Mobilking - Nowy operator

  • 79 Odpowiedzi
  • 17765 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline misbond

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 07, 2008, 17:37:46 »
no ja się skusiłem na atrakcyjny (złoty numer) kupiłem starter przedewszystkim na pudełko do fajek bo ciągle miałem połamane, plakat super dziewczyny jest strasznie tandetny format a4 więc trudno go nazwać plakatem, breloczek to kawałek Dużej obwódki karty sim (badziewie) naklejki to szmelc z logo MK :-( smycz jak smycz, najgorsze było zdziwienie kiedy włożyłem karte sim do fona i zarządał aktywacji, więc dzwonie, nieprzyjemny babsztyl w boku zapytał się co dla mnie sie liczy beczka piwa czy wypad ze znajomymi i kilka innych idiotycznych pytań za wszelką cene chciała mi uruchomic gprs i dać jakiś pakiet "darmowych" gażetów. Ogólnie mam kiepskie "pierwsze wrażenie" narazie numer wykorzystuje do testów fonów.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 07, 2008, 21:42:30 »
Aktywacja telefoniczna  :O

Prawie jak w m$ :D

*

Offline zygzag

  • ****
  • 808
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Polaris>OMNIA II i8000>Wave II S8530>SGS II
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 17, 2008, 12:08:00 »
nieprzyjemny babsztyl w boku zapytał się co dla mnie sie liczy beczka piwa czy wypad ze znajomymi i kilka innych idiotycznych pytań za wszelką cene chciała mi uruchomic gprs i dać jakiś pakiet "darmowych" gażetów. Ogólnie mam kiepskie "pierwsze wrażenie" narazie numer wykorzystuje do testów fonów.

A co chciałeś skoro to szowinistyczny operator - babka miała być dla Ciebie miła?  :grin:

*

Offline narqotic

  • *****
  • 1852
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 17, 2008, 13:45:40 »
Aktywacja telefoniczna  :O

Prawie jak w m$ :D

No przecież jakoś muszą sprawdzić czy jesteś prawdziwym mężczyzną  :grin:

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 02, 2008, 18:08:56 »
No to Mobilking dorzucił do pieca. Nowa stawka to 39gr/min do wszystkich bez żadnych pakietów itp. Oferta stała, a nie jakieś durne pakieciki.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 02, 2008, 22:14:30 »
za przeproszeniem ...

KURWA :mad: :mad:



mam w orange 70gr/min... W abonamencie... I płacę od 100-140zł/m-c  :|

*

Offline Mixefr

  • ***
  • 331
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy sII, Nokia E90, N560, Samsung Q1b.
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 02, 2008, 22:25:17 »
Ale chyba za to masz raz na 2 lata całkiem fajny telefon od opa   :E
Dawno temu: Siemens SL45i, Nokia 9300, SPV M3000, SE P990i, HTC Universal, Samsung i780, Nokia E51, HTC Kaiser, iPhone 3G, SE P1i.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 03, 2008, 15:27:17 »
wcześniej miałem umowę roczną, więc nie  :S

potem 2letnią i dostałem za 350zł n70 która była warta na allegro 500-600.  I tak się nie opłaca.

Jak nie masz telefonu na firmę to wpychają ludziom totalne gówno. Tel za który ode mnie chcieli wtedy ~1000 zł kupel dostał za 1zł, bo na firmę.

Jedyne co, to to, że nie trzeba z doładowaniami konta się bujać.

*

Offline Mixefr

  • ***
  • 331
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy sII, Nokia E90, N560, Samsung Q1b.
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 03, 2008, 16:08:52 »
Jedyne co, to to, że nie trzeba z doładowaniami konta się bujać.
Zgadzam się. Właśnie dlatego podpisałem umowę w Pleju. Nie jest najgorzej z cenami, za 200zł dostałem e51, więc też nie najgorzej, jednak krew mnie zalała jak się po kilku dniach zreflektowałem, że internet jest osobno naliczany i doliczany do rachunku. No żesz ku**a, myślałem że mnie coś trafi  :kill: . A nikt nie był łaskaw mnie poinformować o tym przy podpisywaniu umowy, chociaż pytałem.  :-|
Dawno temu: Siemens SL45i, Nokia 9300, SPV M3000, SE P990i, HTC Universal, Samsung i780, Nokia E51, HTC Kaiser, iPhone 3G, SE P1i.

