Mobilking - Nowy operator

  • 79 Odpowiedzi
  • 17767 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline maciekzx

  • **
  • 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eee 904HD|Nokia 9300|i600|Centro|Wallaby|Treo 600
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 04, 2008, 15:10:33 »
Re_, przeczytałem post Tempa o polowaniu jako Twój :D
Zapamiętaj sobie że re_ zawsze zaczyna zdania z małej litery:)

*

Offline kristoff_sz

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • I śmieszno i strasznie!
  • Sprzęt: HTC TyTN II (Kaiser KAIS130)
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 04, 2008, 15:11:17 »
Sfera intelektualna chyba nie różni się aż tak bardzo :wink:

Bardziej sfera emocjonalna i psychiczna. Kobiety są bardziej podatne na różnego rodzaju rzeczy związane z emocjami.
Kaiser (KAIS 130)
ROM:   APR16 Dutty's WM6.1
Radio: 1.58.16.27
SPL:    3.56.HARD

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 04, 2008, 15:13:14 »


Prawdą jest to, że większość kobiet jest słabsza od mężczyzn, ale absolutną nieprawdą jest to, że nie może kobieta przewyższyć mężczyznę w sile :].

Nigdy nie staram się niczego nadintepretować, po prostu tak mówi cały kontekst Twojej wypowiedz Re_, jeśli coś jest do sprostowania, musisz napisać to od razu niepozostawiając domysłów ;)

oczywiscie, ze moze. i tego nie neguje. co do psychiki to psychika kobiety jest troche inna i na obecna chwile w duzej mierze psychika kobiety jest ksztaltowana przez nasze realia.
nie chce nic nikomu zabraniac, itd itd :) chodzilo mi glownie o to, ze nie mozna postawic znaku rownosci. nie ze wskazaniem, ze ktoras plec jest lepsza a gorsza. tylko o to mi chodzilo :)


wikrap- no i nic odkrywczego nie napisales, widze, ze nadal mnie nie rozumiesz :P

PS jak dla mnie EOT, mam nadzieje, ze teraz sie wyjasnilo.

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 04, 2008, 15:22:27 »
No trochę racji masz, poprzednio źle cię zrozumiałem, bo napisałeś zbyt ogólnie :P No tego = nie można postawić, bo każda płeć ma swoje mocniejsze i słabsze aspekty przy czym żedna nie jest lepsza ani gorsza- chyba to masz na myśli? :)

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 04, 2008, 19:54:32 »
Re_ jak dobrze wspomniałeś to są tylko predyspozycje i nic więcej. To znaczy tylko tyle, że w grupie stu mężczyzn będzie więcej osób o lepiej rozbudowanej muskulaturze niż w grupie stu kobiet. :) Niemniej kobieta też może sobie sprawność fizyczną wyrobić. No i jednak bycie mężczyzną nie oznacza automatycznie posiadania muskulatury. Nie przesadzajmy, tutaj decydujące znaczenie ma styl życia. ;)
Zresztą ten przykład z polowaniem słyszę tak często... A co powiesz na ten, który przytoczyłem ze średniowieczną wioską? Tam i kobieta i mężczyzna musieli się nieźle namęczyć w czasie żniw to już zwłaszcza, zwłaszcza jeśli jakimś wołem nie dysponowali. :)

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:08:27 »
Właśnie przed chwilą dzwoniła do mnie Pani z Plusa z ofertą dla firm. Jak słyszałem warunki i ceny rozmów to nic tylko się zaśmiać - w najdroższej taryfie elastycznej nie dadzą rozmów tańszych niż w Mobilking. :| Żenada i dno. To już wolę te ich reklamy i dobrą przejrzystą ofertę, niż dobre reklamy i syfiatą oferte. :)

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:58:01 »
No a mbank?
mbank vs. mobilking:

gadanie- 45gr/39gr
sms- 14gr/15gr
net  10gr za 100KB/ 50gr za 100KB
mms 36gr/50gr

Jak dla mnie wygrywa mbank z równie prostą ofertą bez taryf i pieprzenia, a bez krzywej ideologii :wink:

