[i8000] Przestawiony Kalendarz

  • 2 Odpowiedzi
  • 647 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline peterp079

  • **
  • 132
  • Sprzęt: Omnia II, Galaxy S2
[i8000] Przestawiony Kalendarz
« dnia: Luty 14, 2010, 11:53:19 »
Witam wszystkich ponownie.
Taką mam zagadkę tym razem. Mianowicie coś się stało z moim kalendarzem w systemie. Wczoraj było ok a dzisiaj się budzę patrze w telefon a tam mi pokazuje datę: 15 luty 2010r poniedzialek ??? I faktycznie gdzie bym nie wchodzil w ustawienia kalendarza to wychodzi ze 15 luty dzisiaj wypada w poniedzialek... Kalendarz mam tam ustawiony na gregorianski i jest to wyszarzone wiec nie moge nic tak zmienic. Czy moze ktos sie spotkal z taka sytuacja i wie jak to naprawic?? HR nic nie daje.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2010, 23:55:59 wysłana przez beju »

*

Offline koart

  • *****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: Przestawiony Kalendarz
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2010, 13:12:43 »
Witam wszystkich ponownie.
Taką mam zagadkę tym razem. Mianowicie coś się stało z moim kalendarzem w systemie. Wczoraj było ok a dzisiaj się budzę patrze w telefon a tam mi pokazuje datę: 15 luty 2010r poniedzialek ??? I faktycznie gdzie bym nie wchodzil w ustawienia kalendarza to wychodzi ze 15 luty dzisiaj wypada w poniedzialek... Kalendarz mam tam ustawiony na gregorianski i jest to wyszarzone wiec nie moge nic tak zmienic. Czy moze ktos sie spotkal z taka sytuacja i wie jak to naprawic?? HR nic nie daje.

oj chlopie chlopie popraw sobie date i bedzie po klopocie dzisiaj w niedziele sa walentynki i mamy 14-ty, a jutro poniedzialek i bedzie 15-ty.. w czym problem?
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2

*

Offline peterp079

  • **
  • 132
  • Sprzęt: Omnia II, Galaxy S2
Odp: Przestawiony Kalendarz
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2010, 13:19:22 »
Witam wszystkich ponownie.
Taką mam zagadkę tym razem. Mianowicie coś się stało z moim kalendarzem w systemie. Wczoraj było ok a dzisiaj się budzę patrze w telefon a tam mi pokazuje datę: 15 luty 2010r poniedzialek ??? I faktycznie gdzie bym nie wchodzil w ustawienia kalendarza to wychodzi ze 15 luty dzisiaj wypada w poniedzialek... Kalendarz mam tam ustawiony na gregorianski i jest to wyszarzone wiec nie moge nic tak zmienic. Czy moze ktos sie spotkal z taka sytuacja i wie jak to naprawic?? HR nic nie daje.

oj chlopie chlopie popraw sobie date i bedzie po klopocie dzisiaj w niedziele sa walentynki i mamy 14-ty, a jutro poniedzialek i bedzie 15-ty.. w czym problem?

Nie no ale dowalilem. Bez kitu ale bylem swiecie przekonany ze dzisiaj jest 15. A wszystko przez to ze wczoraj z Dziewczyna zrobilismy sobie kolacje prezenty itd, itd,...  Chyba faktycznie jestem zakochany  :E . . . Dobre co???