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 03, 2008, 16:28:22 »
A ja mam mbank mobile , mało popularne,a dobre :D 45 gyra za minutę,  14 za sms, internet 5gr/50kb

"Czego chcieć więcej ,prócz tego co mam" :D :P

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 03, 2008, 17:37:48 »
Niestety muszę się zgodzić - jakiś czas temu kończyła mi się umowa w Plusie. Chociaż przedłużałem już kolejny raz i korzystam z tego numeru od dosyć dawna, to proponowali mi same badziewne telefoniki dla nastolatków... Nawet żadnego Symbianowca nie mieli, tzn. inaczej - mieli za złotówkę, ale tylko dla Biznesu. ;) Tak więc wziąłem zamiast tego jakiś pakiecik minut czy SMSów za przedłużenie umowy. Allegro to jednak najlepsze wyjście. ;)
Prawdą jest, że moje rachunki zbyt wysokie nie są - taki profil korzystania z komórki. Parę SMSów, czasem jakaś rozmowa, więcej odbierania zresztą niż dzwonienia no i pakiet do transmisji danych. ;) Tyle tylko, że takich klientów nie powinno się dyskryminować, w obecnych warunkach wolnego rynku operator powinien zdawać sobie z tego sprawę. Przez ten czas zresztą to oni na moim abonamencie parę pary odbili sobie taką potencjalną komórkę. ;)

Ktoś zapyta: "Skoro nie dzwonisz, to po co Ci abo?". Z prostej przyczyny - nie mam ochoty bawić się w zdrapki, uzupełnianie konta, szukanie kiosku. Używałem przez jakieś dwa lata pre-paid w czasach prehistorycznych (Motka T205) i nie wróciłbym do tego. Prawo Murphy'ego działało doskonale - kasy nie było na koncie akurat wtedy, gdy trzeba było wykonać telefon. ;)

A Mobilkinga to ja nie tknę choćby mi dawali 1gr za minutę do wszystkich sieci. Ze względów ideologicznych. Za te kretyńskie, szowinistyczne reklamówki. Jasno pokazali kto jest ich targetem - pryszczaty nastolatek z kompleksem własnej męskości. Nie mam zamiaru w to wchodzić choćby dlatego, że nie chcę, aby ktoś kiedyś przypadkiem skojarzył mnie z taką grupą jako użytkownika tej "sieci". ;)

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 03, 2008, 17:43:40 »
A Mobilkinga to ja nie tknę choćby mi dawali 1gr za minutę do wszystkich sieci. Ze względów ideologicznych. Za te kretyńskie, szowinistyczne reklamówki. Jasno pokazali kto jest ich targetem - pryszczaty nastolatek z kompleksem własnej męskości. Nie mam zamiaru w to wchodzić choćby dlatego, że nie chcę, aby ktoś kiedyś przypadkiem skojarzył mnie z taką grupą jako użytkownika tej "sieci". ;)

Ja podobnie :wink: Chociaż myślę, że taki operator obejmowałby jako cel również, a nawet bardziej kryzys wieku średniego niż prysczatych, choć tych pryszczatych zniską samooceną też pełno, ale oni zwykle się doowartościowują poniżaniem innych i MK nie jest niezbędny :wink:

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 03, 2008, 17:48:00 »
zdrapki i szukanie kiosku? To już nie te czasy, teraz się doładowuje przez Internet i telefon masz momentalnie odblokowany  :P

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 03, 2008, 17:53:45 »
A w mbanku to już automatycznie nawet :D

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 03, 2008, 18:38:37 »

A Mobilkinga to ja nie tknę choćby mi dawali 1gr za minutę do wszystkich sieci. Ze względów ideologicznych. Za te kretyńskie, szowinistyczne reklamówki. Jasno pokazali kto jest ich targetem - pryszczaty nastolatek z kompleksem własnej męskości. Nie mam zamiaru w to wchodzić choćby dlatego, że nie chcę, aby ktoś kiedyś przypadkiem skojarzył mnie z taką grupą jako użytkownika tej "sieci". ;)

Ja podobnie :wink: Chociaż myślę, że taki operator obejmowałby jako cel również, a nawet bardziej kryzys wieku średniego niż prysczatych, choć tych pryszczatych zniską samooceną też pełno, ale oni zwykle się doowartościowują poniżaniem innych i MK nie jest niezbędny :wink:


