Ciekawe programy dla PPC - tu tylko polecamy, nie zadajemy pytań

  • 1042 Odpowiedzi
  • 487806 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #870 dnia: Marzec 12, 2009, 12:51:18 »
to nie wymaga kamery, ten program tylko wyświetla obrazki do których im lepiej dopasujesz ręke tym lepszy efekt :P

*

Offline syringe

  • 12
  • Sprzęt: BlueAngel
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #871 dnia: Marzec 17, 2009, 11:51:44 »
Witam

Poszukuję programu - aplikacji która będzie automatycznie aktualizowała kanały rss.

O co mi konkretnie chodzi, idąc codziennie do pracy przechodzę pod nadajnikiem HotSpot, więc czemu miałbym z niego nie skorzystać :)
Programik miałby być na ekranie today, wyświetlał on by wiadomości z jakiejś Polskiej witryny: WP, TVN24 itp.
I tu nie jestem pewny czy to mają być kanały rss czy coś innego. Poza tym aktualizacja miała by odbywać się przez wi-fi z tego jedynego hotspota, automatycznie. Dość długo jestem w zasięgu anteny więc myślę,że starczy czasu.

Pozdrawiam i czekam na propozycje.

Aha mój pda to Blue Angel z wm6

*

Offline ..k..l..m..n..

  • *****
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #872 dnia: Marzec 17, 2009, 15:20:18 »
W jakim zakresie "automatycznie" - tzn. samo ma wykrywać czy jestes w zasięgu tego konkretnego hotspota i wtedy aktualizować rss czy np. wiedząc, że jesteś w zasięgu tego hotspota uruchamiałbyś aktualizację, która automatycznie ściągnęłaby zasubskrybowane kanały? Jeśli ten drugi przypadek, to możesz użyć dowolny czytnik rss (np. darmowy pRSSreader).

Jest jeszcze taka opcja (trochę mało realna), że pod warunkiem, że przechodzisz pod hotspotem o idealnie tej samej porze wówczas możesz skonfigurować czytnik tak, żeby aktualizacja odbywała się właśnie o tej godzinie...
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline syringe

  • 12
  • Sprzęt: BlueAngel
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #873 dnia: Marzec 17, 2009, 15:48:32 »
Witam

Interesuje mnie ta opcja gdzie czytnik sam by miał wykryć że jestem w zasięgu i aktualizować.
Ewentualnie ta ostatnia. Co dzień przechodzę niedaleko pod anteną raczej o tej samej godzinie, no moze 5 min różnicy :)

Ważne jest to bym po wyjściu nie musiał ingerować w oprogramowanie tzn pda spokojnie leży sobie w kieszeni.

Pozdrawiam

*

Offline ..k..l..m..n..

  • *****
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #874 dnia: Marzec 17, 2009, 16:05:37 »
W takim razie pewnie tylko opcja nr 3, ale z tego co piszesz, musiałbyś mieć non-stop włączone wifi, tylko po to, żeby przez pięć minut z niego skorzystać (w moim PDA bateria by tego niestety nie wytrzymała ;) ).

Może lepiej warto się zainteresować wykupieniem pakietu internetowego GPRS i mieć stałe połączenie z netem? Teraz to są nieduże pieniądze (nie wiem w jakiej sieci jesteś), a masz za to komfort możliwości aktualizacji rss oraz wielu innych rzeczy okołointernetowych (przeglądarka, gg, pogoda...) w dowolnym momencie i cały czas pod ręką? Wtedy też odczujesz prawdziwie mocne plusy z racji posiadania pda ;)
Napisane: Marzec 17, 2009, 16:02:56
Edit:
Aha, w opcji nr 3. nadal wystarczy wspomniany pRSSreader.
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #875 dnia: Marzec 18, 2009, 07:12:14 »
Witam
Poszukuję programu - aplikacji która będzie automatycznie aktualizowała kanały rss.
O co mi konkretnie chodzi, idąc codziennie do pracy przechodzę pod nadajnikiem HotSpot, więc czemu miałbym z niego nie skorzystać :)
Programik miałby być na ekranie today, wyświetlał on by wiadomości z jakiejś Polskiej witryny: WP, TVN24 itp.
I tu nie jestem pewny czy to mają być kanały rss czy coś innego. Poza tym aktualizacja miała by odbywać się przez wi-fi z tego jedynego hotspota, automatycznie. Dość długo jestem w zasięgu anteny więc myślę,że starczy czasu.
Pozdrawiam i czekam na propozycje.
Aha mój pda to Blue Angel z wm6
Do jednego z fajniejszych mogę zaliczyć NewsPanel ..występuje jako wtyczka Today...i jest darmowy

