Wasz Ekran Today

  • 5578 Odpowiedzi
  • 811000 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline leezus

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2160 dnia: Czerwiec 24, 2007, 20:59:40 »
Witam , czy może ktoś napisać jak zainstalować tego czarnego Themes'a Visty  http://pdaclub.pl/forum/index.php?action=search2  ? Bo ściągnąłem archiwum , ale nie wiem co dalej  ???, a bardzo mi się podoba .Za odpowiedź będe wdzięczny bardzo .  ;D

 Nie ważne ściągnąłem inny . Pozdrawiam

Jest mały problem ten link który podałeś nie działa, więc niewiem do jakiego programu jest ten theme.
Jeżeli do WA2 to umieść go w katalogu programu w theme, później wybierz temat w ustawieniach WA2.

*

Offline D A R I O

  • 33
  • Sprzęt: SGS 2
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2161 dnia: Czerwiec 25, 2007, 22:57:54 »
Czy ktoś już doszedł dlaczego w WP istnieje problem z fazami księżyca ...jakieś  chore % pokazuje....czasami. :)
nowy skin do pA ...konkurencja dla rlToday? i moja mała modyfikacja...

mozna wiedziec jak to zrobiles...i skad wziales te tapety... jakim programem zrobiles to menu...

*

Offline mkbdc

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPad mini 16 4g, Asus VIVOTAB x86, SGN, Asus R2H,
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2162 dnia: Czerwiec 26, 2007, 00:08:44 »
Polecam lekturę tego wątku od 'a' do 'z' będziesz wiedział jak i czym zmienić swój ekran today  ;)

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2163 dnia: Czerwiec 26, 2007, 07:49:20 »
DARIO 1 screen to PB i PA..... 2 i 3 screen - zrobiono programem WAD, zaś tapety zostały sciągniete i zmodyfikowane do QVGA z www.deviantart.com  ;) ikony z forum Wisbara.....dock to modyfikacja pierwszego screena z PhoneAlarm z forum www.pocketmax.com/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2007, 12:42:14 wysłana przez januszjur »

*

Offline dulczi

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Loox 720, HTC Kaiser, KEF iQ7 ; )
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2164 dnia: Czerwiec 26, 2007, 10:45:29 »
Polecam lekturę tego wątku od 'a' do 'z' będziesz wiedział jak i czym zmienić swój ekran today  ;)
to brzmi brutalnie ale jest cholernie prawdziwe, wystarczy poczytać ten topic + topic wisbar i wszystko staje się jasne - co kiedy skąd i jak  8) Niestety, na wszystko trzeba sobie zapracować  ;D
A jak już będziesz u piekła bram to pisz na PW - pomogę jak umiem  8)
Rozsądek mówi nie pij, ale silna wola zwycięża.  .  .

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2165 dnia: Czerwiec 26, 2007, 22:43:25 »

ciekawy skin do rlToday.....będzie w wersji angielskiej może w polskiej  :)

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2166 dnia: Czerwiec 27, 2007, 10:04:47 »
Witam mam takie proste pytanko mam zainstalowany WisBar Advance Desktop ale gdy chce dodac nowa ikonke na pulpiecie przytzymujac rysik niemoge wybrac opcji NEW czy jest to wina nie zarejestrowanego programu ?  jak by ktos mogl mi pomuc moje GG 5351119

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2167 dnia: Czerwiec 27, 2007, 12:08:47 »
poczytaj 1 stronę z tego linku...http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=62958.0 ....masz tam wszystko...

*

Offline telemach

  • **
  • 245
  • Sprzęt: Loox 720, Libretto 100CT, SPV E650, Omnia II
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2168 dnia: Czerwiec 27, 2007, 14:39:12 »
OK, jakos przebrnalem przez te 73 strony i teraz aby uporzadkowac ten chaos informacji chcialbym dowiedziec sie od was (przynajmniej na zasadzie negacji lub potwierdzenia) czy dobrze rozumuje ze :