Śmieszą mnie takie wypowiedzi. Osobiscie mam to gdzies jak reklamuje sie operator, bo liczy sie oferta - ta w MK jest naprawde bardzo dobra, wiec moj numer firmowy tez pojdzie do MK ze wzgledu na to, ze wiecej odbieram rozmow od klientow niz dzwonie do nich. Poza tym 99% nie ma bladego pojecia, ze np. 882 to Mobilking, a 666 to numer diabła. Kompleksy trzeba chyba miec, zeby nie wybierac danej sieci ze wzgledu na taka czy inna reklame. Gdybym mial na to patrzec to nie mialbym telefonu, bo kazdy operator mial w swojej karierze reklamy kierowane do kompletnych krertynow i obrazajace inteligencje przecietnego czlowieka o ilorazie inteligencji troche wyzszej od buta czy szczoteczki do zebow. Simplus i chcecie Hit to reklama dla twardzieli, podobnie jak ten idiotyczny spot ery ktory lecial niedawno ze sterowcem w roli glownej... przykladow jest duzo wiecej.

*

Dżeju

Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 03, 2008, 18:42:24 »
... Śmieszą mnie takie wypowiedzi. Osobiscie mam to gdzies jak reklamuje sie operator, bo liczy sie oferta ...

Mnie z kolei śmieszą takie wypowiedzi  :evil:  Oferta czyli kasa, a kasa to tylko świstek papieru. Nie wiedziałeś o tym  :evil: 
Nie każdy patrzy tylko na świstek czyli kasę  :mrgreen:

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 03, 2008, 19:14:50 »
Śmieszą mnie takie wypowiedzi. Osobiscie mam to gdzies jak reklamuje sie operator, bo liczy sie oferta - ta w MK jest naprawde bardzo dobra, wiec moj numer firmowy tez pojdzie do MK ze wzgledu na to, ze wiecej odbieram rozmow od klientow niz dzwonie do nich. Poza tym 99% nie ma bladego pojecia, ze np. 882 to Mobilking, a 666 to numer diabła. Kompleksy trzeba chyba miec, zeby nie wybierac danej sieci ze wzgledu na taka czy inna reklame. Gdybym mial na to patrzec to nie mialbym telefonu, bo kazdy operator mial w swojej karierze reklamy kierowane do kompletnych krertynow i obrazajace inteligencje przecietnego czlowieka o ilorazie inteligencji troche wyzszej od buta czy szczoteczki do zebow. Simplus i chcecie Hit to reklama dla twardzieli, podobnie jak ten idiotyczny spot ery ktory lecial niedawno ze sterowcem w roli glownej... przykladow jest duzo wiecej.


Rozumiem, że wystarczy dać ci bonusy i już będziesz skakał jak ci zagrają? No sory, ale ja się szanuję :|

Jednak ja bym się wstydził pisać z dziewczyną z numeru mobilkinga, jakie by te smsy tanie nie były to wstyd :P

jakoś nie zauważyłem w reklamach plusa bądź ery czy orangutana treści uwłaczających jakiejś płci/grupie etnicznej/orientacji seksualnej czy propagujących nazizm satanizm czy antysemityzm :P itp.

Mówisz, że każdy operator kieruje swoje reklamy do debili- nie rozumiem cię ,możesz zapodać jakiś przykład? Z drugiej strony to z czego mają się utrzymywać jak nie z debili? Stanowią sporą część społeczeństwa :wink: Jednak konkretnie nie wiem o jakie raklamy ci chodzi, które miałyby być skierowane bezpośrednio w debili, a nie do reszty społeczeństwa :wink:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2008, 19:22:37 wysłana przez wikrap1 »

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 03, 2008, 19:45:57 »
Rozumiem, że wystarczy dać ci bonusy i już będziesz skakał jak ci zagrają? No sory, ale ja się szanuję :|

Jednak ja bym się wstydził pisać z dziewczyną z numeru mobilkinga, jakie by te smsy tanie nie były to wstyd :P

Dokładnie o to mi chodziło, z tym, że nie miałem na myśli nawet osobiście tego co pomyśli dziewczyna lub ktokolwiek inny. Reklamy Mobilkinga osobiście mnie wkurzyły, wyrobiłem sobie dość jednoznaczne zdanie o ludziach stojących za tym wszystkim. A skoro tak, to niby jakim cudem mieliby na mnie zarabiać? Po co miałbym z własnej woli dawać kasę komuś, kto mi podpadł. Tylko dlatego, że tam, jest trochę taniej? Ja jednak nie należę do tej grupy ludzi, którzy zatańczą na jednej nodze w centrum miasta, żeby dostać jakiegoś bonusa. ;)

Cytuj
jakoś nie zauważyłem w reklamach plusa bądź ery czy orangutana treści uwłaczających jakiejś płci/grupie etnicznej/orientacji seksualnej czy propagujących nazizm satanizm czy antysemityzm :P itp.