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 22, 2008, 18:05:06 »
No a mbank?
mbank vs. mobilking:

gadanie- 45gr/39gr
sms- 14gr/15gr
net  10gr za 100KB/ 50gr za 100KB
mms 36gr/50gr

Jak dla mnie wygrywa mbank z równie prostą ofertą bez taryf i pieprzenia, a bez krzywej ideologii :wink:

Dla mnie mBank jest zbyt wirtualny, czyli nie mozna doladowac nigdzie konta - tylko przez internet. Jak ktos uzywa internetu to i tak od mBanku bedize lepsza Heyah - ma teraz najlepsza oferte internetowa i dobre ceny rozmow - 44gr do wszystkich poza Play oraz 2gr/100KB  - bezkonkurencyjna oferta dla korzystajacych z netu. Osobiscie sie do nich nie zaliczam - tylko w domu po wifi od czasu do czasu :) Poza domem mam rozne hotspoty - na uczelni, w barach itd :)

Poza tym nie jestem facetem ktorego razi ladna kobieta w reklamie TV, wiec MK jest dla mnie jak znalazl ;)

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 22, 2008, 19:18:42 »
Ale nie wiem, czy dobrze zrozumiałeś, nie chodzi o to że nas razi ładna kobieta, tylko poniżanie jej i stawianie poniżej faceta i pokazywanie ich(fikcyjnej) głupoty i niedyspozycji do wykonywania pewnych czynności :wink:

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 22, 2008, 19:34:22 »
tylko poniżanie jej i stawianie poniżej faceta i pokazywanie ich(fikcyjnej) głupoty i niedyspozycji do wykonywania pewnych czynności :wink:

Fakt, tylko dziwi mnie dlaczego reklamy MK sa takie zle i ponizajace dla kobiet, a reklamy proszku do prania lub tabletek do zmywarki, gdzie miła Pani suszy zęby do takiej kostki sa juz w porzadku i nikogo nie obraza. Jakbym byl inteligentna kobieta to zdecydowanie bardziej denerwowala mnie idiotyczna reklama takiej kostki czy proszku do prania - skierowana dla polmozgich idiotek, a nie reklama ktora jest robiona z przymrozeniem oka i miala byc z zalozenia zabawna. Niestety zyjemy w Polsce i z poczuciem humoru marnie u nas.

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 22, 2008, 20:04:53 »
Przyznam się, że też śmiałem sie z reklam mobilkinga,a le tu chodzi o ideologię a nie śmiesznośćć tych reklam

Wiesz, pani szczerząca sie do kostki- no to jest pokazany że tak powiem jeden egzemplarz kobiety, która się szczerzy do kostki, a w mobilkingu jest jazda po wszystkich paniach :wink:

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 22, 2008, 20:10:50 »
Wiesz, pani szczerząca sie do kostki- no to jest pokazany że tak powiem jeden egzemplarz kobiety, która się szczerzy do kostki, a w mobilkingu jest jazda po wszystkich paniach :wink:

W dodatku przecież dobrze wiemy, że istnieje taka grupa kobiet, które faktycznie "szczerzą się do kostki". Taki były, są i będą. Z reguły już w szkole takiej nie idzie za dobrze, życiową ambicją jest dla mniej znalezienie faceta i zaciągnięcie go przed ołtarz/do urzędu stanu cywilnego, potem zaraz jeden dzieciak, drugi i do końca życia realizuje się tylko w zmywaniu, praniu i gotowaniu. O braku życiowych ambicji może świadczyć tekst rozmów prowadzonych przez takie kobiety, które można czasem zasłyszę na przystanku, w autobusie itp. Niestety te reklamy oddają smutny (przynajmniej z naszego punktu widzenia) fragment rzeczywistości.

Te od Mobilkinga mówiły, że kobieta z definicji jest istotą gorszą od mężczyzny, która pewnych rzeczy nie osiagnie choćby jak się starała, a tylko próbując narazi się na śmieszność. Jak to nazwać, jak nie skrajny szowinizm?

