Jaką tańszą nawigację kupić?

  • 44 Odpowiedzi
  • 5685 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Jaką tańszą nawigację kupić?
« dnia: Sierpień 01, 2008, 14:07:55 »
Witam. Mam nadzieje że to właściwy temat w tym dziale :)
Jako, że wchodząc na allegro jest bardzo dużo nawigacji prosił bym o pomoc związaną z wyborem. Chodzi mi o coś tańszego, max około 500zł.
Główne wymagania to minimum 3.5" i aby można było ją używać z AM. Oczywiście odtwarzanie grafiki jaki i divx mile widziane. No i koniecznie aby w miarę płynnie to chodziło.

Na razie przeglądając allegro wpadło mi coś takiego w oko z racji ilości kupujących, ceny i odblokowanego sprzętu:
http://www.allegro.pl/item404981118_goclever_bluetooth_gratisy_odblokowany_od_sideon.html
http://www.allegro.pl/item402976813_nawigacja_gps_lark_35_3_sd_2gb_odblokowanie.html
http://www.allegro.pl/item405928677_najtaniej_hit_mio_moov_200_pl_200pl_mapa_polski.html


*

Offline barpoz

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i9100
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2008, 20:33:12 »
Tak naprawdę to wszystko jedno, ja osobiście wybrałbym mio -ale tylko dlatego że jakoś dobrze kojarzy mi się marka IMHO, lepsza też jest jakość plastików, jednak jest baaardzo wielu użytkowników sprzętu pt, navia, lark, manta itd itp.........., z AM , którzy są zadowoleni.


« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 20:36:05 wysłana przez barpoz »

*

Offline wic1234

  • ***
  • 268
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N97
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2008, 00:47:18 »
A ja bym się generalnie dołączył do tematu tańszych polecanych nawigacji :)
I dodam niech ktoś or dazu podpowie które tańsze da się odblokować (by zmienić soft a nawet inny system dać).
Słyszałem o tanich nawigacjach z biedronki które da się kupić za 250-300 zł i po odblokowaniu możemy "śmiało" wgrać np Windows Mobile 5 i soft jaki zechcemy + nawigację.  Ktoś umie potwierdzić te dane? A może ma lepsze sugestie jak mieć dobry sprzęt niższym kosztem?

Pozdrawiam..
Treo 600  ->  XDA1> XDA 2> Nokia E90 > Nokia 6300 / N97

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2008, 08:04:45 »
A ja bym się generalnie dołączył do tematu tańszych polecanych nawigacji :)
I dodam niech ktoś or dazu podpowie które tańsze da się odblokować (by zmienić soft a nawet inny system dać).
Słyszałem o tanich nawigacjach z biedronki które da się kupić za 250-300 zł i po odblokowaniu możemy "śmiało" wgrać np Windows Mobile 5 i soft jaki zechcemy + nawigację.  Ktoś umie potwierdzić te dane? A może ma lepsze sugestie jak mieć dobry sprzęt niższym kosztem?

Pozdrawiam..
Windows mobile to Ty raczej sobie nie wgrasz, ale wiem że odblokować można larka i ponoć są one po 299 dostępne w carrefour. Tam sobie możesz dograć już softy jak automapa itp

Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2008, 08:33:16 »
miałem navie 2008 z biedronki am eu smigała aż miło (polecam), sprzedałem bo chcę kupić coś z ekranem 4,3" i tak chyba ze wzgledu na cene i mozliwości, opinie- padło na GoClevera 4330A
http://www.pracaallegro.pl/item411075984_nawigacja_gps_goclever_4330a_4_3_najnowsza_mapa.html
co do larka to poszukaj opinii , bo gdzieś coś czytałem, że są różnice i problemy we wgrywniu programów w zależności od modelu 35.0 i 35.3 tylko teraz nie pamiętam, który był opisywany pozytywnie więcej znajdziesz na
[PIRACTWO]/index.php?sid=d1ecfda11e77e45b9ce7614ed87a2e27]http://www.[PIRACTWO]/index.php?sid=d1ecfda11e77e45b9ce7614ed87a2e27[/url]