*

Offline blu84

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE Z520i  :mrgreen:,N900, MDA-PRO, Asus P565
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #876 dnia: Marzec 18, 2009, 21:36:47 »
Zainteresuj się programem "Profiles for Windows Mobile". On może o określonej godzinie włączyć wifi i chyba nawet wyłączyć (bawiłem się tylko 5 min). Problemem jest to, że ekran musi być włączony. Zakładając, że to nie jest problem (np. ustaw niskie podświetlenie, albo znajdź program do włączenia ekranu) to możesz sobie ustawić profil aby włączyć o określonej godzinie moduł wifi i zaplanować w programie RSS aby aktualizował kanały podczas połączenia z netem. Wtedy można pomyśleć o programie który wyłączał by podświetlenie i tym samym wprowadzał pda w tryb uśpienia. Ja w unim mam tak, że jak wyłączy mi sie podświetlenie to wyłącza się wifi. Też w WM w zakładce Wireless LAN masz opcje "Auto turn off WLAN if not connected .... [min]". W busie wifi nie ma więc samo się wyłączy.  :wink:

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #877 dnia: Marzec 18, 2009, 21:42:12 »
prędzej coś co ustawi notyfikację na program odpalający wifi (nazwa programu do notyfikacji wyleciała mi z głowy)
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #878 dnia: Marzec 19, 2009, 07:25:32 »
Ja bym spróbował z któryms z programów zmieniajacych profil telefonu w zalezności od miejsca (korzystajacych z BTS-ów) np rk-Location czy rk-Sleep, przeczytaj ten wątek: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=93206.0 wtedy przechodzac przy Hot-Spocie telefon uruchamiałby automatycznie Wi-Fi, oraz automatycznie aktualizował np. pogodynkę czy kanały rss.

*

Offline syringe

  • 12
  • Sprzęt: BlueAngel
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #879 dnia: Marzec 19, 2009, 11:58:38 »
Dzięki Panowie.
Aktualnie wykupiłem pakiet danych w Plusie. I korzystam prssrearera.

Poczytam dane mi linki zobaczymy jak to zadziała.

Pozdrawiam!

*

Offline Omega90

  • ****
  • 736
  • Sprzęt: loox n560,HTC Blue Angel,Dell Axim x50v,HP ipa3870
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #880 dnia: Marzec 19, 2009, 22:56:38 »
prędzej coś co ustawi notyfikację na program odpalający wifi (nazwa programu do notyfikacji wyleciała mi z głowy)

ct scheduler lite :ok:

Ja tego + V_vibrate używam do automatycznego wyciszania/odciszania dzwonka / a także na noc ;) - niesamowicie wygodne ;)
fsc pocket loox n560, HTC Blue Angel

*

Offline tejot

  • *
  • 61
  • Typhoon >>> Touch >>> Diamond >>> Desire /4x HTC/
Odp: program do rozmow i kontaków
« Odpowiedź #881 dnia: Marzec 23, 2009, 23:45:49 »
@aresx

I czy znacie jakiś dobry program do synchronizacji konaków z kompem ale bez office'a.

