O co chodzi Navigon'owi

  • 7 Odpowiedzi
  • 3787 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
O co chodzi Navigon'owi
« dnia: Maj 30, 2004, 00:33:54 »
kiedy pyta mnie w czasie zakupu NM4+GPS+TMC+BT o to czy mam iPAQa 3970 "Z czy BEZ" expansion pack'a? Jakie to ma znaczenie?

*

Offline PeDeA

  • **
  • 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX 720 + GNS 5843
O co chodzi Navigon'owi
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2004, 11:21:13 »
Adam,

mogą być 2 przyczyny tego pytania:

1. Dostarczany kabelek musi pasować do iPAQa. Sądzę jednak, że kabelek jest taki sam Z i BEZ expansion pack'iem.

2.Bardziej prawdopodobne jest, że uchwyt dla PDA z pleckami inaczej wygląda, niż dla PDA bez pleców.

Są to moje przypuszczenia, gdyż sam nie posiadam iPAQa.

Pozdrawiam

PeDeA
Pozdrawiam PeDeA

O co chodzi Navigon'owi
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2004, 13:31:04 »
Dokladnie - punkt 2.  Uchwyt dla iPaqa z pleckami nie pasuje do iPaqa bez pleckow i na odwrot.

Ale tez trzeba powiedziec prawde, ze te plecki od Navigona to nie jest ostatni krzyk mody.

Ja je natychmiast zamienilem na uchwyt Brodit'a.

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
O co chodzi Navigon'owi
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2004, 15:47:39 »
Ale przecież plecków jest wiele rodzajów, różnej grubości, szerokości, z klapką, bez...
Jeśli Navigon ma na myśli plecki Navigona, to - po pierwsze - mógłby to wyartykułować, po drugie zaś - po diabła one komu w uchwycie, przy zakupie GPS po BT? Chyba tylko do karty CF?

*

Offline tdci

  • *
  • 86
    • http://www.neroj.pl
O co chodzi Navigon'owi
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2004, 19:42:04 »
i tak dziwne że Ci odpisują - ja czekam na odpowiedź prawie miesiąc (dlaczego instalka rozwala mi porty COM)

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
O co chodzi Navigon'owi
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 08, 2004, 23:15:33 »
Nie, nie odpisują. Takie pytania pojawiają się podczas zakupu NM4 przez www Navigona.

O co chodzi Navigon'owi
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 09, 2004, 11:21:59 »
A widziales info o dostępności Navigona?

Cytuj
MobileNavigator|4 & TMC & Bluetooth
Aufgrund der hohen Nachfrage ab Mitte Juni lieferbar.
Preis inkl. MwSt.: EUR 579.00
Co prawda, jest w tym właśnie uchwyt i kabel do konkretnego palmtopa (dlatego trzeba wybrać) wart osobno w Navigonie 49 Euro, który w innych sklepach trzeba (można) osobno dokupić za 40 Euro ;), ale i tak zostaje cena 530 Euro za sam pakiet MN4+TMC+BT.
W innych sklepach to samo kosztuje np. 394 Euro + 42,90 za PDA kit, czyli łącznie 437 euro - przepłacasz ponad 140 Euro!tylko że i tu jest uwaga o dostępności:
Cytuj
Lieferzeit: Voraussichtlich lieferbar ab Ende Juni - Herstellerangabe (unverbindliche Herstellerangabe)

Termin dostępności MN4 w sprzedaży od początku maja jest co tydzień przekładany:
najpierw była połowa maja, potem koniec maja, następnie początek czerwca, połowa czerca, ostatnio już koniec czerwca lub początek lipca.

Dlatego zrezygnowałem z navigona i zamówiłem komplet TT3 + GPS + mapy Europy + car kit.



Ceny nie tylko w sklepie Navigona są najwyższe, tak samo jest u TomToma. lepiej kupowac w sklepach ogólnokomputerowych!

BTW - u Navigona CF Kingston 1GB - 269 Euro, u innych ca. 160 euro!

O co chodzi Navigon'owi
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 18, 2004, 14:20:35 »
W sklepach internetowych moze byc znacznie taniej niz u Navigona. Polecam www.geizhals.at