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2008, 08:42:17 »
Czytałem o larku i ludzie piszą że da radę odblokować obie wersje, a przynajmniej to nowszą na pewno.
Co do tego Go Clever też się zastanawiałem nad nim, bo ma ekran większy. PoLaRiS masz jakiś link do informacji o nim, chodzi nie tylko o odblokowanie ale i użytkowanie, czy np można oglądać film bez kompresowania, ile na baterii daje rade, jak gps chodzi itp itd

Tu jest video odnośnie larka i jak można zrobić sobie menu z różnym softem w tym kilkoma nawigacjami
http://pl.youtube.com/watch?v=1WcM_d3tKcQ
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2008, 08:44:24 wysłana przez azizi »

*

Offline Zynek

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2008, 08:51:58 »
Proponował bym spojrzeć na poniżej podany wątek:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=104580.0

W związku z faktem iż urzytkuje jedną z takich tańszych navigacji (opis w stopce) proponuję zakupić nieodblokowany egzemplarz z 24 miesięczną gwarancją a odblokować samodzielnie lub wykorzystać możliwość zmiany menu urządzenia z możliwością odpalania samoistnego Windowsa w każdej potrzebnej chwili nie tracąc oczywiście gwarancji (tak dla lepszego samopoczucia).
Lark FreeBird 35.3 (SD 8G) AutoMapa, MapaMap.

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2008, 08:55:09 »
Proponował bym spojrzeć na poniżej podany wątek:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=104580.0

W związku z faktem iż urzytkuje jedną z takich tańszych navigacji (opis w stopce) proponuję zakupić nieodblokowany egzemplarz z 24 miesięczną gwarancją a odblokować samodzielnie lub wykorzystać możliwość zmiany menu urządzenia z możliwością odpalania samoistnego Windowsa w każdej potrzebnej chwili nie tracąc oczywiście gwarancji (tak dla lepszego samopoczucia).
Napisz coś więcej o tym larku jak możesz. Chodzi mi o takie kryteria użytkowe jak prędkość działania, jak gps chodzi, jak chodzi na nim AM najnowsza o ile używasz, jak bateria trzyma, jak ekran dotykowy dziła, jaka jest jakoś ekranu i co tam jeszcze w czasie użytkowania zauważyłeś.

*

Offline Zynek

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2008, 09:18:56 »
Na razie moje doświadczenia z Larkiem są bardzo pozytywne oczywiście są i mankamenty.

Największym minusem na tę chwilę jest szybkość łapania fixów (satelit) sytuacja pojawia się tylko w przypadku AM, nie opanowałem jeszcze ukrytej mocy GPSa  :wink:.
Przed zakupem zapoznałem się z wieloma opiniami o nim i bardzo chwalono czułość odbiornika co potwierdzam, łapie często zasięg w kamienicy na parterze bez wystawiania za okno ale nieraz troszkę to trwa.
Wracając do AM (mam wersje 505) zdarza się, że po włączeniu, satelity są wykryte po 10 sekundach ale są też sytuację że zajmuje mu to 2 minuty, jeszcze do końca nie rozgryzłem dlaczego (ale działam w tym zakresie) :], za to nie zdarzyło mi się aby zgubił fixa w trakcie jazdy.
Przy wożeniu się po Warszawie, przeliczenie zmiany we wcześniej przyjętej trasie (AM) zajmuje mu od sekundy do 4-5 w zależności od jej długości i złożoności.

Co do samego wykonania urządzenia pozytywnie byłem zaskoczony jak pierwszy raz wziąłem go do ręki. W mojej ocenie wykonanie i użyte materiały są lepsze niż w niejednym TomTomie.
Co do wyświetlacza działa bez zarzutów, nawet przy nadal naklejonej fabrycznej folii ochronnej.
Bateria po jednokrotnym sformatowaniu pozwala obejrzeć cały pełnometrażowy film i posłuchać jeszcze sporo muzy  :smile:, czas na pewno ponad 2,5h, producent podaje 3 godziny co jest bardzo prawdopodobne (choć aż tyle jeszcze nie sprawdzałem).

A największa zaletą jest niczym nie ograniczony horyzont możliwości związany z bezproblemowym dostępem do Windowsa (i to bez odblokowywania) na przykład z poziomu zmodyfikowanego menu fabrycznego, ograniczonego tylko i wyłącznie naszą wyobraźnią oraz wcześniejszym przygotowaniem sobie kopii zapasowej   B).

