Gdybym nie ustalił, że to jest błąd programu, to bym zdjęcia nie zamieszczał.
Trasa ustawiona na sucho jest poprawna (zwyczajnie skręca w lewo na rondzie).
Błąd występuje podczas rekalkulacji trasy krótkiej i jest powtarzalny.
Tę trasę w lewo NE prowadzi wcześniej 'na skróty': ślepa uliczka-chodnik-ślepa uliczka,
po zignorowaniu propozycji skrętu w ślepą uliczkę następuje rekalkulacja z efektem jak na zdjęciu.
Potraktowanie chodnika za ulicę to na 99% zwykły błąd mapy, taki sam jak prowadzenie pod prąd,
gdy mapa nie zawiera informacji o restrykcjach, więc o tym w ogóle nie wspominałem.
Przejechałem z NE ponad setkę kilometrów po mieście (nie licząc tych na trasie)
i do tego samego namawiałem innych, żeby sami spróbowali.
Mogłem pisać, że lektor gada jak najęty nawet 7 razy informując o tym samym skręcie,
że w momencie gdy NE zauważa, że zjechałem z trasy AM ma już zrekalkulowaną trasę na nowo,
mogłem jeszcze sporo, chocby o omijaniu urojonych korków (tak, płatnej opcji też spróbowałem) ...
tylko po co? Żeby mnie obsiadła zgraja NEcerberów?
Ograniczyłem się do tego jednego rodzynka, bo wyjątkowo dorodny
Była okazja, żeby inni poczuli różnicę na własnej skórze,
bo to lepsze niż czytanie iluś tam cudzych opinii.
Kto skorzystał, ten swoje już wie...