Pozdrawiam

wykorzystuje i polecam Jeyo Mobile Companion
latwa, intuicyjna, prosta i przyjemna obsluga
backup i przywrocenie prawie 700 kontaktow - kilka sekund
dodatkowo fajna mozliwosc obslugi sms z poziomu kompa - wykorzystuje permanentnie

Pozdrawiam

*

Offline kiosho

  • **
  • 240
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH DUAL
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #882 dnia: Marzec 30, 2009, 17:41:40 »
szukalem ale nikt tu nie pisal o programiku Eye On Thief...
http://www.mycnknow.com/LockAppen.htm
mialem go na WM2003SE i dzialal.
programik w razie "W" :) jak ukradna pocketa, to przynajmniej mamy numer zlodzieja...(i nie tylko)
troche odgrzany temat ale..
Czy jest wersja demo tego programu albo masz kod do proby? i druga rzecz jak program dziala na pockecie bo o ile na telefobuie moge to sobie wyobrazic to przeciez poket nie ma karty sim?

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #883 dnia: Kwiecień 02, 2009, 17:09:06 »
i druga rzecz jak program dziala na pockecie bo o ile na telefobuie moge to sobie wyobrazic to przeciez poket nie ma karty sim?

to chyba oczywiste że jest to program dla pocketów z gsm...

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #884 dnia: Kwiecień 03, 2009, 15:49:02 »
witam poszukuje programu "przypomniacza" kiedy dostane smsa , rozmowe przychodzaca lub przypomnienie o spotkaniu chcial bym dostac jakies sygnaly co jakis czas i wtedy telefon mogl by spokojnie lezec w kaburze?? moge prosic o jakas nazwe??

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #885 dnia: Kwiecień 03, 2009, 18:58:24 »
co do smsów i nie odebranych ołaczeń to SPB Phone Suite Ci pomoże

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #886 dnia: Kwiecień 05, 2009, 10:45:17 »
a jakas darmowa aplikacja sie znjdzie??

*

Offline ..k..l..m..n..

  • *****
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #887 dnia: Kwiecień 05, 2009, 10:53:10 »
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #888 dnia: Kwiecień 05, 2009, 10:58:08 »
dziekuje bardzo wlasnie sam znalalzme ten progrma i  chcialem sie z wami podzielic linkiem :D dziekuje jeszcze raz mysle
 jak bedzie dzialal to kazdemu sie przyda!!

chcialem napisac ze ten program jakos dziwnie u mnie dziala a raczej nie dziala. mam go uruchomionego w autostarcie ale nic.
jak go wylacze i wlacze (czytaj task manager inaczej nie widzi porgamu) to dziala.

ja zaczalem szukac programu takiego typu po znalezionych opcjach w g- profile i okazalo sie ze czasami to dziala czasami nie -
nie mam pojecia od czego to zalazy :( jakies inne programy sa ? albo jakis sposob na g- profile??

no i jest. dzisiaj na 1 stroni w pdaclub

http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=15331:powtarzajce-si-przypomnienia&catid=51:programy&Itemid=93
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2009, 10:43:12 wysłana przez marianpower »

*

Offline binks

  • *
  • 59
  • Sprzęt: HP IPAQ 914c
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #889 dnia: Maj 08, 2009, 18:27:24 »
Qrcze, przeczytanie 30stron graniczy z niemozliwoscia jak dla mnie, wiec zapytam wprost:) - szukam czegos do zdalnej administracji talefonem(wm 6.1) w windowsie xp. Czyli zebym w windowsie mial mozliwosc swobodnego nawigowania pomiezy plikami na dysku lokalnym jak i w telefonie.

*

Offline orzo

  • *****
  • 1042
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #890 dnia: Maj 08, 2009, 21:33:19 »
najzwyklejszy ActiveSync?
Mio P560 -> Toshiba G900 , iPod touch 2g -> Samsung Galaxy S2

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #891 dnia: Maj 09, 2009, 00:03:56 »
TotalCommander z wtyczką do obsługi WinCE będzie odpowiedniejszy jeśli masz zamiar się bawić, ActiveSync chociażby nie pozwala zaglądnąć do folderu /Windows...