Ale jak już pisałem w innym wątku moja ocena jest subiektywna odnosząca się do mojego egzemplarza oraz mojej wiedzy i doświadczeń z tym urządzeniem.
Z drugiej strony jak można mieć coś za 350 PLN to po co przepłacać  :E, tym bardziej że dla mnie marka jest rzeczą drugorzędną a i tak wszystkie urządzenia są made in Azja  :evil:
Lark FreeBird 35.3 (SD 8G) AutoMapa, MapaMap.

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2008, 09:29:40 »
Zynek dzięki za wszystkie informacje. Powiedz tylko bo napisałeś że powolne wykrywanie satelit zdarza Ci się tylko przy AM, czyli przy innym oprogramowaniu jest już ok tak?
Druga sprawa, czy można na nim oglądać filmy bez kompresji, czyli wrzucić na sd pliki 700mb i odpalić? Da radę coś takiego zrobić?
Trzecia sprawa, to już tak od strony użytkowej. Jak masz odpaloną nawigację, załóżmy AM i zatrzymujesz się na postoju, więc wyłączasz sprzęt bo idziesz jeść. Rozumie że wyłączasz go jakimś tam przyciskiem i potem tym samym włączasz, to czy AM od razu jest uruchomiona czy trzeba ją od nowa lądować?

Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 08, 2008, 09:39:58 »
Co do oglądania filmów to ci nie odpowiem, bo nie interesowałem się tym tematem, natomiast posiada akumulator: li-ion; o pojemności 2000 mAh teoretycznie tak jak podaje producent powinien wytrzymać 2,5-3h zresztą tak jak wszystkie tanie navigacje
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2008, 09:41:57 wysłana przez PoLaRiS »

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 08, 2008, 09:45:07 »
Co do oglądania filmów to ci nie odpowiem, bo nie interesowałem się tym tematem, natomiast posiada akumulator: li-ion; o pojemności 2000 mAh teoretycznie tak jak podaje producent powinien wytrzymać 2,5-3h zresztą tak jak wszystkie tanie navigacje
Czyli uczciwie tak sądzę. No dobra a jak się przestawia czas ładowania takiego sprzętu?
Jeszcze jedno pytanie, czy podczas jazdy nie ma problemów z obsługą ekranu za pomocą palca, czy trzeba sięgać po rysik?

Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2008, 10:05:11 »
Czas ładowania, cóż też nie odpowiem, zazwyczaj w tych tanich nawigacjach nie ma ładowarki sieciowej jest tylko samochodowa, jak jeździłem z Navią z Biedronki była cały czas podłączona do ładowarki zazwyczaj robię trasy ok 200km i dłuższe wiec nawet nie próbowałem jeździć tylko na akumulatorze. Ekran 3,5" bezproblemowo można obsłużyć palcem.

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2008, 10:13:53 »
Czas ładowania, cóż też nie odpowiem, zazwyczaj w tych tanich nawigacjach nie ma ładowarki sieciowej jest tylko samochodowa, jak jeździłem z Navią z Biedronki była cały czas podłączona do ładowarki zazwyczaj robię trasy ok 200km i dłuższe wiec nawet nie próbowałem jeździć tylko na akumulatorze. Ekran 3,5" bezproblemowo można obsłużyć palcem.
ok wielkie dzięki, myślę że na wszystkie pytania mam już odpowiedzi, za wyjątkiem tych filmów ;)

*

Offline Zynek

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 08, 2008, 10:24:04 »
azizi jeśli chodzi o oglądanie filmików to większych kłopotów nie ma ale wszystko zależy od wykorzystanych kodeków.

Ostatnio na rybach lał deszcz więc zmuszony byłem go przeczekać w aucie i obejrzałem sobie na larku RAMBO IV :evil: w divixie, poza kilkoma scenami (szybka akcja dużo szczegółów) które przycięły się na ok 1 sekundę wszystko było okey. Podobnie było z innymi filmikami, bez problemu chodzą pliczki video prze konwertowane na rozdzielczość larka.

