WADY TOUCH DUAL

  • 4 Odpowiedzi
  • 1648 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WADY TOUCH DUAL
« dnia: Styczeń 28, 2008, 19:22:09 »
własne rozpoczolem testować TOUCH DUAL to co mi sie nie podoba :

1. brak WI-FI
2. mniej czytelny LCD
3 wejście USB usytuowane jest z boku więc trochę niewygodnie trzymać go w kieszeni
4. i jak dla mnie wada główna ( ale może to kwesta ustawienia ) przy słuchaniu muzyki na Win. Media nie ma możliwości wyłączenia ekranu ( w touch    robiło się to klawiszem on/off,

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: WADY TOUCH DUAL
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2008, 19:47:51 »
ad.1 fakt brak WiFi może zaboleć, ale ja w 100% wiedziałem że on nie posiada WiFi i wiedziałem co kupuje,
ad.2 LCD jest bardzo czytelne, nie uznałbym tego za wadę,
ad.3 to prawda, szczególnie że zestaw słuchawkowy ma prostą końcówkę, a mógłby mieć załamanie coś w kształcie litery L
ad.4 do słuchania muzyki używam playera od HTC (AudioManager), ekran gaśnie za pomocą przycisku On/OFF
od siebie:
- czasami nie reaguje na dotyk, trzeba mocniej przycisnąć wyświetlacz
- fon cały zabrandowany orangutanem

dodam że jestem tu od niedawna i to mój pierwszy palmfon... ciężko przejść z sony eicssona W580i, ale staram się jak mogę :wink:

hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

Odp: WADY TOUCH DUAL
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2008, 20:00:01 »
Sprostuje ze to mój 4 HTC a drugi touch.
Muj poprzednik tuoch dula to HTC touch i właśnie myślę o zakupieniu nowego HTC touch , generalnie zawiodlem się na tym fonie i wole odmłodzona wersje HTC touch
Dodam ze nie jest on warty 500 euro

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: WADY TOUCH DUAL
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2008, 20:26:14 »
także myślałem o HTC TOUCH, ale pamięć RAM mnie przeraża (w sensie za mało), no i procesor słabszy...

zastanawiałem się jeszcze nad LG KS20... ale jak widać wybór padł na HTC TOUCH DUAL...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2008, 20:43:57 wysłana przez szczyku »
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline ris

  • **
  • 154
  • Sprzęt: HTC Touch Dual, Nokia E63
Odp: WADY TOUCH DUAL
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2008, 21:15:03 »
także myślałem o HTC TOUCH, ale pamięć RAM mnie przeraża (w sensie za mało), no i procesor słabszy...

zastanawiałem się jeszcze nad LG KS20... ale jak widać wybór padł na HTC TOUCH DUAL...

Tylko widzisz w moim poprzednim PDA procek był raz wolniejszy a wszystko działało szybciej. Jednak wymiary to duży plus, więc można przeboleć to wolniejsze działanie.