Aktualizacja 6.2 z 2007.12.06 już jest dostępna

  • 4 Odpowiedzi
  • 2340 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline micra

  • **
  • 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P550
Aktualizacja 6.2 z 2007.12.06 już jest dostępna
« dnia: Grudzień 06, 2007, 12:58:53 »
jeszcze świeża, jeszcze ciepła, czeka na adopcję. Zgodnie ze słowami producenta:

Cytuj
Wraz z Mikołajkową aktualizacją dajemy naszym użytkownikom nowe plany miast z punktami adresowymi: Chodzież, Czarnków, Działdowo, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Kępno, Koło, Kościan, Międzychód, Nowy Tomyśl, Ostrzeszów, Pleszew, Rawicz, Słupca, Sucha Beskidzka, Śrem, Środa Wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września oraz Złotów. Nowa aktualizacja to także obwodnica Nowego Tomyśla, aktualizacja przebiegu dróg lokalnych w Małopolsce oraz tradycyjnie już eliminacja większości jednoznacznie opisanych (ok. 99%) przez użytkowników  nieaktualności i błędów danych zgłoszonych w okresie 11 października 2007 - 25 listopada 2007.


Sprawdziłem, moje najważniejsze poprawki zostały wprowadzone. Osoby mówiące o latach świetlnych za AM proponuję zobaczyć / sprawdzić aktualność map AM i ilość aktualizacji w ciągu roku. AP ma teoretycznie najbardziej aktualne mapy (obok N2), ale ludzie z podforum AP płaczą, że to co w Internecie, a to co na urządzeniach to dwie różne bajki.

Obecnie PPWK dostarcza chyba mapy dla Google'a.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2007, 15:19:46 wysłana przez micra »

*

Offline TTT

  • 39
  • Sprzęt: HTC Touch HD, Iphone 3G
Odp: Aktualizacja 6.2 z 2007.12.06 już jest dostępna
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2007, 15:53:26 »

Obecnie PPWK dostarcza chyba mapy dla Google'a.

Dokładnie na stronie z mapą Google po wpisani "Polska" w wyszukiwarce pojawi się mapa Polski i pod spodem informacja o tym że PPWK dostarcza mapy.

Moje wszystkie zgłoszone poprawki też uwzględnili i to mnie bardzo cieszy.

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: Aktualizacja 6.2 z 2007.12.06 już jest dostępna
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2007, 22:47:10 »
Wraz z Mikołajkową aktualizacją dajemy naszym użytkownikom nowe plany miast z punktami adresowymi: Chodzież, Czarnków, Działdowo, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Kępno, Koło, Kościan, Międzychód, Nowy Tomyśl, Ostrzeszów, Pleszew, Rawicz, Słupca, Sucha Beskidzka, Śrem, Środa Wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września oraz Złotów. Nowa aktualizacja to także obwodnica Nowego Tomyśla, aktualizacja przebiegu dróg lokalnych w Małopolsce oraz tradycyjnie już eliminacja większości jednoznacznie opisanych (ok. 99%) przez użytkowników  nieaktualności i błędów danych zgłoszonych w okresie 11 października 2007 - 25 listopada 2007.

No wreszcie można będzie pojeździć i coś potestować, a już myślałem że nie zdążą z Wielkopolską tak jak obiecali w IV kwartale.
Pochwała dla Navigo.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aktualizacja 6.2 z 2007.12.06 już jest dostępna
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2007, 12:35:49 »
tzn. że Poznań jest już przejezdny?
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: Aktualizacja 6.2 z 2007.12.06 już jest dostępna
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2007, 14:56:18 »
tzn. że Poznań jest już przejezdny?

Akurat Poznań od dość dawna.
Reszta regionu (jak widać z ilości nowo dodanych miast) była białą plamą.