- jesli chce miec fullscreen desktop to trzeba uzyc Experience, WAD lub Pocketgear
- WA2 odpowiada generalnie wylacznie za wyglad guzikow i belek ?
- Czy jesli jakims programem usune dolny pasek to czy bedzie mozna zmienic ikony programow ktore tam zazwyczaj sa ? chodzi o to ze uzywam cardexporta w tray'u i nadal chce miec ta ikonke oraz funkcje ktore ona przelacza no chyba ze ktos wpadl na to jakimi komendami przelaczac sie miedzy AS a karta
- Zwykle kontrolki od wlaczenia BT i Wifi laduja mi sie z autostartem, czy teraz moge je wywalic z autostartu a porobic jakies odnosniki tak ze mozna wlaczac i wylaczac te rzeczy 'z doskoku' ?
- Jak rozumiem i widzialem po screenach istnieja jakies sposoby zeby ikony od wifi i BT podmienic na wlasne.
- Czy gorny pasek mozna calkowicie usunac a wybrane ikony dorobic tj. od menu i od glosnosci ?
- Pewne programy laduja swoje ikonki wlasnie na gorny pasek, czy po jego usunieciu nadal te ikonki beda dostepne ?
- Czy powyzsze ikony mozna dowolnie sobie przemieszczac po ekranie ?
- Jak rozumiem zwyklego today'a mozna wywalic jesli sie uzywa WAD lub czegos pokrewnego ?
- Czy jest mozliwosc edycji wtyczek today'owych tak aby przerobic je na zgodne z VGA ?

*

Offline leezus

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2169 dnia: Czerwiec 27, 2007, 16:21:36 »
telemach.. ja to doradzę tobie abyś zainstalował sobie WA2 i WAD następnie metodą experymentów (prób i błędów) zaczął sie go "uczyć" napewno zaimie Ci to mniej czasu niż szukanie odpowiedzi na forum  a znajdziesz szybko odpowiedzi na swoje własne wątpliwości + dowiesz sie o innych możliwościach tego dobrego programu (choć ja niestety musiałem zrezygnować bo zamulał mi X500)

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2170 dnia: Czerwiec 27, 2007, 16:38:35 »
telemach.. ja to doradzę tobie abyś zainstalował sobie WA2 i WAD następnie metodą experymentów (prób i błędów) zaczął sie go "uczyć" napewno zaimie Ci to mniej czasu niż szukanie odpowiedzi na forum  a znajdziesz szybko odpowiedzi na swoje własne wątpliwości + dowiesz sie o innych możliwościach tego dobrego programu (choć ja niestety musiałem zrezygnować bo zamulał mi X500)
nie, nie wierzę używam obu (wgrane na SD)...więcej ... mam nawalone programów jak murzynka w tobołku i wiecej...wszystko hula nawet przy odpalonym GPS. Coś musisz mieć nie tak ... z tym X500
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2007, 16:41:28 wysłana przez januszjur »

*

Offline telemach

  • **
  • 245
  • Sprzęt: Loox 720, Libretto 100CT, SPV E650, Omnia II
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2171 dnia: Czerwiec 27, 2007, 17:02:47 »
Na dolnym pasku tylko card export mi byl potrzebny, nie uzywam jeszcze programow ktore cos tam wrzucaja i trzymaja. Na szczescie producent odpisal mi ze za 3 tygodnie wyjdzie nowa wersja programu i bedzie mozliwosc przelaczania z linii komend !!! zatem w WAD zrobie sobie odpowiednia ikonke i akcje

na gornym pasku laduja potrzebne mi : tMan i Wificompanion a takze regulacja glosnosci, to ostatnie jeszcze jakos obejde ale ikony tych programow raczej ciezko bedzie usunac zatem przyszedl mi do glowy pomysl aby zalatwic to starym obejsciem problemu czyli pozmienianie kolorow na przezroczyste a gdzie sie nie da to zasloniecie grafika zgodna z tlem.

co VJ Today Toggle to moglby ktos podac linka do sprawdzonej wersji ? ta co mam posiada trzy ikony, jedna od wlacz/wylacz gorny pasek, druga dolny a trzecia obydwa jednak ja potrzebuje zeby pasek zniknal a ikony zostaly natomiast on mi wywala pasek

jest jakis trick zeby WAD albo cos tego typu przelaczalo automatycznie SIP na wybrany ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2007, 17:18:59 wysłana przez telemach »

*

nothin

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2172 dnia: Czerwiec 27, 2007, 17:22:39 »
jednak ja potrzebuje zeby pasek zniknal a ikony zostaly natomiast on mi wywala pasek pokazujac tapete today'a od spodu

jaki masz system. WAD powinien odpowiadać systemowi( np ten pisany pod wm03 na wm05 to .. kłopoty)...

trick z WAD, vjtoggletoday i trayem bez menubara na wm03 i wm05/05 jest zasadniczo rózny...
na wm05/06 jest tak, ze WAD przejmuje tray z today , lecz musi być widoczny też menubar - pasek softbuttonów. teraz: jeśli vjtoggletoday się ładnie ułoży w sekwencji startowej maszyny, po uruchomieniu WADa z włączoną opcją /menu/page/ show todaybar ukaże się tylko traybar.
tło traybara pobierane jest z TSK, więc jeśli używamy własnej tapety w WADzie, możemy uzyskać ciekawe efekty.

na wm03 przyznaję, że metody nie pamiętam, chyba takiej nie było...

co do card exporta, wm5torage zastępuje card export, a do opcji mozna sie dostac poprzez text object/skrot...

