Napisałeś
Cytuj
no ale jak juz wsopomnialem kazdy ma inny gust
a następnie
Cytuj
jesli natomiast chciales pokazac jaki mozna zrobic koszmar na jakimkolwiek displayu to gratuluje - udalo sie
i na koniec
Cytuj
Bez urazy

Co do funkcjonalności to na pewno twój today z gołymi babkami jest bardziej funkcjonalny od standardowego WinCEowskiego. Bez urazy ( ;) ) ale masz super nędznego todaya. ;)

A jak cię palce bolą i musisz wypisywać jakieś bzdury to idź po prostu na forum onetu.

Kitor: kilka postów wyżej zobacz mój screen ;)

Ej , no i po co te nerwy ? Nie obrazam nikogo ani nie mialem takiego zamiaru , na onecie nie klikam . A gole babki podobaja mi sie i tyle . Czy juz nie mozna miec wlasnego zdania ? To ze Tobie sie podoba CE to luz , nie neguje tego . Po prostu MI sie nie podoba i tyle . Kropka .
Napisane: Sierpień 20, 2007, 11:59:18
Dokładnie tak:


Albo tak jak na moim pomijając kolorystykę - oryginalnie jest identyczna jak na tym wyżej

Dzieki za wyjasnienie , myslalem ze przypomina today znany z ppc2003 czy WM5 ale .... no to zmieniles troszke , faktycznie .

Osobiscie wole nawet najzwyklejszy kolorowy today , prawdopodobnie napelnie Was wstretem ale ...



« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2007, 18:19:18 wysłana przez Legal »

*

nothin

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2445 dnia: Sierpień 20, 2007, 16:24:34 »
2 strony do usunięcia, kitor wyluzuj sobie trochę.

Legal, podobają Ci się gołe babki?! Przeca to takie niemodne Oo..
Nie mają winCe i w ogóle..

upd 23.08 - to miał byc zwykły "zabawny tekst", nie wyszło, sorry. gdyby był emot, moze nie byłoby problemu,chyba.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2007, 00:55:39 wysłana przez nothin »

*

Offline BLAST

  • ***
  • 378
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2446 dnia: Sierpień 20, 2007, 16:52:35 »
U mnie też nudno, podobną nudą wieje u mnie na PC - tak już po prostu mam :D
Mam jednak małą prośbę - gdyby ktoś posiadał jakąś kolekcję liczników do iLauncher'a lub podał link to będę bardzo ale to bardzo wdzięczny! Zależałoby mi głównie na czymś mało kolorowym, powiedzmy dla niektórych nudnawym ;) Te które mam obecnie nie byłyby takie złe ale niestety po wybraniu dużej wielkości nie wyglądają najlepiej  :S

Axim X51v (LennySh Football AximX51v WM6 ROM #2)

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2447 dnia: Sierpień 20, 2007, 17:01:14 »
Legal, pdoboają Ci się gołe babki?! Przeca to takie niemodne Oo..
Nie mają winCe i w ogóle..
Niektórzy mają palmtopa by na każdym kroku oglądać gołe babki, inni aby... no właśnie, po co mi palmtop? :O

PS. Czy wiesz, że między lubieniem gołych babek a lubieniem gołych babek na pulpicie jest różnica? Ty jak widzę jej nie dostrzegasz. Szkoda.
A teraz czekam na kolejny twój post z jakimiś narzekaniami nad sobą, czy nad czymkolwiek innym.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2007, 17:12:15 wysłana przez Poklik »

*

Offline Legal

  • *
  • 76
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2448 dnia: Sierpień 20, 2007, 17:16:38 »
Poklik , nie wiem czy to post scriptum jest do mnie ;-) ale .....na PC nie mam golej babki na pulpicie ze wzgledu na dzieciaka , ktory tez kozysta z kompa , za to na ppc lubie miec jakas panienke ;-) No i oczywiscie lubie ladne panie zarowno live jak i na fotkach ;-)
Ona pewnie jest ladna nie tylko na fotce heh moze i nie ma w sobie CE ale ...
...ale oczywiscie nie musz byc nagie ;-) 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2007, 17:25:14 wysłana przez Legal »

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2449 dnia: Sierpień 20, 2007, 17:17:29 »
Legal: spokojnie. Cały mój post był skierowany tylko i wyłącznie nothina.

