Nowa wersja installera

  • 10 Odpowiedzi
  • 3455 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Nowa wersja installera
« dnia: Maj 06, 2008, 13:02:52 »
Pojawiła się nowa wersja ;) Warto zrobić update :)

Ale...
...ja mam problem z nim.. Chyba działał poprawnie zanim zainstalowałem "Kate". Po jej zainstalowaniu (trial) i uruchomieniu paru funkcji wszystko działało, ale kiedy chciałem już się pozbyć programu i wejść do niego aby wyłączyć dodatki wyskoczył mi komunikat, że coś jest zwalone i trzeba przeinstalować aplikację. No to idę do installera i daję "uninstall" na Kate, a tutaj: "Main script execution filed"... I tak w kółko.
Jak uruchamiam teraz Installera to mi wyświetla komunikat:
Cytuj
Installer was not installed corectly. It should be run as root:wheel. We will continue but please remember that it may not function correctly
Robiłem resety i reinstalowałem Installera, a najgorsze jest to, że ikonki Kate już nie ma nawet :/ Tak się pomieszało, że nie wiem co zrobić. Jakieś rady?
Może mi ktoś podesłać działający katalog "Kate.app" aktualnej wersji (wrzucić na forum albo na maila)?

Co robić? :/

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Nowa wersja installera
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2008, 15:19:01 »
Mi tez sie tak kiedys uwalilo jak bawilem sie (jeszcze wtedy) Caterpillarem 2 i pomoglo tylko restore, walczylem 2 dni...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Dino_Zaurus

Odp: Nowa wersja installera
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2008, 15:38:21 »
mi Caterpillar tez uwalil iP i nie mam zamiaru juz nigdy go uzywac....

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: Nowa wersja installera
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2008, 20:46:59 »
No proosze tylko nie mówcie mi, że muszę restore robić :/ Cholera :mad: A restore chciałem robić najwcześniej w przyszłym miesiącu jak wypuszczą 2.0 :-?
No to takie pytanie mam w zaistniałej sytuacji:
Jeśli mam JB zrobiony ZiPhone (FW 1.1.4) i zrobie backup programem iPhone PC Suite to czy po odtworzeniu tego backupu na systemie "zJailBreakowanym" za pomocą Liberty (na FW 1.1.4) będzie działać wszystko (głównie kontakty, kalendarz, ustawienia?, muzyka, filmy)?

Może jeszcze powalczę trochę więc czy mógłby mi ktoś podesłać paczkę programu Kate? Nie musisie aktywować jego funkcji. Wystarczy zainstalować i przekopiować do PC, a potem wywalić. Byłym bardzo wdzięczny :)

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Nowa wersja installera
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2008, 21:40:55 »
Przekopiowywanie dzialajacego Caterpillara nie pomoglo, wiec IMO skopiowanie Kate tez nie da nic, bo on sie za mocno ingeruje z systemem.

Co do Backupu ustawienia, kalendarz i kontakty to Ci iTunes przywroci z backupu.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: Nowa wersja installera
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2008, 21:52:06 »
Ale nie mam żadnego programu do obsługi kontaktów i kalendarza, więc synchronizacja przez iTunes odpada (nie da się).

A jak już przekopiowałeś to co próbowałeś robić? Aplikacja się nie włączała czy jak? Bo ja bym chciał przekopiować, uruchomić, wyłączyć wszystkie dodatki i odinstalować cały ten syf.
Może jednak by się ktoś skusił żeby mi podesłać? :P Albo inaczej, ten kto mi zapoda "Kate.app" nie dostanie warna :E
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2008, 21:54:05 wysłana przez Nameless »

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Nowa wersja installera
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2008, 22:23:34 »
kate.app nic nie da, bo dodatki sie integruja z systemem podmieniajac jakies pliki systemowe i sama aplikacja sie odpalala tylko albo sie wysypywala, albo nie mozna bylo ruszyc ustawien. Installer wysiadl... identyczne objawy :(
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: Nowa wersja installera
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 06, 2008, 23:04:56 »
Jeszcze pokombinuje bo dostalem folder aplikacji. A moze jak czas trwania trialu minie to sie to wszystko uspokoi (dodatkow funkcje same sie wylacza)?

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: Nowa wersja installera
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 07, 2008, 00:13:34 »
No i poradziłem sobie :P  Już kilka razy miałem takie sytuacje, że sugerowano mi restore jako jedyne wyjście z sytuacji, a ja moim uporem i grzebaniem naprawiłem sobie iPoda ;) Skończyło się na tym, że "poburzyły" mi się ikonki na SB i muszę jeszcze raz je układać (a jest co układać bo mam 4 karty ikon (po moim rozłożeniu robi się 5) :E

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Nowa wersja installera
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 07, 2008, 00:33:25 »
Tak, ale masz iPoda mi po caterpilarze przestala dzialac aplikacja telefon i settings sie wywalalo...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: Nowa wersja installera
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 07, 2008, 16:45:35 »
A więc zrobiłem tak, że wrzuciłem do folderu applications spakowanego installera ("Installer.zip" - zresztą to ten, który mi kiedyś wysłałeś chyba). Potem komendami z poziomu PC (przez ssh) wyrzuciłem starego i w jego miejsce wypakowałem czyściocha, ustawiłem chmody i z poziomu Installera zainstalowałem Kate, wyłączyłem funkcje w programie, a na koniec wywaliłem jeszcze raz i wszystko wróciło do normy po ponownej operacji z Installerem.
No nie wiem jak to u Ciebie było, ale u mnie było opropnie i wyglądało na to, że faktycznie tylko restore pomoże ;)

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~