WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POMOCY!

  • 13 Odpowiedzi
  • 9226 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam, odblokowalem wszystko co moglem, jestem bardzo zadowolony, testowo zadzialala automapa, ale po instalacji tomtoma - uruchamia sie (bez gapi) i wszystko ladnie do momentu kiedy wyskakuje "nie znaleziono map!" . Co nalezy zrobic zeby moj medion czytal mapy z karty? Dodam ze na p550 smiga mi bez problemu...


*

Offline dylek

  • **
  • 192
Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POMOCY!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2007, 12:00:03 »
jaką wersje TT wrzuciłes? czy mapy są kompatybilne z softem?

Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POM
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2007, 12:52:23 »
dylek,

mapki sa kompatybilne bo dzialaja na p550 :)

mapy 675 1409
TT 6.201

Na medionie mam dwa foldery z ikona karty "Storage Card" i "My Flash Disk"... podejrzewam ze tomtom standardowo szuka ich na flash'u!

Juz mi brak pomyslow, robilem skroty, mieszalem mapami, nazwami folderow i nic...

*

Offline dylek

  • **
  • 192
Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POMOCY!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2007, 13:00:54 »
nie ma znaczenia gdzie umiescisz foldery z mapami, tt sam je sobie znajdzie.
u mnie na pda jak mam czasem taki problem to soft reset pomaga i z powrotem mapy widzi... :)

*

Offline marek216

  • **
  • 143
    • odblokowanie nawigacji
  • Sprzęt: Palm m515 , MIO 168, Thomson GPS420, BlackBerry 8320, Thungsten T5
Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POM
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2007, 20:43:22 »
czy to zjawisko  występuje na medionie ?

Jeśli tak to proponuję poszukać inne wersji tomtom'a  - właściwie to ta porada dotyczy wszystkich PNA ale na medionach to częste
Sprawdź moje www !

*

Offline dylek

  • **
  • 192
Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POM
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 08, 2007, 20:47:00 »
czy to zjawisko  występuje na medionie ?

Jeśli tak to proponuję poszukać inne wersji tomtom'a  - właściwie to ta porada dotyczy wszystkich PNA ale na medionach to częste

ja niestety z  zainstalowaniem TT na Medionie poleglem.... za cholere niemoge tego ugryzc mimo wszelkich prob :(

Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POM
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 09, 2007, 18:52:46 »
Witam ja też mam ten sam problem :-(
Testowałem to ostatnio na 2 x Medion MD96800 i 1x Bluemedia BM-6300 T to samo różne wersje tomtom6 i zawsze ten sam komunikat "Nie znaleziono map!" :-( Miałem ostatnio taki sam problem na dwóch asusach takich troszeczke starszych ale na windows mobile 2003 i nie poradziłem sobie z tym problemem.
Z medionami zauważyłem że przy pierwszym uruchomieniu nie widzi również głosów nawet jeżeli są na karcie pamieci w odpowiednim katalogu.
Może to jest jakaś myśl i trzeba iść tym tropem że mediony gubią się ze ścieżka dostępu do map i reszty plików.
 

PS. Jakie mapy proponujecie i działają na sprzęcie z WinCE 4.2 oprócz Automapy na Mediony i jego klony ??

Z góry dzięki za odpowiedź.

*

Offline marek216

  • **
  • 143
    • odblokowanie nawigacji
  • Sprzęt: Palm m515 , MIO 168, Thomson GPS420, BlackBerry 8320, Thungsten T5
Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POM
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 09, 2007, 18:58:36 »
mi działa  AutoMapa, AutoPilot, mapamap, miomap, tomtom i na niektórych destinator
Sprawdź moje www !

Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POM
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 09, 2007, 19:51:29 »
A tomtom jaka wersja ci działa? Jeżeli 6 to może podzielisz się informacjami jak ominąć ten problem z tym komunikatem o mapach?

*

Offline marek216

  • **
  • 143
    • odblokowanie nawigacji
  • Sprzęt: Palm m515 , MIO 168, Thomson GPS420, BlackBerry 8320, Thungsten T5
Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POM
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 09, 2007, 19:58:38 »
działa 6 - zmajstrowałem wersję bez instalowania - ładuje się katalog na SD i funga
Sprawdź moje www !

*

Offline dylek

  • **
  • 192
Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POMOCY!
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 09, 2007, 20:02:00 »
odpalil ktos TT na Medion MDPNA 500T?

Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POM
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 10, 2007, 12:32:50 »
Nienawidze tego mediona, kto i po co wymysla takie wynalazki!!! Z mio nigdy nie mialem zadnych problemow, czy to z mapami, czy programami! A tu - katorga! Nie uruchomilem nic poza automapa, destinator tez nie lata! Spoczalem na medion navigator+automapa! :mad:

Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POM
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 06, 2007, 23:15:34 »
W win CE 4,2 tomtom szuka map w folderze my document. trzeba w rejestrze w kluczy HKL w sekcji explorer zmienic destination z my document na storagecard/my docuemnt albo inny jaki sobei utworzycie na karcie.jesli nadal nei bedzie smigac wtedy dograjcie dll do windows i bedzie smigac.
jakby cos to piszcie cos tam podpowiem


szukam kogos kto ma acera d100 oraz jeszce pilniej alegro al-73000

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: WinCe Net 4.2 Core!? Odblokowany, automapa dziala! TOMTOM NIE WIDZI MAP!POM
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 08, 2007, 15:05:29 »
W win CE 4,2 tomtom szuka map w folderze my document. trzeba w rejestrze w kluczy HKL w sekcji explorer zmienic destination z my document na storagecard/my docuemnt albo inny jaki sobei utworzycie na karcie.jesli nadal nei bedzie smigac wtedy dograjcie dll do windows i bedzie smigac.
jakby cos to piszcie cos tam podpowiem


szukam kogos kto ma acera d100 oraz jeszce pilniej alegro al-73000
W niektórych sprzętach jest troszeczkę inaczej - szukasz klucza HKLM\Explorer\Shell Folders a w nim wpisu My Documents. Zmieniasz jego WARTOŚĆ (a nie nazwę) na \SDMMC (Storagecard w zależności od urządzenia) i to wszytko! Teraz TT będzie szukał map na karcie pamięci (pamiętajcie tylko, żeby umieszczać katalogi z mapami w głównym katalogu karty).