 
Cytuj
Na szczescie producent odpisal mi ze za 3 tygodnie wyjdzie nowa wersja programu i bedzie mozliwosc przelaczania z linii komend !!! zatem w WAD zrobie sobie odpowiednia ikonke i akcje

świetnie :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2007, 17:26:09 wysłana przez nothin »

*

Offline telemach

  • **
  • 245
  • Sprzęt: Loox 720, Libretto 100CT, SPV E650, Omnia II
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2173 dnia: Czerwiec 27, 2007, 20:30:07 »
Nie moge sie doszukac w edytorach do themes'ow tej opcji dlatego zapytam bardziej doswiadczonych :

czy mozna ustawic tlo dla gornego i dolnego paska tj traybara i menubara w sposob taki ze podkladamy wlasna grafike (jesli tak to jakie formaty lyknie ?) lub w ogole usunac tak zeby nie bylo lub bylo przezroczyste

? ? ?

*

Offline leezus

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2174 dnia: Czerwiec 27, 2007, 20:49:11 »
Polecam "pocket theme manager2" tym programem pod PC uzyskasz właśnie oczekiwany efekt ;)

http://downloads.vnunet.com/download/graphics/pocket+theme+manager/_523.html

*

Offline telemach

  • **
  • 245
  • Sprzęt: Loox 720, Libretto 100CT, SPV E650, Omnia II
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2175 dnia: Czerwiec 27, 2007, 22:51:35 »
Polecam "pocket theme manager2" tym programem pod PC uzyskasz właśnie oczekiwany efekt ;)

mozesz mi wyjasnic jak to wykonac ? patrze, szukam i widze jedynie zmiane kolorow z palety, nie ma opcji zaznaczenia ze ma nie byc koloru albo zeby podstawic jakis obrazek
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2007, 23:48:21 wysłana przez telemach »

*

Offline leezus

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2176 dnia: Czerwiec 28, 2007, 20:21:56 »
Polecam "pocket theme manager2" tym programem pod PC uzyskasz właśnie oczekiwany efekt ;)

mozesz mi wyjasnic jak to wykonac ? patrze, szukam i widze jedynie zmiane kolorow z palety, nie ma opcji zaznaczenia ze ma nie byc koloru albo zeby podstawic jakis obrazek
Obrazek - Themes editor/main image/change i wybierasz
Przeźroczystość -  themes editor/ transparency i suwakiem regulujesz procent przeźroczystości.
Oczywiście w zakładkach wybierasz interesujący Cie element themesa, który ma być pozbawiany koloru.

*

Offline telemach

  • **
  • 245
  • Sprzęt: Loox 720, Libretto 100CT, SPV E650, Omnia II
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2177 dnia: Czerwiec 28, 2007, 22:52:03 »
Oczywiście w zakładkach wybierasz interesujący Cie element themesa, który ma być pozbawiany koloru.

to wybierz setup-preview-pocket pc 2003

a nastepnie w glownym oknie left upper title bar color

i nie bedzie ani transparency ani change

po prostu nie doczytales mojego posta w ktorym pytalem o zmiane dla gornego i dolnego paska
jak juz sie dowiedzialem to jest niewykonalne bez uzycia chociazby WA2

*

Offline leezus

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2178 dnia: Czerwiec 29, 2007, 04:33:56 »
Oczywiście w zakładkach wybierasz interesujący Cie element themesa, który ma być pozbawiany koloru.

to wybierz setup-preview-pocket pc 2003

a nastepnie w glownym oknie left upper title bar color

i nie bedzie ani transparency ani change

po prostu nie doczytales mojego posta w ktorym pytalem o zmiane dla gornego i dolnego paska
jak juz sie dowiedzialem to jest niewykonalne bez uzycia chociazby WA2

Dobra wyślij mi swój temat na maila ja ci go przerobie. Tylko napisz co konkretnie ma być.(kolor)

*

nothin

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2179 dnia: Czerwiec 29, 2007, 17:59:53 »
wizard,32-36 mb mem 3,wm06, wszelkie funkcje życiowe w normie..
,
portrait.........................................................landscape.
nie chce mi się już grzebać.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2007, 18:21:17 wysłana przez nothin »

*

Offline szares

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2180 dnia: Lipiec 01, 2007, 18:47:35 »
Kombinuję obecnie z WAD i WA2 - no i "nadziałem" się na mały problem :/
Otóż, gdy rozsunę telefon do trybu landscape - tapeta pozostaje niezmieniona, kaskadowa - jednym słowem - LIPA - jak mogę rozgraniczyć tła dla PORTRAIT i LANDSCAPE ?