Jeśli chodzi o obsługę ekranu dotykowego to pomimo moich dość grubych palców  :D nie miałem na razie problemów a rysika używam sporadycznie i to częściej jak wejdę do windowsa, bo w samej nawigacji są bardzo praktyczne i duże ikony.

W MapieMap fixy łapią się bynajmniej u mnie szybko i za każdym razem podobnie.

Jeśli chodzi o AM to jak idę coś zjeść to jest przycisk wprowadzający navi w stan uśpienia, później szybka pobudka zazwyczaj szybkie bez problemowe załapanie fixów i pamięta poprzednie wytyczne.

Problem z AM i GPS jest u mnie częściej jak uruchamiam AM między wysokimi budynkami w mieście lub w garażu w takiej sytuacji dużo dłużej zaskakuje  :|

W sprawie ładowania nie wypowiem się bo jak tylko kupiłem to rozładowałem na maksa a później ładowałem po przez USB jednocześnie wgrywając mapy i bawiąc się nową zabawką  :ohreally:
Lark FreeBird 35.3 (SD 8G) AutoMapa, MapaMap.

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 08, 2008, 10:30:55 »
Zynek dzięki za informacje, o to chodziło.
Myślę że taki mniejszy lark będzie dłużej chodzić na baterii niż większe goclever, choć wiadomo jak jedziesz w trasę to i tak się podłącza pod zasilanie ;)
W takim razie chyba powoli zacznę się rozglądać za tym larkiem, bo o goclever na razie nie widzę nigdzie takich informacji jak o tym.
Jeszcze raz dzięki za info koledzy  :ok:

*

Offline zielok

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P350
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 08, 2008, 12:10:26 »
Ja akurat miałem doczynienia z LARK Freebird 35.0... Automapa chodzi bez zadnych problemow i bez odblokowywania (poprostu sie wgrywa przez activesync).. Uruchomilem także desktop WINCE, klawiature i multum innych rzeczy. Sprobowalem nawet uruchamiac gry i calkiem sporo dziala bezproblemu (tzn trzeba obrocic ekran aby byl w pionie bo wiekszosc gier tego wymaga i musi byc w pelni obslugiwana przez touchscreen). Pozatym cena 299 w MM powoduje, ze jakbym nie mial PocketPC to napewno bym sobie kupil.

ps. Problemow z satelitami nie uswiadczylem ale moze to wynikac z roznych wersji tego urzadzenia bo mialem dwa Lark'i FreeBird 35.0 i byly w nich pewne maloznaczace roznice (np. napisy na obudowie)

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 08, 2008, 12:18:24 »
o to w MM są po 299?

*

Offline zielok

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P350
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 08, 2008, 15:13:22 »
o to w MM są po 299?

Tak dzisiaj byly....

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 08, 2008, 15:15:58 »
o to w MM są po 299?

Tak dzisiaj byly....
W jakim mieście? Bo ja mam najbliżej do Białegostoku, a potem Wawa tylko już.

*

Offline Zynek

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 08, 2008, 16:30:20 »
Tylko porównajcie w necie parametry Larka 35.0 i 35.3, może opłaca się dołożyć niecałe 50 PLN ale to według uznania.
Lark FreeBird 35.3 (SD 8G) AutoMapa, MapaMap.

*

Offline wic1234

  • ***
  • 268
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N97
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 08, 2008, 22:46:16 »
A co myślicie o tym?

http://www.pracaallegro.pl/item407841126_gps_medion_5_cali_200_mhz_okazja_europa_bcm.html

Medion jak medion... chyba najgorsza znana mi masowo marka jednak jak dają gwarancję ;p
No i przede wszystkim ekran 5 cali!

Co myślicie o tym?
Czy ktoś wie czy odblokowanie tego i praca pod WIN CE 4.3 to mordęga?

