NavRoad Q1 - problem z zainstalowaną samodzielnie AutoMapą

  • 10 Odpowiedzi
  • 15634 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline loon

  • 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad Q1
NavRoad Q1 - problem z zainstalowaną samodzielnie AutoMapą
« dnia: Czerwiec 11, 2009, 15:38:58 »
Witam,
kupiłem Q1 bez map ponieważ posiadam AM.
Zainstalowałem ją na urządzeniu w jego pamięci, później na karcie SD. W czasie instalacji zaznaczałem lub nie "NavRoad Autostart".
Efekt jest taki że AM działa ale muszę ją wywoływać z pod eksploratora plików a nie skrótu w interfejsie Q1. Za każdym razem odinstalowywałem AM "porządnie"  :wink:
Na supporcie AM powiedzieli mi tylko że mam ją instalować na karcie a później że wyłączyć na jakiś czas urządzenie  :O
Laikiem nie jestem ale wyczerpały mi się pomysły co do wyciągnięcia skrótu do interfejsu.
Proszę o poradę w tej sprawie.

Pozdrawiam i dziekuję.

Temat do zamkniecia. Juz sobie poradzilem. Brakowalo pliku NavRoadMaps.lnk ze skrótem do AM. Utworzylem go w notatniku i po sprawie.
W takiej postaci:
40#"/MyFlashDisk/AutoMapa EU/AutoMapa EU.exe"Gdzie liczba 40 oznacza ilosc znakow miedzy "" lacznie ze spacjami. Jak widac AM mam zainstalowana na urzadzeniu natomiast link jest na karcie pamieci.
  
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2009, 14:54:43 wysłana przez loon »

Odp: NavRoad Q1 - problem z zainstalowaną samodzielnie AutoMapą
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2009, 22:28:02 »
Miałem ten sam problem w czasie instalacji Automapy EU w wersji 5.5.1 na Navroad 450BV.
Działa! Skopiować plik NavRoadMaps.lnk do folderu głównego karty pamięci!

Pozdrawiam!

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: NavRoad Q1 - problem z zainstalowaną samodzielnie AutoMapą
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2009, 20:40:48 »
Witam,
kupiłem Q1 bez map ponieważ posiadam AM.
Zainstalowałem ją na urządzeniu w jego pamięci, później na karcie SD. W czasie instalacji zaznaczałem lub nie "NavRoad Autostart".
Efekt jest taki że AM działa ale muszę ją wywoływać z pod eksploratora plików a nie skrótu w interfejsie Q1. Za każdym razem odinstalowywałem AM "porządnie"  :wink:
Na supporcie AM powiedzieli mi tylko że mam ją instalować na karcie a później że wyłączyć na jakiś czas urządzenie  :O
Laikiem nie jestem ale wyczerpały mi się pomysły co do wyciągnięcia skrótu do interfejsu.
Proszę o poradę w tej sprawie.

Pozdrawiam i dziekuję.

Temat do zamkniecia. Juz sobie poradzilem. Brakowalo pliku NavRoadMaps.lnk ze skrótem do AM. Utworzylem go w notatniku i po sprawie.
W takiej postaci:
40#"/MyFlashDisk/AutoMapa EU/AutoMapa EU.exe"Gdzie liczba 40 oznacza ilosc znakow miedzy "" lacznie ze spacjami. Jak widac AM mam zainstalowana na urzadzeniu natomiast link jest na karcie pamieci.
  
Nic nie kapuję z ta liczbą 40 miedzy, u mnie nie działa... mozna prosić jasniej???