Ja wyłączyłbym satanizm z tej grupy. Satanizm to trochę jak masoneria - wszyscy "wiedzą", że sataniści są niebezpieczni, ale nikt nie potrafi podać jednego, konkretnego przykładu. Jak się okazuje to te wszystkie opowieści o porywaniu dzieci ze szpitali, zabijaniu dziewic i czarnych mszach są wyssane z palca. Wyłączam rzecz jasna nastolatków, którzy posłuchają jakiegoś "satanistycznego" metalu i potem idą po pijaku cmentarz zdemolować - to nie religia czy nawet sekta, to zwyczajnie inny rodzaj dresiarstwa. ;P
Natomiast Ci sataniści czytający "Biblię Szatana" to tak naprawdę ruch filozoficzny, taki libertariański humanizm, tyle tylko, że posiadający własne "dogmaty" i przez to udający religię. ;)

Cytuj
Mówisz, że każdy operator kieruje swoje reklamy do debili- nie rozumiem cię ,możesz zapodać jakiś przykład? Z drugiej strony to z czego mają się utrzymywać jak nie z debili? Stanowią sporą część społeczeństwa :wink: Jednak konkretnie nie wiem o jakie raklamy ci chodzi, które miałyby być skierowane bezpośrednio w debili, a nie do reszty społeczeństwa :wink:

Chodzi przede wszystkim o to, że pozostali operatorzy raczej nie dają tak jasnych komunikatów jak Mobilking. Tam z ekranu wprost razi informacja: "sieć specjalnie dla mizoginów i idiotów z kompleksem na punkcie własnej męskości". Ja nie uważam się za członka tej grupy, więć startera tej sieci nie kupię - proste. ;)

I żeby nie było - nie jestem zwolennikiem jakiegoś skrajnego feminizmu. Niemniej obrażanie kobiet za to, że są kobietami, poprzez sugerowanie, iż w pewnych dziedzinach są upośledzone, to chory pomysł. Istnieje wiele przykładów, kiedy kobieta dobrze radziła sobie w "męskim" fachu i odwrotnie.

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 03, 2008, 20:00:29 »
O tym sataniźmie to akurat kwestia dyskusyjna. są argumenty za i przeciw satanizmowi, jak i rózne odłamy satanizmu.

Akurat o demolowaniu cmentarxy jako satanistycznym obrządku to nie słyszałem  :P Chyba, że masz na myśli wy,ysły tych dresiaży :E



*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 03, 2008, 22:54:37 »
Rozumiem, że wystarczy dać ci bonusy i już będziesz skakał jak ci zagrają? No sory, ale ja się szanuję :|

Bonus? Nie bardzo. Zalezy mi na uczciwosci, a jeszcze nie spotkalem sie z tym u innych operatorow. Mobilking jako jedyny nie kaze mi doladowac konta kiedy chce tego operator, Mobilking jako jedyny nie zabiera mi pieniedzy, gdy skoncza sie rozmowy wychodzace i jako jedyny nie stosuje durnych pakiecikow - tylko jasne zasady. Wole to niz okresowe pseudo promocje poręczy i innych badziewi, w ktorym jest zawsze mnostwo haczykow. Korzystalem juz chyba z wszystkich prepaidow i abonamentow w poręcz oraz Plusie i jakos nie widzi mi sie wracanie do tego.

Jednak ja bym się wstydził pisać z dziewczyną z numeru mobilkinga, jakie by te smsy tanie nie były to wstyd :P

Taaaaa... a swistak siedzi ;) Jakby byla odpowiednio ladna to pewnie by nie bylo wstydu ;)

jakoś nie zauważyłem w reklamach plusa bądź ery czy orangutana treści uwłaczających jakiejś płci/grupie etnicznej/orientacji seksualnej czy propagujących nazizm satanizm czy antysemityzm :P itp.

Niestety, reklamy Mobilking sa reklamami dla ludzi z minimum poczucia humoru.

