Ergo MG MA1000

  • 2 Odpowiedzi
  • 2829 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ergo MG MA1000
« dnia: Styczeń 31, 2011, 17:02:10 »
Witam
Pojawiło się takie coś ostatnio na allegro i chciałam wszystkich przestrzec żeby się nie wpakowali jak ja.
Niby wypasiony tablet, bo ma wszystkie złącza i stacje dokującą, ekran 10 cali, tylko że on jest strasznie wolny.
Kupiłam takie coś za 100zł i szkoda nawet tych 100zł, a szukałam w necie i nie mogłam nic znaleźć o tym tablecie to się zasugerowałam że skoro taki duży ekran to pewnie coś przyzwoitego.
Z tego co mi mój znajomy wyczytał z tego tabletu to tam jest procesor StrongARM 1110  133MHz (mam nadzieję że nic nie przekręciłam) i WinCE 3.0
Ani nie chodzą na tym filmy, mp3 też sie czasem zacina, strony www ładują się bardzo wolno, chyba tylko się nadaje do czytania pod warunkiem że nie na słońcu.


*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Ergo MG MA1000
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2011, 19:45:01 »
Cytuj
strasznie wolny

Cytuj
StrongARM 1110  133MHz

 :ohreally:

Weź komputer z Penitum 133 , zainstaluj przeglądarkę i podziel się wrażeniami...

Odp: Ergo MG MA1000
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2011, 00:59:58 »
Proszę się nie śmiać, bo jak to kupowałam to w necie nigdzie ani słowa o tym nie było, a co dopiero jaki tam jest procesor.
A mój pierwszy komputer miałam z P90 i chodziło na tym Win95 i internet przez modem, ale za młodu człowiek więcej miał cierpliwości a i herbatkę można było sobie zrobić zanim się coś załadowalo ;)