Typhoon3600 uwalil mape?

  • 4 Odpowiedzi
  • 896 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Typhoon3600 uwalil mape?
« dnia: Marzec 06, 2008, 13:23:20 »
Jest to moj pierwszy post wiec witam sie z wszystkimi :)

Od 2 dni jestem szczesliwym(?) posiadaczem Typhoona3600. Wczoraj wszystko dzialalo jak nalezy, bawilem sie ustawieniamu programu iGO ktory byl razem z urzadzeniem, zaznaczylem opcje autostartu mapy przy kazdym wlaczeniu. wcozraj sie wlaczalo normalnie, ale dizsiaj przy wlaczeniu zawiesil sie na ladowaniu jakihcs bibliotek iGO, odczekalem 3 minuty i go wylaczylem, po kolejnym wlaczeniu to samo, wiec zresetowalem go rysikiem. po resecie pokazalo sie glowne menu urzadzenia, ale po kliknieciu na nawigacje wywala mi komunikat "please insert a SD/MMC card with pre-installed navigator and map data" podczas gdy nawet nie dotykalem karty. to samo sie dzieje gdy wybieram MP3 lub photo album - zupelnie jakby urzadzenie nie widzialo karty. dzwiek wlozenia i wyciagania karty jednak jest odtwarzany. jako iz nie mam czytnika kart, przelozylem karte do aparatu i po podlaczeniu do kompa okazalo sie ze wszystkie katalogi sa na swoim miejscu. odblokowalem windowsa ce 4.2 i on takze nie widzi karty (nie wiem, moze tak ma byc ;) tzn nawet nie wiem za bardzo gdzie jej tam szukac :) spotkal sie ktos kiedys z czyms podobnym? albo co moze byc przyczyna takiego zachowania urzadzenia?

*

Offline Coollfon

  • 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Typhoon MyGuide 3600
Odp: Typhoon3600 uwalil mape?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2008, 15:34:28 »
Sformatuj kartę i spróbuj zrobić soft reset z włożoną kartą do urządzonka.
Coollfon™ ( Coollphone ™)

Odp: Typhoon3600 uwalil mape?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2008, 16:43:47 »
Zakupiłem też takie urządzenie. Czekam aż dotrze ale już boję się tym bawić  :-|. Po tym jak to czytam. Jestem w tym laikiem. Pozdrawiam

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Typhoon3600 uwalil mape?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2008, 19:33:08 »
Niestety karty flash mają to do siebie, że czasem padają (w dziwny sposób uszkadza się system plików). W takiej sytuacji jedyne rozwiązanie to format karty i odtworzenie jej struktury z dysku dołączanego przez producenta urządzenia (dostawcę map). Jeśli czegoś takiego nie masz, możesz sobie próbować przypomnieć, jak wyglądała zawartość karty (katalogi i pliki), albo poprosić innego posiadacza takiego urządzenia, by zrobił listing zawartości karty (wtedy już sobie poradzisz).

Odp: Typhoon3600 uwalil mape?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2008, 14:32:58 »
 :)Jednak jestem zadowolony z tego sprzętu. Mam igo i działa bez zarzutów :ok:!