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2450 dnia: Sierpień 20, 2007, 17:37:12 »
Legal Ta na tych dwóch ostatnich zrzutach jakaś taka ...... jak ze sklepu z plastikowymi lalami .....za to pierwsza zdrowa...... oj zdrowa chociaż też jej żarówkę w czoło jakiś fotograp wsadził.....

BLAST
zobacz sobie tę stronkę..
http://forums.sbsh.net/index.php?showtopic=14623
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2007, 17:43:47 wysłana przez januszjur »

*

Offline Legal

  • *
  • 76
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2451 dnia: Sierpień 20, 2007, 18:10:57 »
Legal Ta na tych dwóch ostatnich zrzutach jakaś taka ...... jak ze sklepu z plastikowymi lalami .....za to pierwsza zdrowa...... oj zdrowa chociaż też jej żarówkę w czoło jakiś fotograp wsadził.....

BLAST
zobacz sobie tę stronkę..
http://forums.sbsh.net/index.php?showtopic=14623

hehheeeeeeeheheheee  ,bo widzisz ... ta druga to nie ziemianka , klingoni tez maja samice , niestety bez CE. ;-) stronke zobacze , thnx
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2007, 18:15:03 wysłana przez Legal »

*

nothin

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2452 dnia: Sierpień 20, 2007, 20:09:17 »
Niektórzy mają palmtopa by na każdym kroku oglądać gołe babki, inni aby... no właśnie, po co mi palmtop? :O

PS. Czy wiesz, że między lubieniem gołych babek a lubieniem gołych babek na pulpicie jest różnica? Ty jak widzę jej nie dostrzegasz. Szkoda.
A teraz czekam na kolejny twój post z jakimiś narzekaniami nad sobą, czy nad czymkolwiek innym.

skoro ty rzucasz juz takie hasła...to mi nie wyszedł żarcik..oks nie wcinam się więcej.taką mam minę :S

http://www.mm.pl/~xoen/xgoddamN.tsk

inny thems

http://www.mm.pl/~xoen/xshessk.tsk
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2007, 21:12:59 wysłana przez nothin »

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2453 dnia: Sierpień 20, 2007, 21:57:46 »
Ekhem, sorry Nothin za nieporozumienie. :) Myślałem, że tamten post był tak na poważnie ;)

*

Offline GurneyH

  • 49
  • Sprzęt: Eten M700, WM6; Nokia 6210 Navigator
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2454 dnia: Sierpień 22, 2007, 12:20:05 »
Witam
Cytuj
hehheeeeeeeheheheee  ,bo widzisz ... ta druga to nie ziemianka , klingoni tez maja samice , niestety bez CE. ;-) stronke zobacze , thnx

Przepraszam ze of topic ale Subkomandor T'Pol nie jest Kilingonem tylko Wolkanką ...
nazywa sie Jolene Blalock
tu inna wersja tej miłej pani http://dubster.co.uk/gallery/albums/Beauties/normal_Jolene%20Blalock.jpg


Pozdrawiam Gurneyh

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2455 dnia: Sierpień 22, 2007, 13:06:45 »
A moim zdaniem to skoro Legal ma żonę i dziecko to coś tu i tak jest nie tak :worried:
I raczej xo ma rację, Poklik to raczej nie jest aż taka różnica wbrew pozorom, zależy od czlowieka ;)

*

Offline AMi

  • *****
  • 1763
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 7110
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2456 dnia: Sierpień 22, 2007, 13:25:37 »
A moim zdaniem to skoro Legal ma żonę i dziecko to coś tu i tak jest nie tak :worried:
Nie  :shock: Powiedz, że to żart!

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2457 dnia: Sierpień 22, 2007, 20:24:33 »
A moim zdaniem to skoro Legal ma żonę i dziecko to coś tu i tak jest nie tak :worried:
I raczej xo ma rację, Poklik to raczej nie jest aż taka różnica wbrew pozorom, zależy od czlowieka ;)

Chyba z Tobą jest coś nie tak. Ja też mam żonę i dziecko i podzielam zdanie Poklik`a. 
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2458 dnia: Sierpień 22, 2007, 22:23:25 »
No chyba nie wiem czy się dobrze rozumiemy, bo teraz wyszło zamieszanie z Poklikiem :))

*

nothin

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2459 dnia: Sierpień 23, 2007, 00:56:51 »
śpisz, śpisz? obudź się :D...