Mówisz, że każdy operator kieruje swoje reklamy do debili- nie rozumiem cię ,możesz zapodać jakiś przykład? Z drugiej strony to z czego mają się utrzymywać jak nie z debili? Stanowią sporą część społeczeństwa :wink: Jednak konkretnie nie wiem o jakie raklamy ci chodzi, które miałyby być skierowane bezpośrednio w debili, a nie do reszty społeczeństwa :wink:

Podalem przyklady idiotycznych reklam. Simplus i reklama "chcecie hit?" czy reklama ery ze sterowcem. Było tego duzo wiecej - ciezko to wszystko spamietac, ale reklamy wielkiej trojki czasem bija w dno od spodu.

Chodzi przede wszystkim o to, że pozostali operatorzy raczej nie dają tak jasnych komunikatów jak Mobilking. Tam z ekranu wprost razi informacja: "sieć specjalnie dla mizoginów i idiotów z kompleksem na punkcie własnej męskości". Ja nie uważam się za członka tej grupy, więć startera tej sieci nie kupię - proste. ;)

Raczej reklamy dla ludzi z dystansem, ktorzy wiedza ze reklama to tylko reklama, a nie jakas wyrocznia.


I żeby nie było - nie jestem zwolennikiem jakiegoś skrajnego feminizmu. Niemniej obrażanie kobiet za to, że są kobietami, poprzez sugerowanie, iż w pewnych dziedzinach są upośledzone, to chory pomysł. Istnieje wiele przykładów, kiedy kobieta dobrze radziła sobie w "męskim" fachu i odwrotnie.
 

No i powiesz, ze niby MK nie ma racji? Pozwolilbys swojej kobiecie pracowac jako gornik? Jesli tak, to jes to przykre, bo mimo ze jest uprawnienie to nie pozwala na postawienie znaku rownosci miedzy kobieta i mezczyzna.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 03, 2008, 23:09:39 »
No i powiesz, ze niby MK nie ma racji? Pozwolilbys swojej kobiecie pracowac jako gornik? Jesli tak, to jes to przykre, bo mimo ze jest uprawnienie to nie pozwala na postawienie znaku rownosci miedzy kobieta i mezczyzna.

No i właśnie to jest śmieszne podejście. Dlaczego jakikolwiek mężczyzna miałby nie pozwalać jakiejś kobiecie pracować w jakimś zawodzie? Oczywiście - drobna kobietka, ważąca 45 kg raczej nie nada się do pracy w kopalni, bo nie popracuje sprzętem ważącym połowę tego, co ona. Jednak nie każda kobieta waży 45 kg i nie jest w stanie pracować fizycznie! Równie dobrze nie wpuściłbym do kopalni wychudzonego mężczyzny - dla dobra jego i współpracowników. ;)
Co tam jeszcze było w tych reklamówkach? Strzelanie z karabinu? Wierz mi, panie nieźle sobie radzą w armii. I sam nie chciałbym z taką spotkać się w walce wręcz, bo widziałem co potrafią... Oczywiście pryszczaci chłopcy oglądający reklamę MK mają spory ubaw oglądając półnagą "idiotkę", która nawet karabinu utrzymać nie potrafi... No cóż - do mnie takie poczucie humoru nie przemawia.

Poczytaj trochę - kobiety naprawdę pokazały, co potrafią. Pracują od bardzo, bardzo dawna w policji, straży pożarnej, na wsiach od wieków na równi z mężczyznami uprawiają ziemię, mieliśmy wybitne programistki, kobiety zajmujące się inżynierią itp.

Na pytanie dlaczego jest ich mniej niż mężczyzn mam zawsze jedną odpowiedź: chłopców nie warunkuje się w takim stopniu jak dziewczynek. Co mam na myśli? W naszej kulturze to dziewczynki dostają już w wieku kilku lat do rąk lalki i jakieś plastikowe garnki - uczy się je bycia żoną i matką. Chłopcom udostępnia się zabawki rozwijające kreatywność, to jest podstawowa różnica. Rzecz jasna teraz się to trochę zmieniło - teraz dziewczynki uczy się jak być zimną, wyrachowaną, dążącą do kasy i sukcesu anorektyczką. ;P