*

Offline blady.bb

  • ****
  • 720
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Universal, HTC Leo
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #892 dnia: Maj 09, 2009, 10:27:38 »
TotalCommander z wtyczką do obsługi WinCE będzie odpowiedniejszy jeśli masz zamiar się bawić, ActiveSync chociażby nie pozwala zaglądnąć do folderu /Windows...

Pozwala, folder Windows jest po prostu ukryty :wink:
HTC Universal [G3]
Radio: 1.17.00
ROM: Tomal v8.81 Regular (64MB device) WM6.1 - Hybrid Build: 21042.1.6.0
MiniSMS

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #893 dnia: Czerwiec 03, 2009, 21:21:34 »
Ukazała się najnowsza wersja świetnego edytora rejestru CeRegistry Editor v 0.0.5.0

http://ceregeditor.mdsoft.pl/

Do pobrania STĄD

W skrócie jest to Edytor Rejestru dzialajacy pod PC ale edytujacy rejestr naszego PPC. Ma niesamowite możliwości, polecam.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline sdsi

  • ****
  • 807
  • Sprzęt: Dell x30 High 2GB, GPS Wintec WBT-201, iOMNIA 8GB Black
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #894 dnia: Czerwiec 07, 2009, 22:33:21 »
ScreenWriter - bardzo interesujacy program do robienia odrecznych notatek wraz z funkcja alarmu

http://cupper.su/page.php?al=ScreenWriter

*

Offline ..k..l..m..n..

  • *****
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #895 dnia: Czerwiec 07, 2009, 22:46:03 »
ScreenWriter - bardzo interesujacy program do robienia odrecznych notatek wraz z funkcja alarmu
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=45744.msg1004197#msg1004197  ;)
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline sdsi

  • ****
  • 807
  • Sprzęt: Dell x30 High 2GB, GPS Wintec WBT-201, iOMNIA 8GB Black
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #896 dnia: Czerwiec 07, 2009, 22:57:21 »
no - to fajnie, ze jest nas dwoch polecajaych ten program. jezeli zas ew. myslisz, ze nie skorzystalem z wyszukiwarki to sie mylisz; skorzystalem - ale wyrazenia "ScreenWriter" wyszukiwarka nie znajduje...

pozdrawiam  :)

*

Offline ..k..l..m..n..

  • *****
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #897 dnia: Czerwiec 07, 2009, 22:59:51 »
(...) jezeli zas ew. myslisz, ze nie skorzystalem z wyszukiwarki to sie mylisz  (...)

Eeee tam, nic nie myślę ;)  A skoro tak, to dobrze wiedzieć, że przy okazji w takim razie też się nie mylę ;)
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline sdsi

  • ****
  • 807
  • Sprzęt: Dell x30 High 2GB, GPS Wintec WBT-201, iOMNIA 8GB Black
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #898 dnia: Czerwiec 07, 2009, 23:01:59 »
wracajc do programu - przetestowalem i zostawilem na Omnii; dziala bardzo dobrze; alarm tez. tak wiec - polecam :)

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #899 dnia: Czerwiec 17, 2009, 07:03:28 »
Hmm... Ktoś z was używa tego nowego klienta Facebooka od Microsoftu? Po początkowych oporach jednak się do niego przyzwyczaiłem i mogę stwierdzić, że działa lepiej od Skybooka - ma więcej opcji i nie dodaje do każdego komentarza i wiadomości denerwującej sygnaturki informującej o tym, z jakiego softu zostało to wklepane (dodaje jedynie małą ikonkę komórki przy wypowiedzi). Niemniej zauważyłem, że tnie wiadomości - zwyczajnie wysłana w pewnym momencie się urywa, chociaż podczas pisania nie ma informacji o żadnym ograniczeniu ilości znaków. Sam Facebook narzucił ograniczenie ilości znaków czy w programie jest bug?

BTW że też ludzi nie mogą normalnie pisać maili, jak za starych, dobrych czasów...