Wygląd menu w MPX200 i jak spreparować filmy dla motki

  • 8 Odpowiedzi
  • 2414 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wygląd menu w MPX200 i jak spreparować filmy dla motki
« dnia: Luty 03, 2005, 12:55:47 »
Forum przeszukałem, odpowiedzi nie znalazłem.
Chodzi o dwie sprawy - po pierwsze, czy da sie jakoś ustawić menu, żeby nie wyświetlało listy a na dole (pod 9) more, tylko, żeby była to jedna , przewijana lista?
A druga sprawa - skąd wziąść i jaki to program, do przerabiania filmów (mpg, avi) do formatu obsługiwanego przez WMP albo BetaPlayer w mpx200?
Byłbym (co oczywiste) wdzięczny za pomoc....

Wygląd menu w MPX200 i jak spreparować filmy dla motki
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2005, 13:13:20 »
PacketDivXEncoder
i życie jest proste

Wygląd menu w MPX200 i jak spreparować filmy dla motki
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2005, 13:17:33 »
Sciągnąłem, ale nie chce mi działać. Może mam jakąś "dziką" wersje? Same komunikaty o błędach przy próbie uruchomienia...
Jeśli mógłbym Cie prosić, prześlij mi to na maila - krzyzol7@poczta.onet.pl

[Dodano: 2005-02-03 14:19:20]
Zadziałał, ale na innym kompie, czyli ja nic nie poradze....
Ale czekam na odpowiedz na pierwsze pytanie - co z menu? Da sie ustawić  "przewijaną" listę programów?

Wygląd menu w MPX200 i jak spreparować filmy dla motki
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2005, 23:58:26 »
http://divx.ppccool.com/
co do reszty nie mam pojęcia, nie mam takiego fonu

Wygląd menu w MPX200 i jak spreparować filmy dla motki
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2005, 01:02:22 »
co do pierwszego pytania to nie ma takiego ustawienia..trzeba by zmieniac rejestr i tez nie wiem czy sie uda..w sprawie rejestru to do kovena;) swoja droga nie widze potrzeby takiej zmiany..wciskanie 9 po prostu oszczedza klawiature i czas;)

Wygląd menu w MPX200 i jak spreparować filmy dla motki
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2005, 07:27:24 »
*Malykubusiu, po chwili zastanowienia musze Ci przyznać rację. Co czynię zazwyczaj niechętnie ;)
W takim razie - czy da sie "przekonać" poktrętło z boku, żeby służyło do przewijania menu, a wciśnięcie aktywowało wybraną opcję?
Pozdrawiam

*

Offline koven

  • ***
  • 325
Wygląd menu w MPX200 i jak spreparować filmy dla motki
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2005, 14:29:34 »
hmm, teoretycznie sie da bo to win. Praktycznie nigdzie sie z czyms takim nie spotkalem. Co ty chcesz przyciskac? Pokretlo?
This is a story about memory,
and that's what can be
remembered...

Wygląd menu w MPX200 i jak spreparować filmy dla motki
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2005, 14:45:03 »
Pokrętło działa w trzech kierunkach - góra, dół i wciśnięcie, więc nie widze powodu, dla którego nie można by tego używać tak jak w P800, tyle ze tam dochodziły jeszcze dwa kierunki - od siebie i do siebie.

Wygląd menu w MPX200 i jak spreparować filmy dla motki
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 04, 2005, 17:05:46 »
krzyzol..jakos nie zauwazylem kiedy sie ze mna nie zgadzales..moze to moj egocentryzm;) anyway to o czym piszesz byloby faktycznie sporym ulatwieniem...sprowadzenie pokretla do roli jedynie potencjometru dzwieku jest kuriozalne..ja powiedzial koven prawdopodobnie sie da..ale ja osobiscie strasznie sie boje samemu grzebac w rejestrze bo nie mam ochoty na nastepny flash