Jornada 720 - stylus zastępczy

  • 3 Odpowiedzi
  • 478 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline vladymir

  • ****
  • 610
  • Płeć: Mężczyzna
    • Laboratorium Energii Subtelnych
  • Sprzęt: Prestigio 5517, Lenovo A3000-H
Jornada 720 - stylus zastępczy
« dnia: Grudzień 16, 2005, 10:59:02 »
Tytuł posta jest chyba wystarczajaco wymowny - rysik do mojej Jornady gdzieś posiałem, nowy jest albo nie do zdobycia, albo za kawałek plastiku pozbawieni sumienia sprzedawcy chcą jakieś wygórowane sumy. Może ktoś z Clubowiczów wie, czy któryś z dostępnych rysików do PDA choć w przybliżeniu pasowałby do slotu w Jornadzie? Bo perspektywa ćwiczeń z obróbki  skrwaniem aluminiowego pręta w celu przerobienia go na stylus kręci mnie - przyznam szczerze - średnio.
"Komputer służy do ułatwienia pracy, której bez niego wcale by nie było" - Prawo Murphy'ego

Jornada 720 - stylus zastępczy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2005, 17:16:44 »
Nie do zdobycia? Może tutaj poszukaj:
http://www.pdaclub.pl/forum/posty.php?temat_id=25813

*

Offline vladymir

  • ****
  • 610
  • Płeć: Mężczyzna
    • Laboratorium Energii Subtelnych
  • Sprzęt: Prestigio 5517, Lenovo A3000-H
Jornada 720 - stylus zastępczy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2005, 18:00:14 »
link odwiedzilem oczywiscie przed zadaniem pytania na forum - jestem dobrze wychowany sieciowo i faq/regulamin to dla mnie nie nowosc. Nowość to te 7 GBP + zapewne drugie tyle kosztow przesylki. Przy kursie 1 GBP=6 PLN to nie chce wyjśc inaczej jak prawie dziewięć dych za kawałeczek plastiku. Tyle to ja "dla zasady" nie dam, bo za całą Jornadę zapłaciłem 400 PLN.
"Komputer służy do ułatwienia pracy, której bez niego wcale by nie było" - Prawo Murphy'ego

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Jornada 720 - stylus zastępczy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2005, 18:06:30 »
A nie pamiętasz może choć w przybliżeniu wymiarów?