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 03, 2008, 23:22:58 »
a ja mam za przeproszeniem w dupie zarowno mobilkinga jak i rownouprawnienie :P
klocicie sie jakby bylo o co, jeden drugiego nie przekona, moim zdaniem zarowno kobieta jak i mezczyzna maja w spoleczenstwie swoje miejsce i tego sie bede trzymal. i tyle :)

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 04, 2008, 13:41:01 »
Mają swoje miejsce w społeczeństwie? Przerażasz mnie :worried:

Mężczyźni mają przewagę tylko ze względów kulturowych, o jakich wspomniał atlantis. Dinozaury :] myslą, że mężczyźni znaczą coś więcej od kobiet ,bo są mężczyznami, gówno prawda :wink:

Bo niby co? masz większą głowę? Koń też ma dużą i co? :wink: Są jakieś różnice fizyczne, inny układ mięśni czy coś takiego :P ,ale kobiety również mogą osiągnąć muskulaturę większą od niektórych mężczyzn, i dorównują nam intelektualnie :wink:

Panowie, nie czujmy się jakimiś szlachcicami i panami świata, kobiet nie są od nas gorsze, stworzyliśmy stereotypy i kulturę degradującą kobiety do roli wyyłącznie matki i żony, ale to już przestarzały schemat!

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 04, 2008, 13:47:30 »
nie imputuj mi tych bzdur co wypisales, prosze.
nie, nie uwazam za gorsze od mezczyzn. uwazam tylko, ze maja w swiecie inna role niz mezczyzni i ze wynika to z NATURY(vide: mezczyzna raczej dziecka nie urodzi :D ). nie wymyslaj tylko nic ponad to co napisalem, np. ze chcialbym by kobieta tylko kucharzyla i zajmowala sie dziecmi ale uwazam, ze sa pewne granice i znaku rownosci miedzy mezczyzna a kobieta postawic nie mozna. mamy wolnosc slowa i przekonan, wiec moge myslec co chce na ten temat :) EOT jak dla mnie.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 04, 2008, 14:20:33 »
No i co z tego? Rodzenie dziecka to tylko jedna, jedyna kwestia. Nie wolno pod to jedno zagadnienie ukladac calego zycia kobiety. Tak samo jak nie wolno decydowac o tym, kim ma byc mezyczna pod katem plodzenia przez niego potomkow. Kobiet MOZE miec dziecko, ale wcale nie musi. To tylko jedna z wielu rzeczy, ktore moze zrobic w zyciu. Rownie dobrze, jesli zechce moze zostac inzynierem, programistka, prawniczka, policjantka czy zolnierzen (jaka jest forma zenska?).

To co piszesz sugeruje zwyczajnie, iz rozmnarzanie determinuje nasze zycie. Z tym sie nigdy nie zgodze.
O czlowieku decyduja jego zdolnosci, determinacja i ciezka praca nad soba. Nie to, czy ma narzady plciowe wewnatrz, czy na zewnatrz. :P

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 04, 2008, 14:31:23 »
Bo niby co? masz większą głowę? Koń też ma dużą i co? :wink: Są jakieś różnice fizyczne, inny układ mięśni czy coś takiego :P ,ale kobiety również mogą osiągnąć muskulaturę większą od niektórych mężczyzn, i dorównują nam intelektualnie :wink:

Delikatnie mowiac piszesz bzdury. Od czasow praczlowieka to wlasie mezczyzna polowal, zdobywal pozywienie i moze Cie zaskocze, ale robil tak nie dlatego, ze panowala wtedy dyskryminacja tylko dlatego ze wlasnie predyspozycje fizyczne byly zupelnie rozne. Nie widzisz roznicy miedzy kobieta i mezczyzna? Przecietny mezczyzna jest zawsze lepiej zbudowany, silniejszy i ma wieksze kosci od przecietnej kobiety i nie ma co wyciagac tutaj szczegolnych przypadkow. Tak stworzyla nas natura i postawienie znaku rownosci to dla mnie jakis ekstremizm.

*

Offline kristoff_sz

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • I śmieszno i strasznie!
  • Sprzęt: HTC TyTN II (Kaiser KAIS130)
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 04, 2008, 14:37:24 »
No dobra chłopaki wyluzujcie. Tu chodzi o nieco głębszą ideologii i wg mnie obydwaj się mylicie.

Po 1.

Atlantis, ale Re_ wcale tego nie neguje, nie pisze, że kobieta ma stać przy garach i tłuc ziemniory. Re_ bardziej chodzi o samo przystosowanie naturalne do życia. Przystosowanie jeszcze z czasów prehistorii. I tutaj:

Po 2.