Mnie to zresztą wcale nie śmieszyło, widać mam inne poczucie humoru. ;)

*

Offline BigBadBlackDog

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moja mała mieścinka :)
  • Sprzęt: i780, Motorola Pro+
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 22, 2008, 20:12:03 »
No a mbank?
mbank vs. mobilking:

gadanie- 45gr/39gr
sms- 14gr/15gr
net  10gr za 100KB/ 50gr za 100KB
mms 36gr/50gr

Jak dla mnie wygrywa mbank z równie prostą ofertą bez taryf i pieprzenia, a bez krzywej ideologii :wink:

Dla mnie mBank jest zbyt wirtualny, czyli nie mozna doladowac nigdzie konta - tylko przez internet. Jak ktos uzywa internetu to i tak od mBanku bedize lepsza Heyah - ma teraz najlepsza oferte internetowa i dobre ceny rozmow - 44gr do wszystkich poza Play oraz 2gr/100KB  - bezkonkurencyjna oferta dla korzystajacych z netu. Osobiscie sie do nich nie zaliczam - tylko w domu po wifi od czasu do czasu :) Poza domem mam rozne hotspoty - na uczelni, w barach itd :)

Poza tym nie jestem facetem ktorego razi ladna kobieta w reklamie TV, wiec MK jest dla mnie jak znalazl ;)

heh, oferta niby dobra, przesył danych super tani jak na realia prepaidowe, ale ta jedna stawka to troszkę sciemka - bo obowiązuje tyko dla głównych operatorów a za połączenia do operatorów wirtualnych czyli wszystkie mbanki, sami swoi i inni tego typu oraz dodatkowo play stawka się robi sporawa bo 79 groszy :) aczkolwiek oferta i tak jest ciekawa - w sumie z jej użyciem można by zrezygnować z simdaty bo tu i gadanie w miarę tanie i dane tez super tanie :)
Nie puszczone bąki unoszą się do mózgu, stąd biorą się posrane pomysły

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 22, 2008, 21:21:59 »
No a mbank?
mbank vs. mobilking:

gadanie- 45gr/39gr
sms- 14gr/15gr
net  10gr za 100KB/ 50gr za 100KB
mms 36gr/50gr

Jak dla mnie wygrywa mbank z równie prostą ofertą bez taryf i pieprzenia, a bez krzywej ideologii :wink:

dla mnie wygrywa mobilking i to miażdżąco... 39gr vs 45... a ja rozmawiam dużo ;-)

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 23, 2008, 10:46:08 »
A ja więcej smsuje i korzystam z neta, wiec dla  mnie wygrywa mbank  B) Mobilking wygrywa tylko w gadaniu :P

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 23, 2008, 22:53:34 »
Od pierwszego stycznia ma być cenowa rewolucja - obniżenie stawek MTR, co ma wymusić dużą obniżke cen u operatorów. CIekaw jestem czy jakikolwiek prepaid z wielkiej trojcy obnizy ceny ponizej tej oferowanej przez Mobilking.

*

Offline szybki

  • *
  • 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ..:: Do wyboru do koloru ::..
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 23, 2008, 23:07:30 »
Tak będzie obniżenie stawek na połączenia ale np TikTak 20 zł już nie przedłuża ważności konta , reszta pójdzie za ciosem , ot taki mały "kruczek" ,
jeśli reszta nie obniży cen to pewnie podniesie ceny do samego MK jak w przypadku Play .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2008, 23:11:11 wysłana przez szybki »

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 24, 2008, 10:54:32 »
Od pierwszego stycznia ma być cenowa rewolucja - obniżenie stawek MTR

ehh, powinno być zlikwidowanie a nie obniżenie :)

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 02, 2009, 13:08:07 »
No i mamy nowy rok. Stawki są już zlikwidowane, a operatorzy rzucili się na obniżanie cen - wszystko ku zadowoleniu swoich obecnych klientów...

*

Offline Asassello

  • ****
  • 594
  • Sprzęt: LOOX 718, i600, i5700
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 03, 2009, 19:14:57 »
heh, oferta niby dobra, przesył danych super tani jak na realia prepaidowe, ale ta jedna stawka to troszkę sciemka - bo obowiązuje tyko dla głównych operatorów a za połączenia do operatorów wirtualnych czyli wszystkie mbanki, sami swoi i inni tego typu oraz dodatkowo play stawka się robi sporawa bo 79 groszy
chodzi ci o mbank czy mobilking czy może heyah?