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2009, 20:45:43 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline Andi60

  • **
  • 135
Odp: NavRoad Q1 - problem z zainstalowaną samodzielnie AutoMapą
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2009, 19:34:07 »
Witam,

Zakupiłem nawigację Q1 bez mapy i zamierzałem zainstalować AutoMapę Polska XP którą zakupiłem wraz z telefonem komórkowym Diamond. W trakcie instalacji pokazał się komunikat, że mapa jest zainstalowana na innym urządzeniu.  Jakie mam podjąć kroki aby zainstalować mapę.
Nadmieniam, ze AutoMapę  odinstalowałem z telefonu.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: NavRoad Q1 - problem z zainstalowaną samodzielnie AutoMapą
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2009, 10:13:19 »
Witam,

Zakupiłem nawigację Q1 bez mapy i zamierzałem zainstalować AutoMapę Polska XP którą zakupiłem wraz z telefonem komórkowym Diamond. W trakcie instalacji pokazał się komunikat, że mapa jest zainstalowana na innym urządzeniu.  Jakie mam podjąć kroki aby zainstalować mapę.
Nadmieniam, ze AutoMapę  odinstalowałem z telefonu.

Pozdrawiam,
Andrzej S.


Należy zadzwonić lub napisać maila do supportu AM i poprosić aby zwolnili licencję.  Po zwolnieniu licencji przypiszę sie na do urządzenia przy pierwszej najbliższej instalacji.

Pozdrawiam
ISTQB Certified Tester

*

Offline Andi60

  • **
  • 135
Odp: NavRoad Q1 - problem z zainstalowaną samodzielnie AutoMapą
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2009, 10:20:20 »
Ok. Dzieki, Tak zrobiłem

Pozdrawiam.
AS

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: NavRoad Q1 - problem z zainstalowaną samodzielnie AutoMapą
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2009, 10:24:28 »
Ok. Dzieki, Tak zrobiłem

Pozdrawiam.
AS
To samo należy postąpić w odniesieniu do miplosync - jeśli chcesz go instalować na Q1.

Pozdr
ISTQB Certified Tester

*

Offline Andi60

  • **
  • 135
Odp: NavRoad Q1 - problem z zainstalowaną samodzielnie AutoMapą
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2009, 12:44:20 »
Oświeć mnie, nie wiem o co chodzi.

AutoMapa zainstalowana  na Q1, Nie miałem problemów z uwolnieniem licencji.

AS

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: NavRoad Q1 - problem z zainstalowaną samodzielnie AutoMapą
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2009, 13:25:34 »
Oświeć mnie, nie wiem o co chodzi.

AutoMapa zainstalowana  na Q1, Nie miałem problemów z uwolnieniem licencji.

AS
Czy przy instalacji przeszła rejestracja map?
Opisz dokładniej swój problem.....

Pozdr
ISTQB Certified Tester

*

Offline Andi60

  • **
  • 135
Odp: NavRoad Q1 - problem z zainstalowaną samodzielnie AutoMapą
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 09, 2009, 15:16:11 »
Więc tak, AutoMapa nie zainstalowała się ponieważ przy końcu instalacji pokazał się komunikat, że mapa jest już zainstalowana na innym urządzeniu (HTC Diamond) i instalacja została przerwana.

Po uwolnieniu licencji przez producenta AutoMapy (zwróciłem się do nich z prośba o uwolnienie licencji),  mapa zainstalowała się bez problemów i działa prawidłowo.

Mam pytanie, jakie formaty plików video obsługuje Q1, bo do tej pory żaden  nie mogłem skopiować  na kartę pamięci. Podczas kopiowania wskaźnik postępu dochodzi do trzech kresek i cofa się.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: NavRoad Q1 - problem z zainstalowaną samodzielnie AutoMapą
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 09, 2009, 20:32:17 »
Więc tak, AutoMapa nie zainstalowała się ponieważ przy końcu instalacji pokazał się komunikat, że mapa jest już zainstalowana na innym urządzeniu (HTC Diamond) i instalacja została przerwana.

Po uwolnieniu licencji przez producenta AutoMapy (zwróciłem się do nich z prośba o uwolnienie licencji),  mapa zainstalowała się bez problemów i działa prawidłowo.

Mam pytanie, jakie formaty plików video obsługuje Q1, bo do tej pory żaden  nie mogłem skopiować  na kartę pamięci. Podczas kopiowania wskaźnik postępu dochodzi do trzech kresek i cofa się.

Pozdrawiam,
Andrzej S.
Kopiowanie nic nie ma do odtwarzania..... z tego co pamietam to napewno divx.. a może i inne.
ISTQB Certified Tester