Mam nadzieję, że nie zależy to od używanego tematu :)

Pomóżcie Panowie :D

*

nothin

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2181 dnia: Lipiec 01, 2007, 18:55:26 »
są ustawienia na każdy tryb, przypisz po kolei...

*

Offline szares

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2182 dnia: Lipiec 01, 2007, 19:04:37 »
Nothin - możesz proszę bardziej sprecyzować w których opcjach to znajdę ? Przekopałem sie przez ustawienia WisBar Advance2 Settings - ale nic nie znalazłem - raz zupełnym przypadkiem mi się to udało - ale teraz za cholerę nie mogę tego odnaleźć :/

*

nothin

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2183 dnia: Lipiec 01, 2007, 19:14:25 »
erm, ale mówimy o tapecie pulpitu?
tapeta jest w WAD. trzeba kilknąć na pulpicie do ukazania się menu i gdzieś w nim jest opcja wallpaper, tam szukasz obrazka i zatwierdzasz, po czym obrót ekranu i znów to samo...można też użyć tapet z themsa, są one w /windows.
Z WAD szybko się okazuje, że najlepiej mieć czarny theme (tsk) i własne tapety z obrazków...lub TSK, który ma osobno zaszyte tapety dla portrait i landscape.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2007, 19:39:53 wysłana przez nothin »

*

Offline szares

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2184 dnia: Lipiec 01, 2007, 19:33:45 »
tak, tak - o tapecie pulpitu.

Zaraz spróbuję załadować inny temat - sprawdzę czy zadziała ?
Ale już chyba wiem, gdzie leży źródło problemu - jak tylko się upewnię dam znać :)

________
[edit]

Nope - załadowałem WA default - i jak ustawię dla portrait i landscape to i tak ustawiam dla obu, a nie dla każdego pojedynczo :/
Gdzieś zapewne jest opcja w konfiguracji - o której zapomniałem :/

________
[edit2]

OK. Już znalazłem: Start -> Ustawienia -> Personalizacja -> Theme Managaer

i tam wybieram zarządzanie dla Portrait i Landscape.


Dziękuję za pomoc i zainteresowanie !!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2007, 19:58:53 wysłana przez szares »

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2185 dnia: Lipiec 02, 2007, 23:21:25 »
nie chce mi się już grzebać.
Mi też nie, czysty today z tapetką i trayem od dawna bez mian ;D Nie używam today już i nie chce mi się nic nowego robić :) Nawet motywacji nie mam.

*

Offline fokstrot

  • ****
  • 949
  • Sprzęt: BB 9780 pin: 26791dc9
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2186 dnia: Lipiec 03, 2007, 13:26:05 »
u mnie to samo. juz jakis czas temu osiagnalem doskonalosc w kwestii today'a :D
Dell X50v/Bt-359 --> BB

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2187 dnia: Lipiec 03, 2007, 19:07:12 »
Witam.

Czy sa jakies skorki do klawiatury telefonu w PDA z WM2003, żeby np przyciski byly przezroczyste.



« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2007, 19:09:16 wysłana przez kubaswielgus »

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2188 dnia: Lipiec 04, 2007, 10:44:20 »
Witam,
zaczynam zabawę z rlToday i chciał bym wyświetlić poziom bateri i poziom pamięci, ale nie wiem gdzie w rejestrach ta informacja się znajduje. Posiadam Mio A701. Przeglądałem rejestry kilkukrotnie i nic nie znalazłem.
Czy ktoś wie gdzie znajdują się te rejestry??

*

Offline plusdd

  • *
  • 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 4GB
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2189 dnia: Lipiec 04, 2007, 18:56:27 »
Trochę już w tym grzebię więc postanowiłem dodać i swoje 3 grosze... Na razie bardziej testuje opcje i funkcjonalność ;P
Czysty wisbar w themem visty:


Tu już bardziej namieszane ;P różnego typu programy w zakładkach spb w wisbarze i musze powiedzieć że ppc nawet wyrabia ;) W wad2 zrobiłem 2 strony jedna do pracowania na ppc a 2 do szybkiego looknięcia z kieszeni. W rzeczywistości Wygląda to mniej sweet :D

« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2007, 19:00:35 wysłana przez plusdd »
WM6.5 blackSTONEhenge HyPer Co0kie wth Manila 2.5