Re_ - czasy się zmieniły. Już nie trzeba polować. Technologia poszła tak do przodu, że to jest zupełnie zbędne i role w życiu się zaczynają zacierać. Nie ma już silnego mężczyzny, który kroi mamuta.
Kaiser (KAIS 130)
ROM:   APR16 Dutty's WM6.1
Radio: 1.58.16.27
SPL:    3.56.HARD

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 04, 2008, 14:53:23 »
No i co z tego? Rodzenie dziecka to tylko jedna, jedyna kwestia. Nie wolno pod to jedno zagadnienie ukladac calego zycia kobiety. Tak samo jak nie wolno decydowac o tym, kim ma byc mezyczna pod katem plodzenia przez niego potomkow. Kobiet MOZE miec dziecko, ale wcale nie musi. To tylko jedna z wielu rzeczy, ktore moze zrobic w zyciu. Rownie dobrze, jesli zechce moze zostac inzynierem, programistka, prawniczka, policjantka czy zolnierzen (jaka jest forma zenska?).

To co piszesz sugeruje zwyczajnie, iz rozmnarzanie determinuje nasze zycie. Z tym sie nigdy nie zgodze.
O czlowieku decyduja jego zdolnosci, determinacja i ciezka praca nad soba. Nie to, czy ma narzady plciowe wewnatrz, czy na zewnatrz. :P
nigdzie tego nie napisalem, ze to glowna kwesta i jedyna kwestia. ani nie twierdze, ze kobieta nie moze byc  inzynierem, programistka, prawniczka, policjantka czy zolnierzem. wlasnie w tym celu napisalem by nie wymyslac nic ponadto co napisalem :)




Re_ - czasy się zmieniły. Już nie trzeba polować. Technologia poszła tak do przodu, że to jest zupełnie zbędne i role w życiu się zaczynają zacierać. Nie ma już silnego mężczyzny, który kroi mamuta.

a gdzie ja o jakims polowaniu wspominalem? :P role w zyciu sie zacieraja, to fakt i mi to nie przeszkadza. chodzi mi tylko o to, ze nigdy sie nie zatra do konca. nadinterpretujesz to co pisze :)

temp333- wlasnie mi o to chodzi. o predyspozycje fizyczne miedzy innymi. nie mozna postawic znaku rownosci.

nie nadinterpretujcie tego co pisze :)

*

Offline kristoff_sz

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • I śmieszno i strasznie!
  • Sprzęt: HTC TyTN II (Kaiser KAIS130)
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 04, 2008, 15:01:11 »
Re_, przeczytałem post Tempa o polowaniu jako Twój :D

Oczywiście, że kobieta może dorównać mężczyźnie w fizyczności jeśli chodzi o siłę i sprawność. Mężczyzna ma jedynie predyspozycje do tego, aby rozwijać to szybciej i łatwiej jednocześnie, ale nieprawdą jest to, że kobieta mężczyźnie nie dorówna. To samo tyczy się psychiki i innych sfer życiowych.

Prawdą jest to, że większość kobiet jest słabsza od mężczyzn, ale absolutną nieprawdą jest to, że nie może kobieta przewyższyć mężczyznę w sile :].

Nigdy nie staram się niczego nadintepretować, po prostu tak mówi cały kontekst Twojej wypowiedz Re_, jeśli coś jest do sprostowania, musisz napisać to od razu niepozostawiając domysłów ;)
Kaiser (KAIS 130)
ROM:   APR16 Dutty's WM6.1
Radio: 1.58.16.27
SPL:    3.56.HARD

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Mobilking - Nowy operator
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 04, 2008, 15:04:18 »
No pisałem, że jest jakiś chyba inny układ mięśni czy coś, kości też inne, ale jednak większość zależy od ćwiczeń. Są kobiety, które mogłyby dać ci  bez problemu wpi***** i byś kwiczał, więc uwarunkowanie płciowe do siły to tylko połowa sukcesu, bo mięśnie i organy nie używane zanikają, więc zarówno kobieta jak i mężczyzna mają szansę na totalne ogłupienie i brak kondycji i na odwrót :wink:

Pawda, że panowie szybciej się rozwijają siłowo, al kobiety też mogą, i to zależy właśnie od ćwiczeń. Sfera intelektualna chyba nie różni się aż tak bardzo :wink: