Pokrowiec silikonowy.

  • 2 Odpowiedzi
  • 1542 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rymi

  • ****
  • 636
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2 [WM6.1 Polish]
Pokrowiec silikonowy.
« dnia: Marzec 26, 2008, 17:38:09 »
Jako, ze ja pozbywam sie jednak Touch Duala [dostanie go zona] i kupuje Touch Enhanced dla siebie to szukalem dla tego ostatniego etui silikonowego - przy okazji znalazlem etui dla Touch Dual'a.


http://www.boxwave.com/products/flexiskin/flexiskin-htc-touch-dual_3023.htm

Nie wiem jak to dziala przy sliderach [jak sie to trzyma], no ale jest takie etui ;-)



Jakby byla jakas animacja pokazujaca zasade dzialania ;-) to bym kupil od razu, a tak sie zastanawiam czy kupic cos takiego zonie w ciemno ;-)


Znalazlem jeszcze takie:

http://www.pdair.com/catalog/product_info.php?cPath=10100000_900000_11000185&products_id=7402

« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2008, 17:42:49 wysłana przez rymi »
HTC Touch Diamond 2 - WM6.1 Polish [ehh znowu tyle gram :/ - 120g] MicroSDHC 16GB SanDisk + Compaq iPAQ H3970 MMC 512MB Transcend

*

Offline xprimo

  • ***
  • 477
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG G (E975)
Odp: Pokrowiec silikonowy.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2008, 17:58:14 »
szczerze to moim zdaniem wygląda to okropnie w pokrowcu.
Ja wiem ze każdy dba o sprzęt i żeby ładnie wyglądał - ale nie oszukujmy sie to jest tylko urządzenie jak każde inne. Niszczy się i juz.
A co ja bedel nosił cały czas w pokrowcu i będzie to wyglądało jak g... za przeproszeniem zęby potem co sprzedać komuś w ładnym stanie?.
ale to moje skromne zdanie.

*

Offline rymi

  • ****
  • 636
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2 [WM6.1 Polish]
Odp: Pokrowiec silikonowy.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2008, 18:10:51 »
szczerze to moim zdaniem wygląda to okropnie w pokrowcu.
Ja wiem ze każdy dba o sprzęt i żeby ładnie wyglądał - ale nie oszukujmy sie to jest tylko urządzenie jak każde inne. Niszczy się i juz.
A co ja bedel nosił cały czas w pokrowcu i będzie to wyglądało jak g... za przeproszeniem zęby potem co sprzedać komuś w ładnym stanie?.
ale to moje skromne zdanie.

No moze w tym wypadku masz racje, ale HTC Elfa wole chronic w takim etui w wersji z klapka plastikowa.

Dodam, ze taka klapka w HP iPAQ hw6515 uratowala mi ekran LCD - pewnie gdyby jej ten pocket nie mial to bym mial rozlany LCD. A tak poszla tylko klapka :-)

Mowilem o czyms takim:





« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2008, 18:37:47 wysłana przez rymi »
HTC Touch Diamond 2 - WM6.1 Polish [ehh znowu tyle gram :/ - 120g] MicroSDHC 16GB SanDisk + Compaq iPAQ H3970 MMC 512MB Transcend