Mapy i nawigacja w Navigo - On-Line

  • 2 Odpowiedzi
  • 2095 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline micra

  • **
  • 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P550
Mapy i nawigacja w Navigo - On-Line
« dnia: Marzec 06, 2007, 23:35:38 »
Dzisiaj zauważyłem, że mapy z PPWK (producenta Navigo) są dostępne na http://mapa.pf.pl/index.html. Jest nawet opcja wyznaczania tras pomiędzy wskazanymi punktami (informacja pojawiła się na stronach Navigo).

W drugim momencie, bo nie w pierwszym, skojarzyło mi się to z google'm. Co prawda mapy trochę się różnią od tego co jest na PDA, np. jedna uliczka jakoś tak dziwnie jest przekrzywiona - inaczej niż w rzeczywistości i inaczej niż na PDA, ale widzę masę zmian zgłoszonych przeze mnie - ronda, ulice - przebieg, zamknięte odcinki itd.

Jakby tak jeszcze producentowi chciało się to gdzieś rozreklamować... Mam wrażenie, że Navigo pozostaje jednym z mniej znanych produktów, a na pewno mniej docenianych.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Mapy i nawigacja w Navigo - On-Line
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2007, 23:44:36 »
Pewnie im się chce, nawet bardzo, bo nikt nie robi takich rzeczy dla idei, jednak nie wszystko da się zrobić od razu. Jak napisano na stronie navigo, serwis oparty na mapach PPWK istnieje od pierwszego marca, tak więc możliwe, że w najbliższym czasie będzie o tym głośno. Idealnym byłaby akcja w stylu Navigo2 w miesięczniku LOGO, coś z tym rozmachem i w podobnym stylu, tyle, że zrobiona w celu wypromowania tego serwisu.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline micra

  • **
  • 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P550
Mapy i nawigacja w Navigo - On-Line
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2007, 10:46:16 »
Źle to ująłem, ja wiem, że im się chce, ale przy dużej firmie jaką jest PPWK inercja jest większa - zauważyłem reklamy Navigo na stronach Trader'a (http://www.trader.com.pl), czyli Giełdy Samochodowej, a to już nie w kij dmuchał.

Ciekawi mnie kolejna wersja aplikacji - co zostanie zmienione/dodane z tego, co było zgłaszane.