Nie działający dotyk, jak odzyskać numery tel

  • 7 Odpowiedzi
  • 11892 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nie działający dotyk, jak odzyskać numery tel
« dnia: Grudzień 07, 2013, 19:16:18 »
Witam,
Otóż przestał mi działać dotyk w telefonie LG P500( andek 2.3.6 chyba).
Czy jest możliwość odzyskania kontaktów? zapisane na telefonie(znaczy są na sim, ale 2 ważne kontakty są na tel), robiłem kopie zapasową, ale ostatnio jakieś 1 miesiąc temu, a mam dość ważny numer twz 2, które są na tel.
Podłączyłem telefon do kompa, lecz program Pc Suite od LG chce abym wyłączył pamieć masowa w opcjach, ale tego nie mogę zrobić bo ekran nie działa.
Wyczytałem że można niby wgrać innego "roota" czy coś takiego i potem przez program zrobić kopie zapasową, jak ma się roota to niby nie pyta o to czy jest ustawione "pamieć masowa"
ps: Jak nie ten dział proszę o przeniesienie.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.   

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Nie działający dotyk, jak odzyskać numery tel
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2013, 19:50:08 »
Nie masz tych numerów w bilingu o swojego operatora?


Pozdrawiam,
Ł.O.

Odp: Nie działający dotyk, jak odzyskać numery tel
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2013, 20:40:07 »
Niestety założyłem konto, są że dzwoniłem albo kots do mnie dzwonił, ale nie ma pokazanego numeru, wiesz jak to sprawdzić?

*

Offline hipeck

  • **
  • 212
Odp: Nie działający dotyk, jak odzyskać numery tel
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2013, 22:03:42 »
Czytnik kart Sim na Alledrogo.  pozdr

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: Nie działający dotyk, jak odzyskać numery tel
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2013, 22:29:47 »
zapisane na telefonie(znaczy są na sim, ale 2 ważne kontakty są na tel)

Czytnik kart Sim na Alledrogo

Jak sie ma jedno do drugiego? :mysli: :-?

*

Offline hipeck

  • **
  • 212
Odp: Nie działający dotyk, jak odzyskać numery tel
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2013, 23:29:25 »
Czyli tych istotnych nie masz na karcie? To inna sprawa, tu niestety nie pomogę.  Pozdr

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Nie działający dotyk, jak odzyskać numery tel
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 08, 2013, 09:23:17 »
Jak nie masz roota ani custom recovery (i na dodatek nie miałeś backupu do chmury) to jest problem. Zresztą nawet z rootem byś niewiele zdziałał, bo i tak się pyta w okienku o zezwolenie na podwyższenie uprawnień, a nie tapniesz przycisku z konsoli. Custom recovery za to można obsługiwać przyciskami głośności i power, więc można zrobić backup, potem przez usb go zgrać i próbować wyciągać coś z niego (jest to cały system, więc nie przywrócisz na innym modelu telefonu).
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: Nie działający dotyk, jak odzyskać numery tel
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2013, 10:04:13 »
Witam, udało się odzyskać ważny numer.
Pomogła podpowiedź "lola" Ł.O.
Założyłem konto na Play24, karte sim dałem do 2 telefonu aby odebrać kod weryfikacyjny, wpisałem go na stronce i tak założyłem konto. Wszedłem w zakładkę połączenia a potem wyszukaj połączenia, pokazuje wszystkie połączenie, lecz nie ma numerów(podejrzewam że jak bym miał na abonament to by pokazywało numery), dobra ale do sedna sprawy, uratowało mnie Raporty(jest to w tej samej zakładce połączenia) w raportach pokazuje 5 numerów z którymi najczęściej rozmawialiśmy, i dzięki temu udało mi się odzyskać numer.
Ale jeśli bym mało rozmawiał z tym numerem(kupującym) to już raczej nic by się nie dało zrobić, chociaż mógby puść do salony PLAY i myślę że tam podali by mi numer.
Najdziwniejsze jest to że chodze do 2tech infor a nie miałem żadnych kopi nr tel, u siebie na komputerze to kopi systemu mam przynajmniej 2, nie liczę już kopi ważnych dokumentów bo ich chyba z 6, kiedyś jak padł dysk nie było problemu przywrucic dane, a o telefonie nie wiem, że tak powiem olałem go, ale teraz to się zmieni :) , na pewno będę robił kopie zapasowe, kontakty będę zapisywał na karcie sim i tel, do tego nie zaszkodzi synchronizacja z google play.
Dziękuje za pomoc,
Pozdrawiam