Pozdrawiam
Treo 600  ->  XDA1> XDA 2> Nokia E90 > Nokia 6300 / N97

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 09, 2008, 00:01:30 »
...a ja dziś zostałem mile zaskoczony. Odwiedziłem rodziców i gdy już wychodziłem brat w reku trzymał nowego Larka 35.3 :)
Więc mu zawinąłem do testów.
Z tego co zauważyłem to wykonanie jest na plus, fajny materiał i nie widać tu tandety. Przyciski i sloty są ok. Ekran super, zarówno pod względem jakości obrazu jak i dotyku. Miałem wcześniej 3 ipaqi oraz carpc w aucie z moniotrem liliput 7" więc jakiś tam punkt odniesienia jest. AM chodzi spoko. Oryginalne menu tez jest całkiem fajne i z mała modyfikacją na pewno będzie się lux sprawować. Ekranik jest w sam raz, nie za mały, ani za duży. Po przyczepieniu do szyby widoczność jest dobra i nie trzeba jakoś strasznie męczyć wzroku aby wyszukać szczegóły na ekranie. No chyba że ma się auto obniżone i sztywne wtedy ekran trochę lata :D

Na minus jak na razie wydaje mi się wbudowany akumulator. Jak zacznie padać to kaplica będzie pewnie.

Ogólnie to chyba zakupię go jutro, albo w niedzielę bo jest wary tych pieniędzy.

*

Offline wic1234

  • ***
  • 268
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N97
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 09, 2008, 00:17:53 »
Znów przewalając allegro zauważyłem podobnego (a może nawet taki sam) GoClever 4.3 cala z nową mapą no i od razu odblokowanego :)

http://www.pracaallegro.pl/item411344407_nawigacja_gps_goclever_mapamap_duza_mega_cena.html

Co wy na to?
Mam pda z ekranem 3,6 cala więc jest to tak deczko panoramiczny erkan. 3,5 zdaje sie być kwadratowy znów 4,3 to ciut większa panoramka ;P

Widzę, że wszyscy chwalą larki, jednak nie widzę takiego z ekranem 4,3 czy 5 cali a używać jej będzie mój staruszek ;) więc domyślacie się, że chodzi też o czytelność mapy ;p

Co sądzicie o tych GoClever'ach ? W sumie wyglądają nieźle jednak jeszcze się nie dokopałem na temat konkretnych danych.
Treo 600  ->  XDA1> XDA 2> Nokia E90 > Nokia 6300 / N97

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 09, 2008, 00:56:04 »

Co sądzicie o tych GoClever'ach ? W sumie wyglądają nieźle jednak jeszcze się nie dokopałem na temat konkretnych danych.

Ta sama półka. IMHO warto.

*

Offline Zynek

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 09, 2008, 19:10:13 »
Na jednym forum fachowcy zrobili jeden wspólny dział dla Larka i GoClevera więc podejrzewam że pewnie główna różnica między nimi to obudowa  :mrgreen:.
A jeśli chodzi o odblokowane to już pisałem że ja też zastanawiałem się przy zakupie czy brać odblokowanego ale wybrałem 24 miesiące gwarancji a z odblokowaniem nie ma żadnego problemu starczy pogooglować  :D
Lark FreeBird 35.3 (SD 8G) AutoMapa, MapaMap.

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 09, 2008, 23:44:41 »
Dziś byłem w mediamark w Białymstoku i lipa, nie mają larków :/
Jutro kolega będzie w Wawie / Markach więc zobaczymy czy tam jest.
Swoją drogą pojechałem go kupić a nawigował mnie kolegi Lark więc co nie co już się do niego przekonałem ;)

*

Offline ja456

  • *****
  • 1248
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 & HTC HD2
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 09, 2008, 23:54:45 »
Dziś byłem w mediamark w Białymstoku i lipa, nie mają larków :/
Jutro kolega będzie w Wawie / Markach więc zobaczymy czy tam jest.
Swoją drogą pojechałem go kupić a nawigował mnie kolegi Lark więc co nie co już się do niego przekonałem ;)

Jakby co - to mogę sprawdzić czy mają w Gdańsku.
Były: HP h4150, HP 114 i HP rw6815. sklejka

Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 09, 2008, 23:58:29 »
Niech kolega zajrzy do Saturna, dzisiaj widziałem je co prawda we Wrocławiu to i może w W-wie będą , były dwa modele 35.0 i 35.3 ceny chyba (ale dokładnie nie pamiętam) 349 i 379pln

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 10, 2008, 09:51:42 »
Dziękuje ale Gdańsk trochę za daleko, a w Saturnie jak taka cena to dużo drożej niż na allegro więc zobaczę jak kolega w Wawie sprawdzi mi.